Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אל פסק למכשירים רפואיים, אשמח לקבל המלצה

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סופרמן, אתה חייב לבדוק מול היבואן מה אמצעי הגיבוי הנכון. אל פסק שמיועד לגבות מחשב לא בהכרח מתאים לגיבוי ציוד רפואי אם מבחינת המתח ויציבותו, אם מבחינת התדר, אם מבחינת צורת הגל, אם מבחינת רעש חשמלי, ואני בטוח שהמהנדסים שבינינו ממנו עוד מדדים. לכן פנה לייעוץ אצל היבואן.

.

אל פסק איכותי ועדיף מסוג on line.

אין בעיה להפעיל כל סוג של מוצר לפניו.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן מאד שאתה צודק, אבל כיון שמדובר בציוד רפואי כדאי מאד לוודא שאין לו איזה "שגעונות" ספציפיים שאינך מודע להם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך. מערכות כאלו לרוב יהיו טיפה יותר גמישות. בשביל להיות פחות בעיתיות.

ומערכות ups on line.זה מערכות שכל הזמן הן מטעינות את המצברים. ומצד שני הן פורקות אותו

ולכן הן מערכות אמינות ומתאימות לכול

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לספק של החמצן, לספק של המכשיר הרפואי.

שאלתי - האם יש איזה שהוא פתרון למצבים של אי הספקת חשמל, הפסקת חשמל?

אמרו לי בחמצן. אם יש מצב כזה, אז יש בלוני גיבוי. אם נגמר, מתקשרים וממלאים את הבלון. 24/7, כך אמרו.

לגבי המכשיר, אמרו שלא ידוע להם. שאין.

אני חוזר לגבי המיטה, שזה מאוד אבל מאוד לא נעים מיטה שתקועה בתנוחה/זווית לא נוחה למשך שעות.

איזה אל פסק לקחת?

אשמח לנצל את המבצעים שיש בימים האלה על מנת גם לא לשלם יותר מדי.

מכל המבחר, איך לסנן, ואיזה לבחור? או מה שאבחר יהיה בסדר, ואין בזה כל כך הרבה מה להתעמק ולחפש?

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-ups&db4981141=4981718

יש מבחר של למעלה מ-500 סוגים ודגמים

למשל החבר מעלי כתב אל פסק און ליין. האם זה משנה אם הוא און ליין?

אני צריך און ליין? או שאני סה"כ צריך את הפתרון הפשוט והקל ביותר שיספק לי חשמל ברגע של אי הספקת חשמל? (שהוא - אל פסק מן הסתם?)

איך זה לדעתכם? פשוט בחרתי אחד מהמבחר, אקראית

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=898376

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בזה יותר מדי, אבל על ציוד יקר ומציל חיים אני באופן אישי לא הייתי מתפשר והייתי הולך על "אלפסק גל מוצא סינוסי טהור".

אתה יכול לנסות להתייעץ איתם, חברה מאוד נחמדים:

http://www.aviem.co.il/

זה אתר המכירות שלהם:

https://www.alpesek.co.il/

רכשתי לא מזמן אל-פסק דרכם, אם אתה רוצה אתה מוזמן לשאול אותו ממני ולבדוק אותו כאוות נפשך.

והוא לא גל סינוס טהור אז אני לא יודע עד כמה זה מומלץ...

כיוון שזה מיועד לשינה קח בחשבון שהמכשירים האלה גם מרעישים (המאוררים שלהם), אז כדאי להתייעץ לפני מהי רמת הרעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקר. 760 ש"ח (בחרתי את הכי זול).

https://www.alpesek.co.il/product/aviem-smart-750va

אני חושב שאני בסוף אבחר פשוט אל פסק במחיר סביר, יותר לכיוון הרף התחתון, ושיהיה גיבוי למקרים של הפסקת חשמל.

אמתין להמלצות החברים, ואם לא יהיו המלצות פשוט אבחר אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהסבירו לך, אתה צריך לבחור אל-פסק לפי הצרכים והצרכנים.

אם תבחר אלפסק באופן שרירותי יכול מאוד להיות שלא תוכל להשתמש בו, או שהוא לא ישרת את המטרה שלשמה הוא נועד.

מדובר בציור רפואי רגיש ויקר (?). אני באופן אישי לא הייתי מהמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תשכח שגם זמן הגיבוי קובע. לי יש אל פסק online וכן, הוא עלה בערך 3,000 שקל כשקניתי אותו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המפרט ברשת, מחולל החמצן שלך לוקח 300W בממוצע (לא מקסימלי), כלומר זה די הרבה.

אל פסק "רגיל" עם בטריה אחת 12V 7HA הקיבולת שלו היא 80WH, נניח שאתה לוקח אפילו אחד של 2 בטריות אז 160WH. כלומר יהיה לך חמצן ל20 דקות עד 30 דקות (במידה והאל פסק חדש ובטריות טובות)

אז הפתרון בשבילך זה רק מיכל חמצן.

או הקומבינה שסיפר פה אחד המגיבים, לחבר בטריה של אוטו לאל פסק. 12V * 60AH = 720WH כלומר שעתיים עד שעתיים וחצי עבודה, וגם זה לא מספיק ללילה שלם.

עבור המיטה, קנה אל פסק פשוט, אפילו https://www.alpesek.co.il/product/aviem-pro-800va יהיה טוב וזול.

בגלל שיש ספק אלקטרוני למיטה, זה לא כל כך משנה מתח סינוס ביציאה.

רק אזהרה: אל תנסה לחבר אל פסק קטן למחולל.

שים לב שאם האל פסק מחובר כל הזמן, צריך להחליף בטריות כל שנתיים. כל כמה חודשים תעשה בדיקה שאכן הוא מצליח לעבוד עם המיטה, כי הם נוטים לא לעבוד שצריך אותם. (נתק אותו מהחשמל ותפעיל את המיטה).

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עוד הערה קטנה, כאשר יש הפסקת חשמל יש צפצוף מעצבן מהאלפסק, יש כאלו שאפשר להפסיק את הצפצוף, בזולים אי אפשר

לדוגמא מה שנתתי אין לו כפתור הפסקת צפצוף.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחה של מוצר כזה בזמן אחריות תבטל את האחריות. !

דבר נוסף לציפצוף הראשון יש חשיבות גדולה. לדעת שהמכשיר נכנס לעבודה. ולבדוק מעכשיו את המצב של החשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרושם שלי, החברה באתר אל פסק, נעימים מאוד ושירותים מאוד.

חשבתי שהיה כדאי לי לבקש גם את עניין הרמקול, אבל כעת אני מבין שאולי טוב שלא נגענו.

כשיגיע נראה כבר. הכי חשוב שיש עכשיו (יותר נכון כשיגיע) מוצר לגיבוי. כמו גנרטור חשמלי קטן (דבר שחשוב לדעתי בכל בית עם ציוד רפואי. עדיף כמובן בכל בית, אבל עם ציוד רפואי עדיף ואפילו כדאי שיהיה דבר כזה, אצלנו קצת באיחור).

תודה על ההמלצות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...