Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2009 לא עובר 4500 סל"ד

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי אחרי שהנעתי ואין כלום, אך זה אחרי שהמנורה כבר לא הופיעה אחרי שכביתי והנעתי,

חבל שלא עלה לי לבדוק לפני,

אם יקרה שוב דבר ראשון אבדוק תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון:

קרה לי שוב

כאשר נתתי קיק, הרכב העביר להילוך שבו הוא על כ5500 סל"ד, כמובן שהייתי בפולגז, זה הוריד הילוך והתחיל לרדת לאט לאט מ5500 סל"ד בצרחות, כמו שציינתי מקודם המנוע לא מצליח לעבור את ה4500 סל"ד וכאן כנראה בגלל שאלצתי אותו להיות בסל"ד הזה צצה התקלה והגיר נתקע עד לכיבוי והנעה מחדש.

בקיצור, קודי התקלה שצצו לי בOBD:

1. U1123

2. U112B

חיפשתי על תקלות אלה, יש אומרים שזה פלאגים, אך לא יכול להיות הפלגים חדשים מלפני שבועיים, התקלה היתה לפני והיא עדיין קיימת, כנראה שזה באמת MISFIRE או משהו בטיימינג באמת, בקיצור זה דורש בדיקה רצינית.

מישהו אולי נתקל או יודע מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסכניק שעשיתי אצלו את הטיימינג אמר לי בפירוש לחפש מוסך אחר "בנימוס" טוען שאין לו מושג מה הבעיה, והוא מעדיף לא להתעסק כדי לא לגרום נזק, אפילו זרק לי משפט מפגר "אומר לי למה קניתה רנו ולא יונדאי גטס למשל" :shock:.

כנראה שאסע למוסך צרפתיות מהמומלצים באזור שלי שאמצא בפורום, אני אחפש.

אשתדל לעדכן בפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי בדרך אחרת,

הוא טוען שבגלל שתמיד עבדתי איתו רצה לתת לי שירות, אך בפועל הוא לא נוגע ברכבים צרפתים, טען שהוא החליף לי רק את הטיימינג אך לא יודע איך לכוון כי זה דורש מכשיר מיוחד כדי לכוון ברנו, ואין לו את המכשיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אין מנורת שגיאה דולקת,

למרות זאת עשיתי סריקת תקלות ספונטינת באפליקציית טורק, קיבלתי שגיאה P0325

אם מישהו יודע מה זה אשמח לדעת, עדיין לא יקרתי כל כך, אני פשוט מותש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי (האישית לגמרי):

קנית קליאו בת עשר עם מעל 270,000 ק"מ, ונראה כאילו אתה לא מתכוון לתחזק אותה במוד של "עד שתעצור".

במצב כזה, אין ברירה אלא למצוא מוסך מקצועי, זה לא יעבוד אחרת. אני מניח שמוסך מורשה רנו ידע פחות או יותר מה לעשות, אבל אם הייתי במקומך הייתי מקדיש יום לעניין הזה ומגיע לאחד המוסכים המומלצים במרכז. ככה לפחות תדע (עד כמה שניתן) מול מה אתה מתמודד, גם אם תבחר לא לתקן.

סתם להמשיך לנסוע עם רכב תקול יהיה לא נעים במקרה הטוב, ויהרוג את הרכב במקרה הרע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבע אורן, שאפט, כל החברה הטובים. תרים להם טלפון ותשאל. פעם אחרונה שבדקתי, גבע סגורים בשישי אם זה שיקול.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאם כבר, זה יהיה רק בששי,

אין מצב שאני מתקרב למרכז באמצב השבוע ברכב, מבחינת פקקים, וגם כאשר הרכב מתחמם הגיר מתחיל להשתגע, בעצירה לא משלב הילוך עד שאני לוחץ גז, השהיה קטנה ואז מכה, כך שאני לא מרבה בנסיעות בעיקר פקקים, כי אם זה יקרה בפקק יהיה ממש לא נעים.

אבדוק מחר אם מישהו עובד ואסע, לפחות לדיאגנוסטיקה,

אגב, הייתי כבר ברנו, הבעיה במוסך רנו שרצו 520 ש"ח + מע"מ רק לבדיקת דיאגנוסטיקה, מחיר מוגזם שעולה כפול ואפילו יותר מחברות אחרות באותה רמה,

שאלתי אם זה יצא טיימינג מה העלות, תחזיק טוב, 5000 ש"ח כן כן, זה המחיר של הטיפול, מוכנים לעשות לי ב4000 רק טיימינג בלי טיפול, למרות שאמרתי שלא צריך להחליף חלקים כי כבר החלפתי לפני שבועיים, טענו שאם הם פותחים מחליפים הכל ולא מעניין אותם, כך שמחיר לכיוון בלבד, פשוט אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, הטיימינג במנוע הספציפי שלך יקר. בהצלחה בכל אופן...

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

למייטב זכרוני לפחות חלק מהמוסכים המומלצים כאן לא עובדים בשישי.

וגם אם כן, לא באים למוסך לאבחון או עבודה רצינית השישי.

שנית, ברנו יש הוראת יצרן לא להחזיר רצועה משומשת למקום, לכן אם הם מסירים אותה יחליפו לחדשה. כך שבאמת אם נדרש פירוק רצועה, תשלם מחיר טיימינג מלא.

ושלישית, אם יתברר שבאמת הייתה טעות בהרכבת טיימינג, המוסך הראשון שהחליף אמור להחזיר לך את כל מה ששילמת לו על זה.

תקלה בגיר "לא משלב הילוך בעצירה" זו תקלה מוכרת ונפוצה בגיר הזה. הפתרון הוא החלפת טבעות אטימה במכסה האחורי של הגיר. אלא אם כן הגיר כבר עייף ובדרך לשיפוץ.

באופן זמני בשביל לברוח מהבעיה, שים מצב שלג. אז הוא מזנק בהילוך שני ולא מגיע בכלל לראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון טיימינג ברכב הזה יכול להתבצע ללא פירוק הרצועה בכלל 15 דקות עבודה.

במידה ומדובר במנוע 1.6 או 1.4

חיישן נקישות מעולם לא החלפתי ברכבי רנו.

הבעיה שלך דורשת איבחון ממוחשב ומדויק.

עלות הטיימיג ממש לא קרוב ל 4-5 לא יודע מי תקע את המחיר הזה.

מחיר בדיקת מחשב זה מאוד סביר.

אתה יכול ללכת למוסך שלא מכיר את הרכב טוב, וכדי לעבוד ברכבי רנו צריך להיות מאוד מדוייקים באבחנות אחרת העלויות יטפסו לשחקים בכל מיני מוסכים כלליים שלא מתמחים ברנו. ואני אומר זאת מניסיון רב.

תעשה בדיקה מקצועית במוסך מתמחה שמכיר את הרכב יעלה לך הרבה יותר זול, מאשר מוסך שלא מכיר את הרכב ויגדי לך תתחיל לנסות להחליף פלאגים ולנסות ולנסות ובסוף תצא בידיים ריקות עם חור בכיס. לשיקולך.

ודבר אחרון ללא סורק תקלות מקורי תשכח מאבחון התקלה.

סורק אוניברסלי לא מציג נכון את התקלות כמו במקורי ברכבים האלו

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה כמעט מתעקש לא להכנס למוסך שמבין עניין.

בסוף תפתח שרשור שרנו זה אוטו יקר מסובך ולא אמין.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...