Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פולקסווגן גולף GTI פרפורמנס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העדפת מותג (לדעתי, אגב, זה השיקול העיקרי מאחורי העדפת הגולף על הקופרה)? מבצע שתקף באותו רגע לרכישה ספציפית? שיקולי מלאי? זה לא שהן שונות שמיים וארץ האחת מהשניה, בהס"כ פרשנות די קרובה על אותו בסיס.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מעדיף מותג סקודה על פני VW או סיאט? לא מכיר כאלה..

לטעמי האוקטביה גמלונית ומכוערת (בטח עם הג'אנטים שהיא מגיעה איתם), לא חושב שיש מישהו שיעדיף אותה בלי אילוצים או העדפות של יותר מקום.

אבל סבבה, בוא נכניס אותה לרשימה. ומה התוצאה?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

misterb,

אני מקווה שלא איכפת לך לענות - אלו עוד מכוניות בחנת לפני רכישת הקופרה, ומה הכריע בעדה בסופו של דבר?

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהייתי די נעול עליה מאז שבחנתי אותה במסגרת הפורום. כשהגיע הזמן להחליט סופית בדקתי גם את האוקטביה, וגם את הגולף.

ה-308 נפסלה על גיר ידני (סבל מבחינתי באיזור חיפה, וזה לא נותן לי שום יתרון בנהיגה ספורטיבית מול DSG).

האוקטביה נפסלה גם כי היא הייתה גדולה מדי, גם הג'אנטים המכוערים, גם פחות מהירה, ועוד כמה סיבות שבטח היו ושכחתי..

הגולף נפסלה על המחסור בדיפ' והמושבים המשובצים פלוס המנוע החלש יותר.

הקופרה באמת נתנה לי מענה לכל הדרישות, לא הייתה הרבה התלבטות (הייתה התלבטות בין חדשה למשומשת רק).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מעדיף מותג סקודה על פני VW או סיאט?

בתור מתבונן מהצד, ובלי לנהוג באף אחת מהם, אילו אני הייתי צריך לבחור מבין השלושה, סיאט הייתה מתחילה אצלי בתחתית הרשימה.

בעיקר בגלל שתי סיבות:

1. סטיגמות.

2. ייחודיות. אני לא מבדיל בין קופרה לfr נגיד, ויש מלאאא סיאט-לאון-3-דלתות על הכביש. לי אישית הפרמטר הזה חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבחן באתר דה קאר הרגשות היו מעורבים:

https://www.thecar.co.il/פולקסווגן-גולף-gti-performance-במבחן-דרכים/

שזה אומר?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר ידני (סבל מבחינתי באיזור חיפה, וזה לא נותן לי שום יתרון בנהיגה ספורטיבית מול DSG).

ברור שזה עניין של טעם, אני מעדיף גיר ידני גם אם אחליף הילוכים לאט יותר (משמעותית) מ-DSG. לתחושת החיבור/מעורבות/שליטה העדיפה של הגיר הידני, יתרון מוחץ מבחינתי (שלא לדבר על הורדת הילוכים בשילוב גז ביניים...) ותרומה מהותית להנאה בנהיגה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה עניין של טעם, אני מעדיף גיר ידני גם אם אחליף הילוכים לאט יותר (משמעותית) מ-DSG. לתחושת החיבור/מעורבות/שליטה העדיפה של הגיר הידני, יתרון מוחץ מבחינתי (שלא לדבר על הורדת הילוכים בשילוב גז ביניים...) ותרומה מהותית להנאה בנהיגה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

למי שגם מתחרה עם הרכב, בהיבט הזה ל-DSG עדיפות מוחלטת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחיד של vrs זה מרווח. לא הבנתי מה היא קשורה?

מלבד שהיא כבר שידרה רעש מנוע בסטריאו בדורות קודמים כמובן...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לכם שה- VRS תעשה הרבה צרות בנהיגה מהירה לגולף GTI ולקופרה ביחד.

Too much underestimated...

כחבילה ה- VRS הרבה יותר שלמה, משתלמת ופרקטית.

החיים הם לא מסלול מירוצים בו נמדדים זמני הקפות.

מבחינתי זמן הקפה טוב יותר בכמה מאיות השנייה זה לא השיקול ברכישת רכב במעל 200,000 ש"ח, עם כל הכבוד. גם אם אתה אדם שיורד לפצאל כל שבוע.

בלי קשר, אני בטוח שבמסלול זמן ההקפה יהיה דומה אצל הגולף GTI וה- VRS (כאשר מדובר באותו נהג). אולי רק לקופרה יהיה זמן קצת טוב יותר.

לגבי נראות חיצונית, שכל אחד יחליט לעצמו, זה טעם אישי בלבד נקודה.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...