Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על דו"ח חניה, מה זמן התגובה המשוער ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עירית גבעתיים.

שלחתי בקשה לביטול דו"ח לפני שנה בערך, שכחתי מזה כבר... היום קיבלתי מכתב שהבקשה נדחתה.

בפעם הקודמת ומאותה סיבה, בוטל הדו"ח וקיבלתי תשובה אחרי שבוע בערך, הייתי בטוח שגם זה יבוטל, יש טעם לערער שוב או שצריך להגיש בקשה להשפט ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה בדיוק מה שזוגתי הציעה. אין לי כח לזה, תמיד אין שם חניה :?

בזמן שתשהה שם תקבל דו"ח על חניה וכך יהיה לך שוב תעסוקה וחוזר חלילה.:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D:lol:

סיפור אמיתי, 11 בלילה לפני שבועיים שלושה ,כשאני עסוק בחיפוש חניה אינסופי, פגשתי את מר ראש העיר רן קוניק, יושב ברכב ומעלעל בניירת. עצרתי לידו, פתחתי חלון, הצגתי את עצמי בנימוס והלנתי על מצוקת החניה הקשה באזור. שוחחנו עוד דקה ארוכה שבמהלכה הבנתי שלעולם לא נגיע לעמק השווה, אז החלטתי (בלב), לא להזמין אותו לבירה כדי לסכם את השיחה ונפרדנו כאזרחים שומרי חוק. מי יודע, אולי עצבנתי אותו... :shock::-D

סע בתחבורה ציבורית :-P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב הרשעית אפילו לא עושים דבר כזה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שלם את הדו"ח לא ביטלו לך כי אתה נחשב "שור מועד" כנראה שהפעם הראשונה הביטול הוא אוטומטי בגלל העבר הנקי ובגלל זה הוא הגיע מהר.

הפעם עבר לדיון ונדחה עקב הישנות העבירה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני מה שאתה אומר, חטפתי בפעם הראשונה כי אחרתי לחדש תו, ביטלו לי לא פחות מחמישה דוחות עוקבים (יום אחרי יום בקירוב).

בפעם השניה, בגלל שקניתי רכב שני ולא הספקתי להפטר מהראשון, חטפתי שלושה עוקבים, "שור מועד" :), 300 שקל רבאק, חבל שלא הזמנתי אותו לבירה.

לדעתי שלם את הדו"ח לא ביטלו לך כי אתה נחשב "שור מועד" כנראה שהפעם הראשונה הביטול הוא אוטומטי בגלל העבר הנקי ובגלל זה הוא הגיע מהר.

הפעם עבר לדיון ונדחה עקב הישנות העבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בערעור על דו"ח למחלקת החניה בעיריה, יש 'זמן תגובה משוער', מרגע שהגשת ערעור ועד שתקבל תשובה ?

ימים ? חודשים ? תלוי בעומס ?

תודה.

לעיריית ירושלים לקח כמעט חמישה חודשים להחזיר לי תשובה שלילית על דוח שקיבלתי בפברואר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מדובר ברשלנות של העירייה להמציא לך תשובת התובע בזמן סביר.

שים לב שהחוק (229 לחסד״פ) קובע שלתובע העירוני הסמכות לבטל קנס, החוק מגדיר שעליו להמציא תשובתו למבקש, והחוק אף קובע כיצד ימציא התובע תשובתו (237 לחסד״פ).

אבל אני לא מצאתי בשום מקום הגדרה של פרק הזמן שעל התובע להמציא תשובתו.

אני ניגשתי לאחרונה לבג״צ בדרך של ערעור על החלטה של מחוזי. בערעור ביקשתי הרחבה, וביקשתי שבג״צ יקבע מסמרות מהו פרק הזמן הסביר שעל תובע עירוני להמציא תשובתו.

השופט אמר שקיימת סמכות לבית המשפט לעיניינים מקומיים לדון בכך, ולפיכך, עוה״ד שלי המליצה לי למחוק את הערעור (על מנת שלא יקחו את הערבון שהפקדתי על סך 30,000 ש״ח). לא הכי שלם עם זה, אבל אם השופט רומז שלא בא לו על התיק הזה, ואם עוה״ד שלי ממליצה למחוק - זה מה שעשיתי, ואולי - חבל.

אני הייתי מבקש להישפט (יש לך חודש לעשות את זה, מרגע המצאת תשובת התובע).

במשפט הייתי מבקש הגנה מן הצדק, הייתי עוד אומר שמדובר בלאקונה שהעירייה ניצלה ובכך פעלה בניגוד למחויבותה לפעול השליחת הציבור. הייתי אומר שמדובר בלאקונה ברורה, וכי יש להחיל את הרציונאל של התיישנות. התיישנות ב-״עבירות קטנות״ נקבעה לשנה על פי סעיף 9 לחסד״פ, וסעיף 225 לאותו חוק מחזק את העניין לגבי עבירות תעבורה. אני הייתי אומר שכאשר יש לתת מענה על הלאקונה - יש להשתמש ברציונל ובפרקי הזמן המוגדרים בחוק להתיישנות, וזאת משום שכל הסיבות לקיומם של סעיפי ההתיישנות קיימים גם במקרה הזה:

1. טובת הציבור - שהמשטרה/התובע יפעלו במהירות, נחישות ויעילות כנגד עבריינים.

2. יעילות הדיון המשפטי - עדיף לדון במקרה כאשר הנסיבות ״טריות״ בזיכרון, וראיות לא אבדו עם הזמן.

3. שאדם שחטא פעם אחת לא ימצא עצמו חש נרדף לכל חייו.

ואז הייתי מחזיק אצבעות, כי... שופטים לא אוהבים לעשות דיון כשמולם אזרחים ולא עו״דים...

אבל זה אני, ואל תראה בזאת המלצה, ובטח לא ייעוץ (מה גם שאינני עו״).

בהצלחה, מה שלא תחליט לעשות (ואם תצליח לגרום לעירייה להתנהג כמו שנדרש ממנה - כנאמן הציבור - אני הכי אשמח בעולם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את שאלתו של אשרי,

איך זה יכול להיות שהעירייה מתעכבת ואינה משיבה תשובה לערעור שהוגש בכתב באופן דיגיטלי או בשליחה בדואר,

אין העירייה לפי החוק מחויבת להחזיר תשובה תוך זמן קצוב שהוגדר לה מראש?

האם כאזרח מן השורה אני יכול להיחשף לאוסף כללים וחוקים שהוגדרו לעירייה? האם קיימת שקיפות בנושא?

אשמח לתשובה,

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...