Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונדיאל 2018 [אם פתחתם אחד חדש, תמצאו אותו פה]

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל העולם רוצה ש"ארגנטינה תיקח גביע".

אז תיקון- כל העולם רוצה שמסי ייקח גביע, אה, ועל הדרך גם ארגנטינה תיקח.

יש איזו תחושה ש"זה הדבר היחיד שחסר לו" ואיזו אכזבה זו תהיה אם הוא לא יביא גביע לארגנטינה.

אז מסתבר שליאו מסי לא מספיק גדול כדי להביא גביע, וצריך נבחרת שלמה בשביל זה, ומה לעשות, ארגנטינה כנראה לא מספיק חזקה כדי להגיע לגמר ולנצח.

לנבחרות שהן נבחרות מגיע לנצח (למרות שמה שיפה בעיניי בכדורגל הוא שאין "למי מגיע לנצח"), לא לנבחרות שהן one man show.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שארגנטינה לא מספיק חזקה, היא כן. ארגנטינה חיה בסרט שכל העולם חי בו, שהוא השחקן הכי טוב בעולם. הוא לא. הוא שחקן מצוין כשהוא ממלא את התפקיד שנתנו לו בבארסה - להצטיין כשכל המטרה של הקבוצה (ושל כל עיתונאי הספורט בעולם) היא להוציא אותו מצטיין. סוגל של קובי בלייקרס, בלי הקילר אינסטינקט. הוא ככל הנראה השחקן הכי אוברהייפד בהיסטוריה, יחד עם דיוויד בקהאם. כשבמקום לשחק עליו כולם מחכים שהוא יושיע אותם, פתאום העסק לא עובד. לוזר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור יפה סיפרת לעצמך.

אבל זה בסדר, מהודעות עבר אני יודע שאתה רק מצפה למשחקים כאלה בשביל לרשום את מה שכתבת.

מי שראה את ארנטינה במוקדמות ובמשחקי ההכנה יודע שהיא נבחרת רעב מאוד, עם אפס הכנה. מי שחשב שמסי יכול לקחת אותם רחוק נגד הגנות אירופאיות מאומנות, חי בסרט של החיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי שום קשר ליכולות ספורטיביות ובכדורגל, מסי פשוט נראה חסר האופי והאישיות הנכונים בכדי לסחוב קבוצה שלמה על הגב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים והמשחק של מסי בברצלונה הם כמו נתונים של רכב בתנאי מעבדה, לכאורה מייצגים את המציאות.

מצחיק אותי שכולם יודעים שמסי קובע הכל בארגנטינה מזהות המאמן עד לשחקנים וצורת המשחק, אבל בכשלון חלק גדול מאשים את המאמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארגנטינה נראו חסרי חשק לחלוטין. אני רק מקוה שהם לא יעלו ל-1/8 שמסי יפרוש כבר מהנבחרת והמאמן הליצן גם יעזוב. להחליף חלוץ בחלוץ בפיגור ועוד להוציא את השחקן היחיד שלעיתים כן מראה שיש לו חשק לנצח זה פשוט טימטום. לדעתי אם דיבאלה היה משחק במקום מסי בהרכב פותח הכל היה נראה אחרת. ניאלץ להמתין לאליפות הבאה. ייאלה שיפרוש כבר.

בכלל עד כה רוסיה מאוד הרשימו, אפילו ששיחקו נגד נבחרות לא חזקות על הנייר. ראינו מה אורוגוואי שווה נגד אותן נבחרות - כלום. פעם ראשונה שרוסיה עולה מהבית באליפות עולם ואם הם לא יתפרקו מנטלית, יכולים ללכת רחוק לטעמי.

עכשיו ממש מסקרן מה יקרה לברזיל וגרמניה במשחקן השני.

אגב לפני המונדיאל הערכתי שאנגליה יגיעו לגמר. לפי איך שכולם נראים עד כה, באמת יש סיכוי שזה יקרה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרביה נגד שוויץ ? מה יהיה לדעתכם ?

לדעתי סיכוי גבוה לתיקו, למרות שהסיכויים נוטים מעט לטובת שוויץ. בכלל, הייתי אומר שההבדלים ביכולות בין הקבוצות הגרועות ביותר לטובות ביותר מצטמצמים לאורך השנים. גם סגנון המשחק הולך ונהיה דומה.

תכלס, רוב הפיבוריטיות הגדולות לא נראות משהו חוץ מספרד ופורטוגל.

גם את גרמניה לא הייתי ממהר להספיד, נראה לי שמול מקסיקו הם נתקלו בעקשנות יוצאת דופן והרבה מזל רע.

נ.ב

אני כל כך מרוצה שסוף סוף הכניסו את האפשרות לשופטים לבדוק בוידאו אירועים שנויים במחלוקות. זה היה פשוט מתבקש.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה יודעים לבוא ולקבוע שמסי אשם על סמך משחק אחד שראו פעם ב 4 שנים.

מסי לא צריך לבוא ולהוכיח דבר לאף אחד. את הקבלות שלו הוא נותן במשך 13 שנים בהם הוביל את ברצלונה לאינסוף תארים ולתקופה הטובה ביותר שידעה.

לבוא ולקרוא לו לוזר? להגיד שהוא לא יודע לסחוב קבוצה על הגב?

ראיתם את המשחקים של ברצלונה העונה? ללא מסי ברצלונה הייתה מסיימת איפשהו באמצע הטבלה.

מדובר פה על השחקן הגדול ביותר שידע עולם הכדורגל מאז ומעולם.

שחקן ששבר כל שיא אפשרי (ואחכ את של עצמו עוד ועוד),

שחקן שניפץ כל הגנה והפך את השחקנים שלה להראות כמו ליצנים.

בעשור האחרון הוביל את ברצלונה ל 7 אליפויות ושלושה גביעי ליגת האלופות (!)

מסי במו רגליו לקח נבחרת של נגרים והגיע איתה לשני גמרים של קופה אמריקה (שווה ערך ליורו) ועוד גמר מונדיאל.

אתם שוכחים שארגנטינה היא סגנית אלופת העולם כרגע.

אי אפשר לבוא ולהראות כמו נבחרת כשיש לך מאמן שעושה טעויות של מאמן בליגה ג'.

אי אפשר היה לנצח את המשחק הזה. השחקנים לא היו קשורים אחד לשני, לא שיחקו ביחד, לא תרגלו הרכבים, לא עשו משחקי הכנה, לא הייתה כימיה ביניהם ולא הייתה טקטיקה.

ב-13 משחקים, סמפאולי (מאמן ארגנטינה) הרכיב 13 הרכבים שונים. 9 מערכים שונים. אף פעם לא אותו מערך שוחק ברצף.

81 חילופים בין לבין.

59 שחקנים זומנו בסגל.

37 היו בהרכב פעם אחת.

למסי יש חלק בעיצוב הכדורגל כמו שאנחנו מכירים אותו היום.

מאמנים היו צריכים להיות יצירתיים כדי לסגור שחקן כזה.

הוא גם למאמנים להיות טובים יותר, הוא גרם לשחקנים לתת 150% מהם כדי שיוכלו לעצור אותו.

יש שחקנים שיוכלים לתת משחק טוב יותר ממנו,

יש שחקנים שיוכלים לקחת תואר כלשהו או לתת עונה טובה יותר ממנו

אבל אף שחקן לא יכול לתת קריירה כמו שלו.

במשך 13 שנים מחזיק את התואר הבלתי מעורר של הטוב בעולם.

תנו קצת כבוד לשחקן. אל תקראו לו לוזר.

חלק גדול מהכדורגל שאתם רואים היום הוא בזכותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי!

- מסי החליט שסמפאולי יאמן בדומה לשאר המאמנים בתקופה שלו.

- מסי לא מאפשר לשחקנים לשחק במידה והם לא כפופים למרותו(מטבס עד דיבאלה).

-ארגנטינה לא מפסידה לקבוצות כמו גרמניה כדי להגיד שהיא חלשה. היא משחקת יותר גרוע ממרוקו,איסלנד, מקסיקו, מצרים ואל תספר לי שלהם יש הרכב טוב יותר.

-מסי טוב מול הגנות המרגרינה של הליגה הספרדית(אין לי משהו נגד הליגה הספרדית, סתם עובדה!) בתנאים של קבוצה כמו ברצלונה.

-מסי שחקן מצויין, אבל אוברייטד בטירוף לגבי מעמדו בהסטוריה.

*למען הסר ספק אני לא אוהד של רונאלדו, ריאל או כל סיבה אחרת שבגללה אני לא יכול להחזיק בדעה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...