Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול ליער השחור בספטמבר ל11 יום.

SmartCoupe
שימו לב! השרשור הזה בן 2217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

זוג סטודנטים בני 25, מעוניינים להעביר את תקופת החגים בספטמבר ביער השחור.

בגדול אנחנו מתלבטים בין היער השחור לסלובניה, אבל כרגע אנחנו על היער השחור (נחיתה בפרנקפורד).

אשמח להמלצות, דעות, כל טיפ שיש לכם...

בנוסף מחפש המלצה\עלויות של השכרת רכב ספורטיבי בסגנון GTI או קופרה, עלויות ומאיפה להזמין?

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יעד הנחיתה הוא קשיח או שאפשר לשנות?

אם אני משווה בין טיול ליער השחור לבין אזור זלצבורג וטירול ברור לי שאוסטריה לוקחת בגדול מבחינתי.

היינו לפני שנתיים באוסטריה ובשנה לאחריה ביער השחור והטיול באוסטריה היה מושלם בעוד שהטיול ביער השחור היה נחמד מאוד.

אני בטוח שיהיו שיחלקו עלי אבל אזור זלצבורג הוא פשוט מדהים ביופיו ובמצב הצבירה שלכם (בלי ילדים) הייתי ממליץ לשנות יעד לאוסטריה.

אם כן הולכים לכיוון היער השחור, המקום שהכי נהננו בו היה באד פרדיס - פארק מים מעולה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני האזורים מצויינים לטיולים של שבוע - שבועיים.

סלובניה היא מדינה לטיול של 4-5 ימים. כמובן ניתן לשלב עם אוסטריה (או השכנות מיוגוסלביה לשעבר) ואז מגיעים שוב לזמן המבוקש.

טיול של 10-12 יום באיזורים אלה הייתי בונה כטיול של שני מוקדים - אם מדובר ביער השחור הייתי בונה בו 7-8 ימים ומוסיף 3-4 ימים במקום אחר (אם טסים לפרנקפורט הרי שבאזור הריין, אם טסים ל-BSL צפון שויצריה, אם למינכן אז במינכן). אם כרטיסי הטיסה טרם נרכשו בהחלט הייתי בוחן אזורים אחרים. זה גם תלוי תקציב, ולא פחות חשוב - ממה אופי הטיול האהוב עליכם: טבע או עירוני, הרבה מנוחה או הרבה תנועה, הרבה נהיגה או הרבה הליכה, באיזה שעה מתחילים ומתי מסיימים - צריך להתאים את התכנית לסגנון ולתחומי העניין שלהם.

הערה קטנה: אם יש לכם כרטיסי טיסה כדאי לציין את שעות ההגעה וההמראה, כיון שאלה משפיעות מאד על תכנית היום הראשון והיום האחרון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקפורט, לא פרנקפורד.

ויש לך 12 לילות, לא 11.

אם הטיסה שלך הלוך היא טיסת בוקר הרי שתגיע מותש אחרי לילה לבן, ובדרך חזרה תרצה לישון קרוב לשדה, כך שאת הלילה הראשון הייתי קובע ברדיוס כמה עשרות ק"מ ממנו. לגבי הלילה האחרון הבעיה יותר גדולה - אתה צריך להיות בשדה סביב 7:30-8 בבוקר אחרי שהחזרת את הרכב (אני מניח שאתה טס בטיסה של 10:30-11).

יש שתי סיבות לישון בקרבת השדה:

1. לא תרצה לנהוג מרחק גדול לפנות בוקר בכבישים שאינך מכיר, במיוחד מבחינת פקקים. התקעות בפקקים לפני טיסה זו חוויה מלחיצה.

2.אתה צריך לבדוק באיזו שעה נפתח מתקן החזרת הרכב, ותביא בחשבון שצריך להיות שם לפחות חצי שעה לפני הצ'ק אין (איני מכיר את המרחקים בפרנקפורט אבל מביא בחשבון שיש גם קצת הליכה ממתקן ההחזרה עד הטרמינל). לפעמים כדאי להחזיר את הרכב ערב קודם ולהגיע לשדה בתח"צ או מונית.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אולי תנסו להקדים קצת? אנחנו טסים ב-14.9 למינכן, חוזרים ב-26.9 מפרנקפורט.

אם מסתדר לכם ואתה צריך עזרה עם שינוי טיסות, תעדכן אותי ואדאג לכם.

נוסעים לטייל קצת בזלצבורג והסביבה, דולומיטים וחוזרים לכמה ימים בגרמניה (רינג, פורשה, מרצדס... היידלברג, שטוטגרט).

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...