Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המוסך שכח לסגור ברגים לאחר החלפת צמיגים, נפל גלגל באמצע נסיעה - מאזדה 6 2015

dptnl
שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בושה שיש עובדים כאלה במוסכים או פנצ'ריות, בושה שכל חאפר בגיל 20 וקצת משחק אותה מבין ואז קורה מה שקורה.

בושה שכל אחד משחק אותה מכונאי, יש בעלי מוסכים שהם בחסד ולא בזכות בעלי מוסכים, עם כמות הפדיחות שהם עושים, לא פלא שהעובדים האידיוטים שלהם גם כאלה.

מצטער על השפה, אבל זה פשוט מרגיז, שהדבר הכי בסיסי לקבל שירות טוב ולהמשיך הלאה במוסך או בפנצ'ריה מתגלה כרק נזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בושה שיש עובדים כאלה במוסכים או פנצ'ריות, בושה שכל חאפר בגיל 20 וקצת משחק אותה מבין ואז קורה מה שקורה.

בושה שכל אחד משחק אותה מכונאי, יש בעלי מוסכים שהם בחסד ולא בזכות בעלי מוסכים, עם כמות הפדיחות שהם עושים, לא פלא שהעובדים האידיוטים שלהם גם כאלה.

מצטער על השפה, אבל זה פשוט מרגיז, שהדבר הכי בסיסי לקבל שירות טוב ולהמשיך הלאה במוסך או בפנצ'ריה מתגלה כרק נזקים.

אושריקו, נכון שדברים כאלה לא צריכים לקרות אבל אנשים גם טועים.

לגבי הנזק דווקא הכנף זה הדבר שהכי פחות מדאיג. זה יכול להיגמר בפגיעה במשולשים, בהגה ואפילו שלדה.

רק שמאי מטעמך ועל חשבונם ובהתאם לדוח שלו להחליט מה הלאה. אם הנזק קוסמטי אז לעשות תיקון במקום שאתה בוחר וסומך עליו ואם מכאני אז רק במורשה שאתה בוחר. חשוב מאוד שהכל יהיה כתוב כדי שיהיו לך אסמכתאות מה בדיוק קרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין משהו אחד, למה צריך בסיטואציה כזו שמאי? לא מספיק להכניס את הרכב למוסך (מורשה/מומחה לא משנה) ולקבל הצעת מחיר לתיקון הנזק?

ולשאלה המקורית: להתקשר לפנצ'ריה (להקליט את השיחה) להגיד "שלום, זה אני עם הגלגל שנפל אחרי שתיקנתי אצלכם פנצ'ר. התייעצתי עם אנשים שמבינים והחלטתי לקחת את הרכב למוסך כדי לראות שאין עוד נזק. אני אתקשר אליך משם עם הצעת המחיר ותתן לי פרטי אשראי כדי להסדיר את התשלום". לא צריכה להיות לך שום אינטרקציה עם בעל הפנצ'ריה מעבר לזה.

יש לי חבר (ידיד, מכר, אח מאמא אחרת, הוא גם חבר פורום - יגיב אם ירצה) שהשכן שלו שפשף לו את האוטו קלות בחניה. באמת קלות, הרבה אנשים היו מושכים בכתפיים וממשיכים בחיים. הלך לפחח "חבר של השכן", הרכב חזר במצב פי 100 יותר גרוע ממה שהוא הגיע אליו. עם צביעה מזעזעת, overspray בכמויות מסחריות ומרקם של ירכיים של אישה בת 80 (you can't unsee it now). לאחר מכן הוא היה חייב ללכת לפחח אחר, אז הוא הלך לאחד טוב ומומלץ שהחזיר את הרכב למצב טוב יותר ממקורי.

משל: "חבר של" זה מתכון לצרות. לא. לא. ועוד פעם לא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמאי? סבירות גבוהה שהסיפור הזה יגיע לבית המשפט. שמאי אמור להיות גורם אובייקטיבי - בניגוד לבעל המוסך שעלול להתפס כמי שמחפש לנפח את הנזק על מנת לגזור קופון. חוץ מזה, אחד מתפקידיו של השמאי הוא לתעד את הנזק למקרה שיהיה צורך בבירור נוסף (למשל בבית המשפט).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה, הלכתי שוב למוסך, ביקשתי את הדברים הבאים:

1.בדיקת שמאי מטעמי

2.פניה למוסך מאזדה לשם בדיקה של כל המכלולים ותיקון כפי שהצעתם

בשלב זה בעל המוסך החל לצעוק, ולומר שהוא לא רוצה לשמוע אותי ושאני יכול לעשות מה שאני רוצה. שמרתי על קור רוח ואמרתי לו שאני בסך הכל רוצה שהרכב יחזור לקדמותו,מסתבר שאין לו ביטוח, ממה שהבנתי ממנו.

בעל המוסך מתעקש לקחת את הרכב למכון *צינזרתי* ברחובות שיבדקו את מכלולי ההיגוי(אני מכיר וסומך עליהם) ולצבעי שלו. הוא לא מעוניין לפנות למוסך הרשמי של מאזדה.

עומדות בפני האופציות הבאות:

1.לקיחת שמאי ותיקון מקצועי במאזדה והגשת תביעה, זה לדעתי יעלה קרב ל10k ויעברו שנים עד שאראה את הכסף

2.קבלת הצעתו וסגירת העניין

3.פניה לחברת הביטוח שלי כפי שהצעתם, לא יודע אם זהייחשב תביעה שלי מולם כי אני מניח שהם יתבעו אותו ובכל אופן התיקון יהיה במוסך הסדר.

בלאגן אחד גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שמחליפים כנף, יש ירידת ערך. חייב שמאי שיעריך את הנזק, על מנת לדרוש את הנזק במלואו מבעל הפנצ'רייה.

אם אתה תובע את הביטוח שלך, אתה יכול לתקן בכל מוסך שתבחר ולקבל כסף על התיקון מחברת הביטוח.

לאחר מכן חברת הביטוח תשבור את הראש איתו, ואם תוציא ממנו כסף, זה לא ייחשב שהגשת תביעה.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מסוגל לעמוד באפשרות 1 היא העדיפה.

הנזק שלך אינו תאונתי כך שאני מסופק אם חברת הביטוח תכסה אותו (ועלולים גם לטעון שהיית צריך לבדוק את הברגים). מכל מקום - גם אם יכסו את הנזק הרי שתשלם השתתפות עצמית ואבדן הנחת העדר תביעות, תרשם לחובתך תביעה ובמקרה נזק נוסף אתה עלול להכנס לרשימה השחורה, וגם אם חברת הביטוח תתבע את המוסך ותקבל חלק מהנזק עדיין לא מובטח שיבטלו לך את הרישום.

קבלת הצעתו - רק אם אתה חש מאויים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי מפספס משהו אבל למה לא לפנות לחברת הביטוח שלך (הרי בשביל זה היא קיימת), ולהכניס את הרכב למוסך הסדר וחברת הביטוח כבר תדאג לתבוע את הפנצ׳ריה ואת חברת הביטוח שלה.

כמובן שאתה תדרש להשתתפות עצמית ובאם יהיה צורך אז גם אתה מצטרף לתביע (התביע של חברת הביטוח אמורה לכלול את מלוא עלות הנזק, כולל ההשתתפות העצמית) על הסכום של ההשתתפות העצמית ששילמת.

כפי שנאמר, באם יש ירידת ערך, הרי שאתה זכאי לפיצוי מחברת הביטוח.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש לגמרי, אתה זכאי לתיקון בחלקים חדשים.

מכל מקום, בנזק בסדר גודל כזה סביר להניח (לדעתי) שתהיה ירידת ערך. לטובתך, כדאי שכל העניין יהיה "ראסמי" כמה שיותר, למקרה שתצטרך את הדברים למכירה עתידית.

אין מנוס מלערב ביטוח, ועדיף לך שחברת הביטוח תוציא מהמוסכניק את הכסף. לך, בתור אדם פרטי - במיוחד כאשר ציינת שכנראה אין לו ביטוח, התהליך ימשך זמן ארוך יותר וטרטור רב יותר.

תיקח שמאי ותתעקש על תיקון במוסך מורשה מאזדה בלבד. לא מוסך "של חברים", לא סתם מוסך מורשה ובטח שלא כל מיני קומבינות.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש לגמרי, אתה זכאי לתיקון בחלקים חדשים.

מודל 2015 אינו נחשב כרכב חדש.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי מפספס משהו אבל למה לא לפנות לחברת הביטוח שלך (הרי בשביל זה היא קיימת), ולהכניס את הרכב למוסך הסדר וחברת הביטוח כבר תדאג לתבוע את הפנצ׳ריה ואת חברת הביטוח שלה.

הנזק אינו תאונתי. זה כמו שייסע בלי נוזל קירור. לא מכוסה בפוליסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זו דרך קצת לא יפה אבל תאיים בשיימינג.

זה דברים שגומרים עסקים, תהיה התגמשות מצידם.

.

הדרך הספציפית שאתה ממליץ עליה נקראת סחיטה באיומים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, קודם כל בעל המוסך הזה צריך להזהר שלא בטעות תגיע איזו תלונה למשרד התחבורה ואיגוד המוסכים על זה שהוא שלח רכב בלי לסגור לו את הגלגלים והרכב ביצע תאונה.

בלי קשר - בוא אני אעמיד בפנייך את התרחיש הבא - אתה מחליט שאתה לא רוצה בלאגן.

אתה הולך לפחח שהוא חבר של המוסך. הוא מתקן. יוצא תיקון חצי כוח - המון חומר - כי את הכנף צריך להחליף, לא "למתוח" - ובנוסף פתאום מתחילות לך "רעידות" בנסיעה.

אתה בא אליו - והוא אומר לך אני שילמתי לפחח, הרעידות זה לא ממני, יש לך בעיה עם איכות העבודה- דבר עם הפחח.

אתה הולך לפחח- אומר לך זה מה יש - וזהו.

מה עכשיו? תלך תתבע? הרי הוא יגיד שהוא סיכם איתך שזה התיקון.

הרכב נוסע עכשיו? נוסע בסדר?

אם הרכב נוסע עכשיו תקין לחלוטין, קח אותו למכון פרונט/מוסך שייבדקו את המצב. אם אין נזק - תבחר לך פחח ותקבל הצעת מחיר - לך לבעל המוסך ותגיד לו - שמע. זה העלות של התיקון. אתה רוצה לסגור את זה ככה - סבבה. אתה לא רוצה - גם סבבה. הרי ברור לך שעשית פה נזק ואם מביאים שמאי וביטוח וכו' וכו' - הכל מתנפח - אז מה אתה רוצה?

ייצעק שוב?

אלי אמרן ותביעות קטנות וביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...