Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 121 - באה עם גלגלים 13 אינץ', אפשר להחליף ל-15 אינץ'? תקני ובר ביצוע?

Darth-Vader
שימו לב! השרשור הזה בן 7007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ אני דואג שהלחץ אויר יהיה שווה בכל הגלגלים שהוא 29, לא נראה לי יש עוד תורה בנידון...
אם כך יש טעות קשה בידך.

יש ויש תורה שלמה שכמו שאמרתי כבר, חובבי ההגה לעיתים תכופות מזניחים.

קראת את השרשור?

לגבי המלצות לקניות, צר לי אבל אין לי מושג מה ההיצע הנוכחי בארץ הקודש... כל עוד אתה מפחית ממשקל החישוק והצמיג (כן גם לצמיגים משקלים שונים) אתה תראה שיפור, בתנאי כמובן וקנית צמיגים טובים.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון רב עם שתי 121 שהיו (אחת עדיין...) במשפחה שלי.

אז בכל הנוגע לנוחות, אין מה לשפר. הרכב פשוט לא נח בנסיעה, במיוחד כשאתה מנסה נסיעה ספורטיבית. אז מה שאני מציע הוא שתיצמד להוראות היצרן ותקפיד פשוט על תקינות הצמיגים ועל לחץ אויר. ל"א נכון מחולל נפלאות בכל הנוגע ליציבות ולנוחות ברכב הזה.

בולמים תמיד חשוב שיהיו תקינים.

ה 121 אינה מכונית ל"פתיחות" "סגירות" וכל הדברים האלה כי כשאתה רוצה להביא אותה "לקצה" היא גם לא יציבה.

עם כל האמור יש לה יתרונות והם אמינות מוחלטת (אבל הזהר, המנוע די נמוך ביחס לכביש), לוק שאין לאף רכב אחר ובגאז' שיש בו המון מקום.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי וקראתי, דוגרי צודקים.

בכל זאת, אם כבר מדברים על צמיגים, אישפוז טען טענה שמוצאת חן בעיניי, רק לא הבנתי למה זה יעזור...

ואם כבר הזכרת, יש לך להמליץ לי על סט צמיגים איכותי ובולמי זעזועים? - דבר איתי במספרים בבקשה (מחירים ודגמים).

אגב - היום החלפתי לאוטו את 2 הרפידות הקדמיות... אם זה משנה משהו...

אני מאוד מאוד מקווה - לטובתך - שהחלפת 4 רפידות - ז"א בשני הגלגלים הקידמיים שלך, ולא - חס וחלילה - בגלגל אחד בלבד!...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מאוד מקווה - לטובתך - שהחלפת 4 רפידות - ז"א בשני הגלגלים הקידמיים שלך, ולא - חס וחלילה - בגלגל אחד בלבד!...
הוא רשם - את 2 הרפידות הקידמיות .. 23_4_121.gif

אני מניח שהוא התכוון לארבע ברמה הטכנית.

ובכלל למה שמישהו שפוי יעשה כזה דבר.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...