Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע בטיפול במוסך מורשה (צ'מפיון)

david1
שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקבלה כתוב שמן 5 ליטר, 297 ש"ח (כולל מע"מ).

לגבי הספריי חלודה, זה באמת מאוד מבריק - האם הספריי הזה הוא שומני?

אולי השמן שאתה רואה זה ספריי חלודה כדי "להבריק" את תא המנוע.

בטוח שחייבו על 5 ליטר? מה כתוב בדיוק בקבלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי איביזה באחראיות יצרן, טיפול ראשון טיפלתי במוסך מורשה תחבורה שהוא גם סנדת שיפורים. (ברח לי את השם, אבל בבני-ברק). עלות הייתה 490 ש''ח עם שמן של CASTROL EDGE ופילטר שמן OEM.

כרגע עם לאון 1.2 2016 אותו דבר, הולך לאותו מוסך.

למה לעזאזל לשלם 650 אם לא יותר על אותו דבר!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם צ'מפיון גמרתי - זה ברור לי... אגב, אני אדם שמוכן לשלם, ואפילו הרבה, ובשני תנאים: א. עבודה איכותית ומוקפדת. ב. אמינות ושקיפות. לצערי הביקור האחרון שלי בצ'מפיון, החל מעודף השמן וכלה בחיוב על 5 ליטר שמן - מוכיח ששני התנאים האלה לא מתקיימים שם, וחבל. וזאת מבלי להתייחס לכך שהמחיר הראשוני של הטיפול עמד על 1,100 ש"ח, ולאחר מיקוח ירד ל 650 ש"ח (ללא מסנן מזגן). שיטת מצליח במלוא תפארתה וכיעורה. אותי הם הפסידו.

הייתה לי איביזה באחראיות יצרן, טיפול ראשון טיפלתי במוסך מורשה תחבורה שהוא גם סנדת שיפורים. (ברח לי את השם, אבל בבני-ברק). עלות הייתה 490 ש''ח עם שמן של CASTROL EDGE ופילטר שמן OEM.

כרגע עם לאון 1.2 2016 אותו דבר, הולך לאותו מוסך.

למה לעזאזל לשלם 650 אם לא יותר על אותו דבר!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים פתחתי היום את מכסה המנוע, לאחר הטיפול, ולתדהמתי מכסה השסתומים ומכסה סעפת היניקה שומניים מאוד, עם שאריות שמן ברורות. אינני יודע אם מישהו חשב לנקות אותם במוסך בעזרת שמן, או שזה משהו אחר... בנוסף מדיד השמן מראה שמילאו שמן מעל למקסימום במדיד - בערך עוד שליש. (אולי זה מסביר את זה שחייבו אותי על 5 ליטר שמן במנוע של 1 ליטר!). מה יכולה להיות הסיבה לשמן על מכסה השסתומים? האם נסיעה עם עודך שמן יכולה להסב נזק למנוע?

מפלס שמן גבוה בהחלט עלול לגרום לנזקים מסויימים. בכמה המפלס גבוה מהמקסימום במדיד (במילימטרים) ?

אני עם צ'מפיון גמרתי - זה ברור לי... אגב, אני אדם שמוכן לשלם, ואפילו הרבה, ובשני תנאים: א. עבודה איכותית ומוקפדת. ב. אמינות ושקיפות. לצערי הביקור האחרון שלי בצ'מפיון, החל מעודף השמן וכלה בחיוב על 5 ליטר שמן - מוכיח ששני התנאים האלה לא מתקיימים שם, וחבל. וזאת מבלי להתייחס לכך שהמחיר הראשוני של הטיפול עמד על 1,100 ש"ח, ולאחר מיקוח ירד ל 650 ש"ח (ללא מסנן מזגן). שיטת מצליח במלוא תפארתה וכיעורה. אותי הם הפסידו.

אם אתה רוצה עבודה איכותיית ומוקפדת כדאי שתתחיל לטפל בעצמך ברכב. החלפת שמן מנוע+פילטר הינו תהליך פשוט וקל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבלה כתוב שמן 5 ליטר, 297 ש"ח (כולל מע"מ).

לגבי הספריי חלודה, זה באמת מאוד מבריק - האם הספריי הזה הוא שומני?

כן ברור שהוא שומני אחרת לא היה נקרא ספריי חלודה.

לגבי השמן תצטרך לבקש הסברים מהמוסך. תבדוק בספר רכב כמה ליטר אמור להיכנס במנוע שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך ב 5-7 מילימטר מהמקסימום שבמדיד.

מפלס שמן גבוה בהחלט עלול לגרום לנזקים מסויימים. בכמה המפלס גבוה מהמקסימום במדיד (במילימטרים) ?

אם אתה רוצה עבודה איכותיית ומוקפדת כדאי שתתחיל לטפל בעצמך ברכב. החלפת שמן מנוע+פילטר הינו תהליך פשוט וקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבולת השמן במנוע שלך הינו כ-4 ליטר ולא בטוח שהם שפכו את כול המיכל של 5 הליטר למנוע.

לדעתי כמות השמן אצלך קצת גדולה מהמותר לכן אני מציע שתבדוק מחר בבוקר שוב פעם ואם תגלה שהמפלס גבוה קפוץ למוסך שינקזו את הכמות העודפת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט מדהים. ממש נבואה שמגשימה את עצמה, נכנס לך במנוע משהו כמו 3.8 ליטר בגג, אם יש עודף מציע לך להיפטר ממנו - עודף שמן יגרום נזק לממיר הקטליטי. מילוי עודף שמן קרה לי בכל רכב נכנס לצ'מפיון. קח מזרק וצינורית ושאב את העודף. לגבי פילטר מזגן, הוא משמש גם כשהמזגן כבוי (הוא מסנן אוויר שנכנס מבחוץ) - תחליף לבד לפילטר oem שיעלה גג 150 ש"ח.

Seat IBIZA 2015 1.2 TSI DSG

Skoda OCTAVIA 2013 2.0 TDI DSG

Skoda CITIGO 2014 1.0 MPI ASG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמוע את זה ממך..

הגיעו ימות המשיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם לאון, הזמנתי מחו"ל 3 פילטרים של mann שזו חברה מעולה לפילטרים, ברמת מקורי, כל השלושה עלו לי משהו כמו 100₪ עם משלוח. אני מחליף אותם לבד. אני כיום גם מבצע טיפולים עצמאית עם בחור שמבצע עבודה סופר מקצועית ויסודית עם השמן והחלפים הכי איכותיים אבל הרכב שלי כבר בן 6 ולא באחריות. גם כשהרכב היה חדש לא טיפלתי בצמפיון, לפי החוק אתה ממש לא חייב, כל מוסך מורשה משרד התחבורה מתאים וזה לא פוגע באחריות! צמפיון עושקים את הלקוחות ואני גם מעדיף להיות ליד הרכב שמטפלים בו ולראות בדיוק מה עושים ואיזה שמן מכניסים לו. מוסך רון עושים עבודה מצוינת, לא כמו הבחור שעושה לי עכשיו, אבל ביצעתי אצלם כמה טיפולים אז שהתמזל מזלי להכיר את אותו בחור שכעת אני מבצע את הטיפולים יחד איתו.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמוע את זה ממך..

הגיעו ימות המשיח.

+++1

הוכנס לארכיון.

חברים, הכל טוב ויפה,אבל העצה של מרק ניתנה לפות"ש, בעלים של רכב בן שנה, ועדיין באחריות. רק שלא יקח אותו ברצינות בשלב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים בואו נעשה סדר..

ראשית אני על רכיבי vag מאז ומתמיד, שנית מעולם לא היה ולא נברא טיפול קטן בסכום שנרשם פה! מודה שניסיתי מוסכים אחרים אבל ..

במוסכים אחרים עים כול הכבוד אין עדכונים לגיר/מנוע.. אין סריקת יעודית ואני לא מדבר על vag-com,.

אני חושב שכל מוסך לגופו אינני עושה פרסום ומבטיח שאין לי אנטרס.

לצערי הלך לי מכטרוניקס לאחרונה ברכב והציעו לי במחיר שיפוץ מה שקיבלתי חדש במרכזי.. תבדקו אותי..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...