Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בודקים איזה סליל הצתה(כוהל) נפגם?

mr_nos
שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה לאנטיס 99 ובאוטו הזה אין לכל פלאג כוהל משלו(יש 2) לכן בשיטת האלימינציה אני לא יכול לבדוק, כי ברגע שאני מנתק כוהל אחד אני מנתק גם את הפלאג הסמוך לו. איך בכל זאת אני בודק איזה כוהל נדפק כדי לא לשרוף כסף על שתיים לחינם? או שאפשר פשוט לקנות אחד להתקין אותו כל פעם במקום כל אחד מהישנים ולראות מתי הבעיה נפסקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת תקלה דולקת?

בלנטיס גם אם יילך סליל הצתתה המנורה לא דולקת.

אתה צריך אולי לפתוח מכסה, ולנתק פלאג פלאג ולראות האם יש הרגשה..

אפשרות נוספת היותר טובה זה פשוט לקנות מהחנות כויל, ולהחליף אחד ולראות תגובה...

במידה ולא טוב, לשים את הישן במקום החדש, והחדש במקום הישן בצד השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלנטיס גם אם יילך סליל הצתתה המנורה לא דולקת.

אתה צריך אולי לפתוח מכסה, ולנתק פלאג פלאג ולראות האם יש הרגשה..

אפשרות נוספת היותר טובה זה פשוט לקנות מהחנות כויל, ולהחליף אחד ולראות תגובה...

במידה ולא טוב, לשים את הישן במקום החדש, והחדש במקום הישן בצד השני.

לא יודע מאיפה המצאת את השטות הזו שנורת תקלה לא תראה פייספוס הצתה כאשר סליל לא תקין כי בוודאי שהיא תידלק על תקלת מיספייר וכבר לא מעט פעמים ניתקלתי במצב שכזה בלאנטיסים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אמ... כויל, לא כוהל. כויל.

תמשיכו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה המצאת את השטות הזו שנורת תקלה לא תראה פייספוס הצתה כאשר סליל לא תקין כי בוודאי שהיא תידלק על תקלת מיספייר וכבר לא מעט פעמים ניתקלתי במצב שכזה בלאנטיסים!

אתה מוזמן לעשות ניסוי. לנתק 2 סלילי הצתה בלנטיס ( עד 2001 ) ולראות האם יש מנורת תקלה דולקת ...

אני מהמר שהיא לא תידלוק.

אתה מוזמן לנסות ולומר לנו מה התוצאות של הבדיקה שלך.

(במידה והיא דולקת או מהבהבת, אשמח לראות סרטון שממחיש הדבר )

מדגיש, שים לב, עד מודל 2001. (פה מדובר על מודל 1999 )

בברכת חג שמח ושנה טובה.

עריכה אחרונה על ידי barak5915
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון מר עם 2 סלילי הצתה גמורים לגמרי בלאנטיס 2001, נורת מנוע לא נדלקה וזה כבר הגיע למצב שהרכב גימגם ונכבה ואשכרה היה חור בסליל הצתה.

זאת המחלה של הלאנטיס, אם אחד ילך אז גם השני בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...