Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית נהיגת מירוץ/מתקדמת ליום אחד - מבקשת המלצות

Tal__1996
שימו לב! השרשור הזה בן 2774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניינת לתת לבן זוגי חווית נהיגה אתגרית/מתקדמת כמתנת יום הולדת. אין לו ניסיון קודם בנהיגה מתקדמת.

מכייון ששנינו חיילים ואין לנו הרבה כסף או זמן, חשבתי שהכי יתאים חווית נהיגה ליום אחד ולא קורס.

רציתי לבקש המלצות (אשמח לפירוט של החוויה אם התנסתם בזה אישית), דגשים חשובים שאני צריכה לדעת או לשאול לפני קבלת ההחלטה ועצות.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, גם מרבית ה"קורסים" שקיימים בארץ הם של יום אחד.

הבחירה בין חווית נהיגת מירוץ לבין "קורס" היא בחירה בין יום חוויתי עם ערך לימודי קטן, לבין יום לימודי עם ערך חוויתי מסוים. נשמע לי שאת מחפשת את הדבר הראשון, אבל שווה לשקול את העניין יותר לעומק.

לגבי חוויות: השוק מוצף בהן. אלטרנתיבי מציעים חוויה (במיאטה, אם אינני טועה), דני גלטר מציע חוויה (ב-S2000), ראם סמואל מציע חוויה ב-BRZ או במאזדה 2 (במגרש סגור), דרייב ארט מציעים גם חווית ראלי-עפר מוצלחת, ויש עוד אחרים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להבין מה מקבלים, במיוחד בכל העולם היותר "חוויתי".

כמה שאלות חשובות:

* כמה זמן נהיגה נטו?

* איפה מתבצעת הנסיעה ובאילו שעות (אפשר ליפול על כביש עמוס ואז זה סופר מבאס לעמוד ברכב ספורטיבי בפקק ולשרוף זמן יקר)?

* על איזה רכב מדובר (ישנם רכבים יותר חוויתיים כמו מגאן RS, הונדה S2000 וישנם רכבים "סתם" מהירים כמו ה-S3 ודומיו)?

אני אישית ממליץ על חוויה יותר לימודית כי זה משהו שישאר איתך הרבה מעבר לשעת נהיגה חוויתית. אם החבר נוהג על רכב ספורטיבי כבר עכשיו אז בכלל מיותר העניין החוויתי.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להבין מה מקבלים, במיוחד בכל העולם היותר "חוויתי״[...]אני אישית ממליץ על חוויה יותר לימודית כי זה משהו שישאר איתך הרבה מעבר לשעת נהיגה חוויתית. אם החבר נוהג על רכב ספורטיבי כבר עכשיו אז בכלל מיותר העניין החוויתי.

צודק. זאת אומרת, אם פותחת השרשור מעדיפה את זה, שיהיה. גם קורסים חוויתיים בנויים לרוב בצורה שמאפשרת ללמוד משהו.

אבל בהערה כללית, שוק חוויות הנהיגה קצת משתלט על השוק של ההדרכות, וחבל. לך היום למאמני הנהיגה המובילים ותראה שהחלק הארי של ההיצע שלהם הוא חוויתי ולא לימודי.

יש לך אפילו חברות שקמו מרקע חוויתי נטו כמו dream club שצוינה כבר.

ואגב, זה לא רק עניין ישראלי: תראה את העליה לרגל שאנשים עושים ל-Palmersports כאשר באותו אזור ואותו מחיר הם יכלו לשבת יום עם כמה ממאמני הנהיגה הטובים בתבל.

פעם היו בתי ספר למירוצים שהציעו קורסים של 4-5 ימים. היום בקושי תמצא קורסים לשלושה ימים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...