Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אטראז 2016 0 ק"מ ליסינג או שברולט ספארק 2016 LT+ יד ראשונה מהיבואן

haims84
שימו לב! השרשור הזה בן 2942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה עם הצרפתיות זה שהבנתי שהחלקי חילוף שלהן יקרים מאוד, והאמינות מוטלת בספק... יש לי חבר עם פיג'ו 206 (2008 אמנם) והוא אומר לי להתרחק מהן כמו מאש, אז קצת מטריד אותי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק את בהפרשים בחלקי החילוף.אני מאמין שהצרפתיות באמת יהיו יקרות יותר במעט אבל זה כבר חשבון שלך .אני תופס רכב כמשהו שצריך גם להנות ממנו ולכן שווה לשלם עוד כמה שקלים פרמיה.לגבי האמינות, אתה קונה רכב חדש ככה ש3 שנים של שקט יש לך בכל מקרה ובכלל, הדבר הכי אמין זה רב קו והתחנה הקרובה לביתך.הדבר היחיד שיכול להטריד זה אולי ירידת הערך, מה נשקורה לכולם בשוק היום ואי אפשר כל כך לנבא במיוחד עם אטארז שנמכרת לליסינג כמו לחמניות טריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו אם תעשה חיפוש ברשת לא תמצא משהו חריג,עם כול דור הרכבים משתפרים,חוץ מזה שיש בפיגו גיר יפני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי קצת יותר לעומק ואכן יש אמת בדבריכם ...

אני מוכרח לומר שככל שאני קורא יותר ויותר עליה, הפיג'ו 208 נשמע כמו הרכב הכי מוצלח בתקציב המקסימלי שלי ...

אני בעיקר מתלבט עכשיו בין האקסס חדשה מיבואן (שבאמת עולה באזור ה84K) לאקטיב - שמצאתי ב0 ק"מ ליסינג באזור ה86K ...

ואני חובב גדול של אבזור באוטו אבל מאוד מתלבט מה עדיף ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שב0 קמ זה הגיר והמנוע הישנים ו1.6 4 הילוכים) ובחדשה אתה מקבל גיר מודרני יותר עם 6 הילוכים ומנוע 1.2 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פיג'ו 208 1.2T ACTIVE PRO אוטומט - 2016 "

להבנתי זו החדשה כן ?

אני אשמח אם מישהו יסביר לי על ההבדלים בין האקסס לאקטיב ... לא מצליח באמת להבין על מה ה10K הבדל ...

עריכה אחרונה על ידי haims84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מנוע ה1.2 הייתי מנסה את הגירסא היותר מאובזרת מ0 קילומטר(משתלם רק לרכישה לטווח ארוך יותר).

הרמת אבזור הבסיסית ממש מעליבה(אין ח"ח מאחורה, איך כיוון מראות חשמלי - לא ראיתי רכב מאז שנות ה90 בלי כזה!),

לי זה פשוט ערום מידיי(אי אפשר לכוון את המראה הימנית לדוגמא מהמושב של הנהג).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון כשאני קונה רכב להשאר איתו זמן ממושך, בגלל זה באמת עסקאות ה0 ק"מ ליסינג יותר קורצות לי...

Drsubaru לא הבנתי כ"כ מה אתה אומר ... הסיבה שאני מוותר על הספארק הבסיסית זה האבזור העלוב שמגיע עם הגרסא הזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו ההבדלים:

http://m.icar.co.il/compare/

אוקי אז זה כמו שחשבתי, הבדלים הזויים ביותר .... להצויא את 2 החלונות החשמליים והמראות, שפשוט נראה שהם עשו את זה כדי להרגיז ולהכריח אותך לקחת את הדגם היקר יותר, האבזור על סף הזהה ...

צרפתים ארורים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני קצת מאחר למסיבה אבל בכל זאת רציתי להזהיר אותך - יצא לי לנהוג רבות על האטרא׳ג בהיותו ״ה״רכב הצבאי.

תברח ממנו כמו מאש. זה ללא שום ספק האוטו הגרוע ביותר שנסעתי עליו בחיים. עדיף לך קורולה שנת 98 על פני כזה דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...