Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה המשכנתא הזאת שלקחתי? טובה/גרועה כדאי למחזר?

koka

פוסטים מומלצים

מסלול פיתוי זה משהו אחר. במסלול פיתוי אתה לוקח היום כדי להחזיר מחר.

כאן אתה רוצה משכנתא יותר גבוהה ( כי ההון העצמי שלך יותר נמוך ממה שסברת קודם ) לקחת חלק ממנו ושריינת אותו לתשלום השכ"ד שלך.

תאמין לי שהבנתי כי קיבלת כבר את ההנחה מהקבלן, עדיין אתם עושים שני מסמכים.

אחד על 1695K זה הולך לבנק והשני מתן הנחה אם תשלם לו תוך X חודשים.

הבנק כמובן רוצה לשלם בסוף, משני נימוקים "משכנעים" ( טובים לבנק )

האחד מעדיף להיות יותר בטוח אבל גם אם שילמת 30% לקבלן והוא שם את כספו, בכל מקרה הבנק יקבל את כספו גם אם אתה הפרת את ההסכם וגם אם הקבלן הפר אותו.

השני כרגע הריבית ברצפה , למה לתת לך הלוואה ב3% לדוגמה כאשר בעוד שנתיים הוא יוכל למכור לך את אותה ב5% לדוגמה.

אבל אם תעמוד על שלך הבנק יתרצה לתת לך את המשכנתא היום, ( כמובן אחרי שנוכח כי שילמת לקבלן חלק מההון העצמי , ויש לך את יתרת ההון העצמי ) כפי שהוא מבצע לעוד רבים אחרים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין אותך, בפעם השלישית והאחרונה בהחלט להריץ סימולציה (לא כזו פסימית, אגב, ריאלית בהחלט) של מדד 2%. תסתכל על ההחזר החודשי לאורך התקופה.

קצת באסה לרשום את אותה ההודעה בפעם השלישית, אתה מכיר המשפט עם השוקת....? כי אני פרקטיקלי דוחף לך את הראש למים.

אתה משוויץ בהתנהלות שלך, אבל מתעלם מעצות של *כל* הנוכחים כאן. אני לא מבין איך אתה לא רואה את האירוניה.

בהצלחה בכל מקרה.

חלילה לא מתעלם לפעמים לא ממש מבין את המושגים שלכם.

ניסיתי זאת ראיתי שהסכום המצטבר עלה בעוד כ100 אלף , אבל סכום ההחזר החודשי לא השתנה,

מה אני פספס פה?

דרך אגב המדד המשיך לרדת גם החודש ב-0.2

אז עכשיו עומד על 0.1 ?!

אתה לא הבנת אותי כנראה.

אני לא צעיר, לא חי את הרגע אלא חי את החיים וההורים שלי לא מסכנים.

אני לא מצליח להבין, ואני מבקש שוב, שתסביר לי איך אתה מתכוון לחיות מ 4-7 אש"ח בחודש כאשר זה תנודתי בין חודש לחודש.

אנא הוציא את כל מרכיבי ה "לחיות" מהמשוואה, ותסביר לי איך מכניסים רק את "הצרכים הבסיסים" שיכנסו שם.

אני כמובן מתכוון ל :

- הוצאות חד פעמיות - התקלקל מיקרו, מזגן, הרכב, צריך לקנות כסאות אוכל/עגלה/כסאות בטיחות לרכב עבור הילדים.

- מחיה - אוכל, אוכל לילדים, טיטולים, תרופות, נסיעות עם הילדים (או שאתה מתקמצן גם על הילדים שלך והם נשארים בכלוב ה-4 קירות כל היום?)

- הוצאות שוטפות - ועד בית, ארנונה, מים, גז, חשמל (חימום קירור במהלך כל היום כי אשתך בבית, הרי אי אפשר לתת לילדים להתבשל/לקפוא .. או שכן?)

איך כל זה נכנס בסכומים שלך, קטונטי מלהבין.

על כל זה, אתה מוסיף סיכון אדיר של משכנתא "על הקצה" לטווח ארוך, וואו, יש לך ביצים.

מבחינתי זה לא נקרא לחיות (שלא לדבר על "לחיות נכון"), זה נקרא להיות זומבי.

אני מסכים שלא צריך לבזבז מעבר ליכולת, ואני נחשב במשפחה שלי קמצן, אבל בלי חופשות, בלי בילויים ובלי חו"ל בכלל ?

ועוד עם 2 ילדים?

וכבר כתבתי לך שהילדים חייבים להכנס למסגרת שתורמת להתפתחות שלהם - זה כבר בעיה בפני עצמה שאתה מונע מהם בטענת שווא של "התנהלות נכונה".

לטעמי אם נתעלם מכל מה שהיה עד עכשיו - זה כבר לא שווה את הנייר שאתה כותב עליו, אם אני לא אתן לילדים שלי את הטוב ביותר, אז בשביל מה הבאתי אותם לעולם??

קודם כל דע לך שבמקרה הכי גרוע נכון לעכשיו שהוא 4000 אחרי משכנתא נגיד, זה הרבה כסף

ואם הדבר יהפוך לקבוע חלילה , אז אין מצב להחזיק רכב.

ועדיין אפשר לחיות בסדר מבלי להחסיר למשפחה דבר.

אתן דוגמה של אנשים חרדים עם 7 ילדים ומעלה עם כלום הכנסה ביחס לאדם לא חרדי, ועדיין חיים אתה יודע..

לעניין הגן , זה שטות גמורה לחלוטין , הילדה הולכת פעם בשבוע לסוג של ג'ימבורי התפתחותי ושם יש מטפלות

תואר שני בהתפתחות הילד אומרות כי אין לילד צורך עד גיל 3 לפחות בגן, וכי רק בגיל 3 מפתחים יכולת משחק משותפת. כולם בהלם מהתפתחות הילדה שלנו ואנחנו גאים לומר שהיא לא בגן אפילו , והאחר ששואל נשאר בהלם.

לילדה חברות רבות בנות גילה שגם לא בגן אשר נפגשות בגינה או בבתים אחת של השניה כמה פעמים בשבוע. ממש לא בכלוב 4 קירות

אני ממליץ לך דחוף להיפגש עם oryo

שווה לך להצפין לשם כך

אתה לא מבין למה אתה נכנס.

ולגופו של עניין, כפי שישה המליץ - הייתי מתמקד בתמהיל שכולל קל"צ ופריים בלבד.

נכון שמראש הריבית בקל"צ גבוהה ממסלולים צמודים או משתנים, אבל זה סוג ל ביטוח מפני קטסטרופות עתידיות.

מקרה שלך, שאין לך גב ולא עומק כלכלי, הדבר חשוב שבעתיים.

גם ככה יש מספיק סיכון של עליה עם השליש פריים [כיום הוא בתחתית של התחתית. יש לו רק לאן לעלות]. לא הייתי רוצה סיכון על כל הסכום!

עריכה:

הודעה זו כוונה כמובן לבחור מהעמודים הקודמים [משכנתא 750,000 בהחזר 3200]

תודה שוקל מחדש את כיוון התמהיל ואפילו לקחת איש מהתחום מוזמנים להמליץ

^

עוד לא הבנת אתה? הוא מבין יותר טוב מכולם, הוא חי נכון, אנחנו המשוגעים..

אני מבין שעדיין מגרד לך :wink::lol:

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטן מהיר

אין הנחתום מעיד על עיסתו

זה היה בשבילך לפני 2-3 דפים חוזר על זה פעם נוספת באותו המחיר רק באות גדולה יותר.

כאן לפחות הסיכון לעליה הוא רק במסלול הפריים!!

כיוון שאתה לוקח משכנתא ל 30 שנה , זה מעניין את הטוסיק שבשנתיים האחרונות המדד הוא שלילי.

אתה צריך לראות/ לצפות מה קורה במשך 30 השנה הבאות

בקש הצעה

250K בפריים

500K בקל"צ

"

לגמרי הייתי רוצה להיות בטוח לכל אורך ההלוואה ולדעת כל חודש את הסכום בלי הפתעות. "

את ההיפך מזה קיבלת בהצעות שנתנו לך.

בנק ישראל והממשלה קבעו יעד אינפלציה של 1-3% , כרגע אנחנו בתאונה , ואז בתנועת מטוטלת המדד מאפס % היום יכול גם לעלות ל 3-4% עד שיתייצב מחדש על תוואי נורמאלי.

בקש סימולציה למדד של 2%

בקש סימולציה אם מחר הפריים עולה ל 4-5%

בעוד מספר שנים שהרבית תעלה/ המדד יעלה הריבית שיבקשו ממך במיחזור יכולה להיות גם 7%++

בקיצור מכרו לך תרעיל כדי להתכנס מול ה 3K שביקשת.

כל שלושת המסלולים מועדים לשינוי כלפי מעלה

כל דמיון בין זה להחזר בהמשך מקרי בהחלט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אז יש דברים מעבר , חשבתי זה יותר פשוט.

אחלה עצות , תודה רבה!

כתבתי קודם עם ציטוט שלך, שעל זה אני הולך בסוף :mm_yeah:

מחר אני יתקשר לקבל הצעות חדשות באותו החישוב

אחזור לעדכן,

תודה

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אנחנו מתרפקים על הודעות-עבר, הנה ספוילר לגבי מה יקרה שתנסה למצוא מסלול יציב

750 עם החזר יציב של 3 לא תמצא, כן תמצא כל מיני תמהילים שיתחילו ב3 ויטפסו עם השנים. ההחזר לא מתאים לסכום, ואני מקווה מאוד שלא תיקח כזו משכנתא עם משק הבית אותו הזכרת.

זה היה לפני ~5 עמודים...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל דע לך שבמקרה הכי גרוע נכון לעכשיו שהוא 4000 אחרי משכנתא נגיד, זה הרבה כסף

אז בוא תסביר לי איך זה נקרא הרבה כסף?? איך אתה מכניס את כל ההוצאות הבסיסיות לשם?

ואם הדבר יהפוך לקבוע חלילה , אז אין מצב להחזיק רכב.

ואם רכב זה דבר הכרחי ? אני מבין שאצלך לא, אבל יש מקומות/אנשים שכן.

ועדיין אפשר לחיות בסדר מבלי להחסיר למשפחה דבר.

אתן דוגמה של אנשים חרדים עם 7 ילדים ומעלה עם כלום הכנסה ביחס לאדם לא חרדי, ועדיין חיים אתה יודע..

תודות למדינה שלנו - חרדים עם 7 ילדים מרוויחים יותר ממני והולכים לשחק ב"נדמה לי" עם אוויר. ואני ואתה משלמים להם מהמשכורת שלנו ומכל דבר שאנחנו צורכים.

לעניין הגן , זה שטות גמורה לחלוטין , הילדה הולכת פעם בשבוע לסוג של ג'ימבורי התפתחותי ושם יש מטפלות

תואר שני בהתפתחות הילד אומרות כי אין לילד צורך עד גיל 3 לפחות בגן, וכי רק בגיל 3 מפתחים יכולת משחק משותפת. כולם בהלם מהתפתחות הילדה שלנו ואנחנו גאים לומר שהיא לא בגן אפילו , והאחר ששואל נשאר בהלם.

לילדה חברות רבות בנות גילה שגם לא בגן אשר נפגשות בגינה או בבתים אחת של השניה כמה פעמים בשבוע. ממש לא בכלוב 4 קירות

אני שמח בשבילך, אבל עדיין לא מסכים איתך, אבל בוא נעזוב את הנקודה הזאת כרגע אין לי תואר בילדים.

אני מבין שעדיין מגרד לך :wink::lol:

נכון, עדיין מגרד לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PHP

כל משפחה עם סדרי העדיפויות שלה , אין נכון לא נכון.

בכל מה שקשור למשכנתא מה שחשוב הוא לקבוע יכולת החזר אופטימאלית ולעמוד בה לאורך הזמן גם כשהיא עולה עקב עליה בריבית.

לכן תפסיק להתגרד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמשפט הזה אפשר היה להבין אחרת

שמח שאתה לוקח את המלצתי.

אבל זכור את כל האזהרות שקיבלת כאן בקשר לסיכון של המשכנתא הזו בהמשך חייך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול פיתוי זה משהו אחר. במסלול פיתוי אתה לוקח היום כדי להחזיר מחר.

כאן אתה רוצה משכנתא יותר גבוהה ( כי ההון העצמי שלך יותר נמוך ממה שסברת קודם ) לקחת חלק ממנו ושריינת אותו לתשלום השכ"ד שלך.

תאמין לי שהבנתי כי קיבלת כבר את ההנחה מהקבלן, עדיין אתם עושים שני מסמכים.

אחד על 1695K זה הולך לבנק והשני מתן הנחה אם תשלם לו תוך X חודשים.

הבנק כמובן רוצה לשלם בסוף, משני נימוקים "משכנעים" ( טובים לבנק )

האחד מעדיף להיות יותר בטוח אבל גם אם שילמת 30% לקבלן והוא שם את כספו, בכל מקרה הבנק יקבל את כספו גם אם אתה הפרת את ההסכם וגם אם הקבלן הפר אותו.

השני כרגע הריבית ברצפה , למה לתת לך הלוואה ב3% לדוגמה כאשר בעוד שנתיים הוא יוכל למכור לך את אותה ב5% לדוגמה.

אבל אם תעמוד על שלך הבנק יתרצה לתת לך את המשכנתא היום, ( כמובן אחרי שנוכח כי שילמת לקבלן חלק מההון העצמי , ויש לך את יתרת ההון העצמי ) כפי שהוא מבצע לעוד רבים אחרים.

תודה על התשובות המחכימות.

שאלה שאולי תישמע תבניתית : אם אני עושה חוזה אחד על מחיר 1,695 וחוזה נוסף על מחיר נמוך יותר. איך אני אמור להציג לקבלן את הבקשה החריגה הזאת? שאלה משפטית נוספת- האם חוזה אחד לא מבטל את השני? בסהכ הקבלן עובד עם משרד עורכי דין והכל מתבצע מולם.

תודה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הסכם על הסכום המלא

שני תוספת להסכם על קבלת הנחה בסכום של X ש"ח

לא יסכימו תוכל לקבל משכנתא קטנה בכמה אלפי ש"ח כדי שלא לעבור על ה 45% מימון.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה הבנק מתעקש לתת הלוואה על כסף אחרון בלבד. כלומר לאחר שהעברתי את כל ההון.

מה עושים? יש טעם להתעקש? (ההתכתבות הייתה באימייל עם הפקידה לא מו"מ פורמאלי. )

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

כל אחד והנסיון שלו... נשלח מדובאי

נסה בבנקים אחרים , שוב זה לא קריטי אבל זה כן קריטי כי בשנתיים יכולים לחול שינויים רבים בריבית ולא כלפי מטה.

לך פיזית לסניף, קצת חיינדלך, ערב גם מעל הפקידה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל ניסיון שהצליח להשאיר את ה-10% האחרונים כתשלום מההון העצמי אני ממליץ לך להוכיח לבנק שיש לך את הסכום לשלם ואתה לא מסתמך על הון עתידי.

כלומר אתה יכול להציע לשים את הסכום במסלול חיסכון שיתן לך שום כלום ריבית אבל יהיה משועבד לבנק כך שהוא יסיר את השעבוד רק כשיגיע העת (מעמד המפתח).

או לחלופין לשעבד קרנות השתלמות כנגד שווי הסכום (לא חייבים בעתיד לממש אותן).

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ברשת והלכתי לאיבוד, כרטיס האשראי גובה ממני ריבית נומינלית פריים + 7% , על מה, על מי על מה? על מו על מי על מה? (ארץ נהדרת)

על מה הריבית הזו? אם אקח הלוואה? מדובר בכרטיס אקסקיוטיב של לאומי קארד

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...