Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוכפים וגנבים - ערוץ היוטוב של איתוראן - צילומי תפיסת גנבי הרכב.

astralmir
שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מודעת הדרושים האחרונה בדף מרמזת על רכבם הפרטי :shock:

https://www.ituran.com/ituranfront/article.aspx?mcatid=59&catid=97&id=272

לא הבנתי הם מעסיקים רק אנשים שמוכנים לז**ן את הג'יפ הפרטי שלהם?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אף אחד פה לא ראה לנכון לציין לשבח את הסובלנות של האוכפים?

אם אני הייתי תופס גנב רכב, הייתי שובר לו כל עצם בגוף, חות לו את האצבעות ברגליים, בידיים, את הלשון, עוקר לו את העיניים, חותך לו את האוזניים, ושם לו בטון באף.

בתור אחד שגנבו לו 2 רכבים בתוך פחות משנה ורכב אחד ששרד נסיון גניבה, אני מוכן לשבת בבית כלא על אחד כזה, לעמוד מול המשפחה שלו ולהגיד להם שהבן שלהם חתיכת מ****ן בת**.

החוצפה של הגנבים האלה ושאף אחד לא עושה כלום נגדם עד כדי כך שצריך חברה פרטית בתשלום שתעשה את זה, זה מה שמעצבן אותי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא יכולה מנוע גניבות כמו איתוראן כי אין על הרכבים שלנו מכשירי איתור פעילים שיודעו להם על הנעה לא חוקית.

גם אף אחד מאיתנו לא היה רוצה שיהיה לנו מכשירי איתור שמופוקדים ע"י המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה כוונה כלפי עבירות התנועה שהאוכף מבצע עם הרכב, בשונה ממאבטח.

יותר התכוונתי לתקיפה של הנהג ברכב השני (הגנב לכאורה).

וכן, לנגח את הרכב שלו זו תקיפה.

לא שיש לי סנטימנטים לגנבי רכב. שיישרפו כולם בגהינום (או ביונדאי אקסנט. אותו דבר.)

אבל הסמכות (1) לקבוע שמישהו הוא גנב ו(2) להשתמש בכח נגדו למרות שהוא לא מהווה סכנה לחייו או לגופו של התוקף - אני לא מבין מאיפה היא מגיעה.

היה פה דיון בעבר. הם עוברים הכשרה כמו של שוטרים ויש להם סמכויות כמעט כמו של שוטר.

לינק?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני נתקלתי בסרטונים שמראים את הרכבים אחרי שהם הגיעו לפירוקיות וניסרו להם כל חלק אפשרי? אני במקום איתוראן לא מפרסם את הסרטונים האלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיש לי סנטימנטים לגנבי רכב. שיישרפו כולם בגהינום (או ביונדאי אקסנט. אותו דבר.)

אבל הסמכות (1) לקבוע שמישהו הוא גנב ו(2) להשתמש בכח נגדו למרות שהוא לא מהווה סכנה לחייו או לגופו של התוקף - אני לא מבין מאיפה היא מגיעה.

לינק?

אתה צודק. עם כל התיעוב לגנבי הרכב, זה בעייתי מאד שחברה פרטית עושה מה שהיא רוצה על הכביש.

תחשבו שמחר איתוראן עם סוללת העו"דים שלהם תחליט שגם לנהל קרב יריות עם הגנבים זה בסדר כדי להחזיר איזו BMW.

תחשבו חלילה שה"אוכף" היה דורס או פוגע ברכב פרטי אחר רק כי הוא במרדף. זה בעיייתי מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק?

אני לא יכול לפרסם איך מוודאים שמדובר בגניבה 100% אבל אני יגיד לך שהכל מסונכרן מול המשטרה והלקוח

במקרה של ספק הכי קטן לא תוקפים ולא מנגחים רק מבקשים לעצור בצד. גנב אמיתי לא יעצור וימשיך בנסיעה.

ברגע שמדובר בגנב אני לא רואה מאיפה הרחמנות שלך עליו ? הוא גנב ברור שיופעל נגדו כוח כדי לאזוק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מבצעים גם מעצרים, הן של הגנב, והן של המפעיל. אני לא יודע מי בדיוק אבל גם חוקרים עם משחטות, שיטות וכו'.

הכל בתאום עם הרשויות.

אני הייתי רוצה שיהיה מוקד איתור (גם עם מכשיר עצמי ולא יקר בהתקנה לא סטנדרטית) ושאת הפעילות בשטח יבצעו זרועות המדינה, ולא החברה עצמה. אפשרי בתאום עם מוקד חברת האיתור.

אם תשימו לב הרבה מהרכבים המצולמים (לפחות בסרטים שלי יצא לראות, אלה מלפני כמה שנים) הרבה רכבים שייכים לחברות, לא לגורם פרטי (הם למעשה מבטחים את עצמם, וכנראה מקבלים הנחה מהמוקד על כמות הרכבים המנויים שלהם).

וגוף מסחרי שכזה רוצה:

א. להפחית את מכת הגניבות

ב. את רכושו בכל מחיר (אף אחד לא מפצה אותו על רכב גנוב שנעלם, ורכב מוחזר אפשר לשקם ולמכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לפרסם איך מוודאים שמדובר בגניבה 100% אבל אני יגיד לך שהכל מסונכרן מול המשטרה והלקוח

במקרה של ספק הכי קטן לא תוקפים ולא מנגחים רק מבקשים לעצור בצד. גנב אמיתי לא יעצור וימשיך בנסיעה.

ברגע שמדובר בגנב אני לא רואה מאיפה הרחמנות שלך עליו ? הוא גנב ברור שיופעל נגדו כוח כדי לאזוק אותו.

למה ל"אוכפים" מותר לנסוע בפרעות על הכביש ולי לא? ומה אם כתוצאה מזה משהו יפגע?

לא מרחמים על הגנבים אבל המצב של גוף פרטי שעושה משהו רוצה הוא בעייתי גם אם הכוונות שלו טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שהם קיבלו סמכויות מהמשטרה או ממשרד בטחון פנים.

מה לגבי הברינקס שמחזיקים מערך שלם של אבטחה עם נשק אוטומטי דרוך ?

הם חברה פרטית אתה יודע. גם הם יוכלים לפגוע בחף מפשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הויכוח פה?

על כך שאותם אוכפים מבצעים כביכול עבודת משטרה?

איך שאני רואה את זה, זה נוח לכל הצדדים, למשטרה שמישהו עושה עבורה את העבודה ובכך הם לא צריכים להקצות משאבים נוספים לנושא, לחברת האיתור שמתפרנסת מאותם מנויים שמשלמים להם עבור השירות.

אגב, לדעתי החבר'ה האלה עושים עבודת קודש וגם בעיניי זה ביזיון שהמשטרה לא מבצעת את התפיסות האלו.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז השופטת תשלח אותו למעצר בית ב.... תחזיקו חזק.... חברון. כי זה הבית שלו.

במקרים האלה קצת אכיפה פרטית לא תזיק.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא: כאשר פועלת יחידה אזרחית כזאת אין צורך להשקיע ביחידת אתג"ר. אין השקעה ביחידה ואז אני בתור אזרח שאינו מנוי לשירות חברת איתור, רכבי מופקר.

ואין צורך להשקיע במערכת זיהוי רכבים גנובים שעוברים במחסומים, למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקשקש אין לך מושג מה אתג"ר עושים, ותאמין לי שהם עושים הרבה.

אין מערכת זיהוי של רכבים שנכנסים לשטחים כי למדינה לא באמת איכפת, חלק מהמחסומים פרוצים לחלוטין, בכניסה לארץ זה שונה, אבל לאף אחד לא איכפת מי נכנס לשטחים.

במידה והכניסה לשטחים תפוקח יהיה אפשר למנוע 90 אחוז מגניבות הרכב.

לאוכפי איתוארן יש סמכויות כמו של שוטר בזמן מרדף, אתם חושבים שאם שוטר יעשה תאונה בזמן מרדף לא ימצו איתו את הדין? אותו דבר לגבי האוכפים.

ואל תדאגו אוכפים לא יורים על אף אחד בזמן מרדפים זה לא gta.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...