Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמן סוללה בגלקסי - אפליקציה או סוללה חיצונית

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 3931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי את תקיית המדיה.

איך מוחקים את המטמון הזה?

אני מצליח רק לעשות "אלץ עצירה" וזה לא מוחק אותה אותה וצריך לעבור על כל אפליקציה באופן פרטני.

תודה

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח מהמונחים ("אלץ עצירה") שאתה כותב שהרום שלך בעברית?

האם הוא של אחת המפעילות ו/או של סאני?

אם כן, שכח מיידית מזמן סוללה נורמלי ולא משנה מה תעשה.

זמן הסוללה ב S2 טוב בלא מעט מהאייפון 4, שלו סוללה חלשה יחסית, אבל תוכנה גרועה תגרום אפילו לתפלץ עם סוללת על כמו נוט 2 להיגמר תוך חצי יום.

שרת המדיה עובד הרבה יותר מדי, אני ממליץ לך לנסות לעבוד יום אחד בלי כרטיס SD- יכול להיות שיש איזשהו פאק במכשיר שגורם לו לסרוק את הכרטיס שוב כל כמה דקות.

במידה וזה אכן עוזר מאוד, נסה כרטיס אחר. לא שינה? פנה להחלפת המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה רום זה. המכשיר נקנה אצל משווק פרטי שהבטיח שהעברית צרובה אבל בנתיים בחצי מהמכשירים שנקנו אצלו, ונקנו 11 מכשירים, נעלמה המקלדת בעברית ואצל חלק גם האייקונים עברו לאנגלית. אני מניח שמקום העבודה שלי קנה אותם ממש בזול...

אוקי.

"אילצתי עצירה" לכל מה שהיה שם חוץ מהמקלדת, שעון והגדרות.

תוך 5 דק' התווספו ב"זמן הסוללה הנותר לפריקה" עוד 3 שעות:shock:

אז ראשית תודה רבה על העזרה.

ושנית, מה מוגדר אצלי לא טוב שכל הדרעק הזה נשמר אצלי? איך אני נמנע מהגעה למצב הזה בעתיד?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מוזיקה על הטלפון כלל. גם לא בתקיית מדיה.

תודה רבה על העזרה עד כה.

החלטתי שאני מחזיר את המכשיר למקום העבודה. אעדכן אם יהיה שינוי אחרי שיחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב. אז יש עדכון!

המכשיר עבר החזרה להגדרות יצרן ומאז הוא מחזיק את רוב יום העבודה. עם שעה הטענה במהלך היום הוא בסדר גמור.

תודה לכל מי שסייע.

ועכשו עוד שאלה:

רכשתי את הסוללה הזו:

http://www.ebay.com/itm/380663469363?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

היום היא הגיעה ומתברר שהיא רחבה בכמה מ"מ מהסוללה המקורית (לא עבה, רחבה) ולא נכנסת למקום. הכיסוי גב הוא ג"כ לא נסגר על המכשיר והוא גדול מדי.

לפני שאני פונה למוכר, האם אני טעיתי?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוללה שקנית היא לדגם S2 של חברת ספרינט שנקרא SPH-D710, אני מניח שלך יש S II רגיל (כלומר I9100)

כך שבמקרה הזה אתה טעית (אלא אם כן יש לך באמת SPH-D710)

אני קניתי את הסוללה הזו והמכשיר מחזיק לי יומיים וחצי בכיף

עריכה:

רק עכשיו ראיתי שיש לך Skyrocket כלומר אתה צריך סוללה לi727 ולא i9100

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

E-man אני חושב שאתה מתבלבל כשאתה חושב שהוא התבלבל, או שאני זה שמתבלבל...

בקיצור:לפותח השרשור לפי ההודעה הראשית יש s2 (מניח שi9100) אני זה שהכניס באמצנ השרשור את הסקיירוקט...

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצר התבלבלתי שחשבתי שהתבלבלתי כי בעצם אתה בילבלת אותי ולכן אתה מתבלבל כשאתה חושב שהתבלבלת :twisted:

אז לא להתייחס לעריכה המבולבלת של ההודעה הקודמת שלי :-P

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן טעיתי:cry:

מישהו רוצה סוללה לספרינט כחדשה?:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...