Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמן סוללה בגלקסי - אפליקציה או סוללה חיצונית

sorvall
שימו לב! השרשור הזה בן 3931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ בודקות האם רכיבים זוללי אנרגיה (בעיקר רכיבי רדיו - GPS, בלוטות', WIFI וכו') דלוקים

היותר מתקדמות גם מנטרות אפליקציות "חשודות" שזוללות הרבה סוללה

וכו' וכו' יש הרבה הרבה מה לעשות בתחום

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההיגיון אומר שהקשר בין מגן המסך לצריכת הסוללה צריך להיות הפוך.

אם כבר, הוא מפריע לאור להכנס, ואם החיישן מרגיש שחשוך יותר, אז הוא עושה את המסך כהה יותר וכך צורך פחות אנרגיה.

השינוי שראית לא קשור למגן המסך לדעתי.

אם אופי השימוש שלך הפלאפון הוא כזה שגומר סוללה במהירות, אין מנוס מסוללה נוספת. שום תוכנה לא תעזור לך.

את הסוללה המורחבת ל S1, קניתי בתקופה קשה בה הייתי מקבל ביום עשרות רבות של שיחות + הייתי רוב הזמן במקום בלי קליטה (הפלאפון מתאמץ לחפש רשת וגומר לעצמו את הסוללה)

אחרי שמחליפים לסוללה מורחבת, לא מבינים איך עד עכשיו היה אפשר להסתדר עם הסוללה המיניאטורית.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה היא 4.1.2

המכשיר חדש מהניילון. נקנה לפני חודש.

מבחינת צריכה מה שזולל זה

65% מסך

22% מדיה

מערכת אנדרואיד 5%

מערכת ההפעלה 4%

ווי פיי 2%

סוללה בהמתנה 2%

דריש, יש לך לינק?

לגבי הסוללה, אזמין.

מה לגבי אפליקציות? שוות משהו?

הבדיקה הזאת חסרת ערך אם היא לא נעשתה ב3 אחוזים האחרונים של הסוללה.

ואם כן, זה מראה שהמסך שלך היה דלוק 50 אחוז מהזמן.

והמדיה סרקה את המכשיר בטרוף.

ברור שהסוללה תיגמר.

אבל קודם כל תענה לשאלה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתה השאלה הראשונה:roll:?

ומה הכוונה "המדיה סרקה את המכשיר בטרוף"?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להחליף רום קודם כל, לכל גירסה באנדרואיד יש מליון רומים שאחד יכול לזלול סוללה ואחד יכול להיות חסכוני בטירוף.

לאחר מכן נסה להתקין אפליקציה שמנטרת טוב יותר מה מנצל את הסוללה למשל Gsam battery או batterbattery בנוסף קרא אודות האפליקציה greenify אפליקציה שבעזרתה ניתן להשהות תהליכים לא רצויים.

הצרכן הכי גדול של הסוללה הוא כמובן המסך, נסה ראשית לצמצם את זמן הכיבוי האוטומטי של המסך ולשים על 15-30 שניות, תתפלא אבל זה חוסך לא מעט סוללה.

בהצלחה, ותהנה השתחררת מהגן הסגור של אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שבן אדם נורמטיבי יתחיל להחליף רומים? :roll:

אני מבין שיש פה אנשים (וגם כמה ילדים בני 16) שבשבילם להחליף רום זה קל כמו לפצח גרעינים, אבל להזכירכם, לרוב האוכלוסיה עדיין לא מדובר בפעולה פשוטה או טבעית. מה גם שבמקרה של טלפון מהעבודה, אני מניח שזה עלול לסכן את האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למה שרשם Derish,

המכשיר של העבודה.

הרום הזה הוא מצב נתון.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון אומר שהקשר בין מגן המסך לצריכת הסוללה צריך להיות הפוך.

אם כבר, הוא מפריע לאור להכנס, ואם החיישן מרגיש שחשוך יותר, אז הוא עושה את המסך כהה יותר וכך צורך פחות אנרגיה.

השינוי שראית לא קשור למגן המסך לדעתי.

לא בהכרח, נתקלתי גם במקרים כאלה, בעיקר עם אייפונים אבל אי אפשר לשלול שייצרו מגיני מסך מאותו חומר גם לגלקסי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dark crystal, אני מעריך מאוד את רצונך לעזור לי אבל אם זה לא השתמע מהשאלות הבסיסיות שלי,הייתי צריך לגגל כדי להבין מה זה רום, עכשיו הבאת לי ברוט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לבלבל את הבחור, בבקשה.

עזוב אפליקציות ושאר כוסות רוח למת.

אתה צריך סוללה מוגדלת. קנה ושכח מהתעסקויות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתה השאלה הראשונה:roll:?

ומה הכוונה "המדיה סרקה את המכשיר בטרוף"?

השאלה הראשונה היתה כמה זמן נתת למכשיר לעבוד לפני שהעלית את התמונה.

אם זה אחרי 5 דקות אז אין לזה ערך.

אם חיכית עד שהסוללה כמעט נגמרה אז התובנות הן

1. המסך נשאר פעיל ברמה לא תקינה

2. המכשיר סורק ללא הפסקה אחרי קבציה מדיה. זה לא תקין. יש לזה מספר אפשרויות תיקון אבל כאמור, תענה לשאלה הראשונה.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי.

המכשיר עכשיו עבד 3 שעות.

הסוללה ירדה מ 82% ל 45%.

כמעט לא השתמשתי בו בשעות אלה.

צריכת סולללה:

מדיה 69%

מסך 16%

כל השאר אחוזים בודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלך להגדרות,מנהל ישומים, חפש את האפליקציה בשם מדיה/שרת מדיה/אכסון מדיה (תלוי בגרסה)

תעצור אותה ותמחוק את כל הנתונים והמטמון.

תעשה בדיקה ותראה אם יש שיפור.

שאלה נוספת, יש לך שירים/תיקיות מדיה בעברית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...