Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו, אתמול ניסו רשמית לגנוב לי את הרכב.

la_DVD
שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ירדתי עכשיו להוריד את הזבל ובהזדמנות עברתי סתם ליד הרכב לבדוק מה המצב... ממבט ראשון הכל נראה בסדר.. מעיף עוד איזה מבט, פתאום אני קולט שהמכסה של המנוע קצת בולט. אני מבין שהוא פתוח ומרים אותו.

בפנים אני רואה שעקרו את האזעקה (יש לציין גם ששום דבר לא מגיב ללחיצות השלט) הצמה שלה לא מחוברת לכלום ועוד כמה כבלים קרועים.

ישר אני מנסה לפתוח את דלת הנהג, היא לא נפתחת.

אני נכנס עם המפתח מהצד השני ואי אפשר לפתוח את הדלת גם מבפנים.

בתוך האוטו אין שום סימן לפריצה, הרדיו דיסק במקום ואפילו חפיסת מגרה של קאמל מיילד נוחכת.

הלוח שמתחת ההגה שמחובר עם ברגים ומכסה את החוטים מוברג בדיוק כמו בפעם האחרונה שהחזרתי אותו והאימובילייזר עובד ונותן לי להדליק את המנוע.

יש לציין שליד דלק הנהג במיקום של הנעילה מבחוץ רואים סימן כיפוף של הפך כאילו מישהו דחף שם משהו.

מישהו יכול לעזור לי לפענך את התרחיש הזה? למה אין סימני פריצה מעבר לניטרול האעקה ופתיחת דלת הנהג (כנראה) ?

או שיכול להיות בכלל שהוא ויתר על פתיחת דלת הנהג אחרי שדפק את מנגנון התופסן. (יש לציין שדלת הנהג פונה לכיוון המדרכה והשניה לכביש)

אני מבקש גם המלצה לבעל עסק שבאותה הזדמנות יוכל לפתוח לי את הדלת וגם להציע לי איך לשקם את האזעקה הזאת או להתקין אחרת במחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שנגעת ברכב כבר...

בכל אופן, טל' למישטרה... אולי יבוא מז"פ לקחת טביעות אצבע...

בקשר לדלת. תפעיל את הביטוח... הוא אמור לכסות את זה...

אגב, למה אין לך נועל מיכסה מנוע?

קנה כיסוי רכב... קנה אמסטף/רוטווילר/טוסה אינו... קנה רוב"צ (רובה צייד)... קנה לום... קנה שק"ש...

תיצור קשרים עם עו"ד טוב

ואם כל זה לא עובד, תפזר קינמון על האוטו :rofl:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסה מנוע נשמע לי גם רעיון טוב אבל הייתי היום אצל מתקין שכבר שם לי כמה הגנות בעבר והוא אמר שברכב שלי (סיויק 95) זה יהיה מאוד בעייתי.

דרך אגב.. עניין הדלת היה סתם טעות שלי, מסתבר שחשבתי שהיא דפוקה כי הפתיחה עם המפתח של דלת הנוסע לא פותחת גם את דלת הנהג והנעילה של דלת הנהג (בנוסף לצילינדר של המפתח מבחוץ) דפוקים עוד מלפני הקניה. פירוק קטן של הפלסטיק של הידית מבפנים ונגלה לי כבל שנועל ומשחרר את הדלת.

אז בסופו של דבר מה שקרה זה שהגנב פרץ למכסה המנוע, תלש את האזעקה וזהו.. גורנישט.. אין שום סימנים מעבר לזה. כנראה שבמקרה עברה משטרה במקום או שהוא בכלל רצה לגנוב ראש של אזעקה... :?

יש בכלל פיתרון שעובד להגנה על תכולת הרכב? (הרכב עצמו מוגן עם אימובילייזר די טוב וגם יש ביטוח אז פחות אפשר להידפק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר????

סיויק קופה 95. לא יודע עד כמה מבוקש אבל די מעצבן שאחרי חודש וחצי שהאוטו אצלי כבר ניסו לפרוץ...

כמה חלפים טובים כבר אפשר למצוא ברכב שכמעט סוגר עשור על הכביש.. בחיים אני לא אבין גנבי רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוויקים בכלל וקופה בפרט נחשבים "גניבים" למדי...

זו אחת הסיבות למחירי הביטוח הלא כ"כ זולים. :roll:

נתת לי נקודה למחשבה.

עד עכשיו לא הבנתי למה דרשו כל כך על ביטוח הרכב שלי,

(הגבוה מבינהם דרש 9,000 ש"ח כולל צעיר :shock: )

עכשיו אני יודע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת לי נקודה למחשבה.

עד עכשיו לא הבנתי למה דרשו כל כך על ביטוח הרכב שלי,

(הגבוה מבינהם דרש 9,000 ש"ח כולל צעיר :shock: )

עכשיו אני יודע....

ואני הייתי בטוח שזה בגלל שבעל סיויק ממוצע נוהג יותר להיות מעורב בתאונות.

בכל אופן מצאתי לאוטו ביטוח צד ג + נגד גניבות. (רק נזקים שגרמתי לאוטו שלי בתאונות שאני אשם בהן לא מכוסים) שעולה לי כ-2000 אלף שקל למרות שאני נהג בן 19 ללא היסטוריה ביטוחית. פשוט מציאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גניבות זו רק אחת הסיבות..

תאונות למשל זה עוד סיבה..

ברור שזאת רק אחת הסיבות, אבל אם מישהו מבטח אותי נגד גניבות וצד ג' ב-2000 שקל אז זה כבר לא עושה רושם כאילו הסיויקים אצל בסטטיסטיקה יותר נגנבות מאחרות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק היא בשלישיה של המכוניות הכי נגנבות בארץ כמו גם המאזדה לנטיס ... ולכן מחירי הביטוח הם בשמיים:evil:

באמת? :shock:

ואני חשבתי שהרכב הזה יכנס לצמרת סטיסטיקת הגניבות רק בעוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר' וואנדורה שאל לגבי הלאנטיס:

רכבים נפוצים הם בד"כ מועדים יותר לגניבה, וזאת מכיוון שיש ביקוש גבוה לחלפים שלהם, ואין בעיה לפרק את הרכב ולמכור מייד את החלפים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר' וואנדורה שאל לגבי הלאנטיס:

רכבים נפוצים הם בד"כ מועדים יותר לגניבה, וזאת מכיוון שיש ביקוש גבוה לחלפים שלהם, ואין בעיה לפרק את הרכב ולמכור מייד את החלפים.

אולי תוכל להגיד לי.... למה גנב ממוצע שהולך ברחוב שלי שיש בו לנטיס חדשות, גולף חדשות, פוקוס חדשות.. בקיצור.. גן עדן לחלפים ועוד במצב טוב. למה הוא העדיף רכב שנוסע כבר 9 שנים על הכביש ורוב המכלולים שלו כבר לא במצב הכי מוצלח שיש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תוכל להגיד לי.... למה גנב ממוצע שהולך ברחוב שלי שיש בו לנטיס חדשות, גולף חדשות, פוקוס חדשות.. בקיצור.. גן עדן לחלפים ועוד במצב טוב. למה הוא העדיף רכב שנוסע כבר 9 שנים על הכביש ורוב המכלולים שלו כבר לא במצב הכי מוצלח שיש...

כי זה סיוויק....:-)

מצטער לשמוע..יהיה טוב... חזק ואמץ.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...