Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לווקס אמין וטוב + הסבר על אופן המריחה

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

רכשתי יונדאי I20 חדשה, יש לה שבועיים על הכביש.

הבנתי שמומלץ לשים ווקס כל כמה חודשים על מנת לשמור על הרכב.

ראשית אשמח להסבר לגבי אופן המריחה, כיצד עושים זאת.

מכיוון שהרכב חדש והצבע תקין ללא כתמים מיוחדים אין לי צורך בחומר שנקרא פלסטלינה.

בנוסף אני רוצה המלצה לחומר אמין וטוב, בארץ או בחול.

תודה לעוזרים

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס עושים אחרי שטיפה של הרכב ובמקום מוצל.

אתה קונה 2 מטליות מיקרו פייבר של סנו למשל,הם טובות.

מורח על מטלית אחת קצת מהווקס ומורח על הרכב כול פעם על שטחים קטנים,למשל חצי דלת,נותן לו להתייבש דקה,ואז עם המטלית השניה מנגב.

אני משתמש בווקס הזה:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%A9-%D7%95%D7%95%D7%A7%D7%A1-Carplan

נותן תוצאות טובות ולא קשה לעבוד איתו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה yulianx

האם בקבוק אחד שכזה מספיק לרכב שלם?

תגובות נוספות יתקבלו בברכה, כמו כן במידה ויש בפורום מדריך שלב אחרי שלב קצת יותר מפורט אני אשמח לקישור.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי אוטוסטור, חנות עם מגוון רחב של מוצרים שאין במקומות אחרים וחברה מקצועיים.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה yulianx

האם בקבוק אחד שכזה מספיק לרכב שלם?

תגובות נוספות יתקבלו בברכה, כמו כן במידה ויש בפורום מדריך שלב אחרי שלב קצת יותר מפורט אני אשמח לקישור.

הווקס של קארפלן עושה את העבודה, אך לא הוא לא מוצר מהשורה הראשונה.

כמו שתאר yulianx, צריך לעבוד איתו על קטעים קטנים. הוא מתייבש מהר וסיוט להסיר אותו. מה שנקרא מוצר לא ידידותי למשתמש.

אם בא לך להשקיע במוצר איכותי:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Menzerna-PL

אם רכשת מוצר כזה או ווקס איכותי אחר. ניתן למרוח את כל הרכב ולהסיר את הווקס בקלות לאחר מכן(אפילו לאחר 24 שעות..).

אופן המריחה הכי יעיל הוא עבודה בקווים ישרים ולא בתנועות סיבוביות. מומלץ להעזר בפד יעודי למריחת ווקס ולהסיר בעזרת מיקרופייבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שתאר yulianx, צריך לעבוד איתו על קטעים קטנים. הוא מתייבש מהר וסיוט להסיר אותו. מה שנקרא מוצר לא ידידותי למשתמש.

סיוט להסירו? אני משתמש בו ובסה"כ מרוצה.

כנראה שיש כאלה שמחזיקים יותר זמן או מבריקים יותר. למרות שאני שבע רצון גם מהתכונות האלה.

אבל הוא די קל להסרה. ממש לא זכור לי שנתקלתי בקושי. וזה בניגוד לוקסים עתיקים יותר.

אני חושב שהוא בסה"כ ווליו פור מאני.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך להשקיע במוצר איכותי:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Menzerna-PL

אם רכשת מוצר כזה או ווקס איכותי אחר. ניתן למרוח את כל הרכב ולהסיר את הווקס בקלות לאחר מכן(אפילו לאחר 24 שעות..).

אופן המריחה הכי יעיל הוא עבודה בקווים ישרים ולא בתנועות סיבוביות. מומלץ להעזר בפד יעודי למריחת ווקס ולהסיר בעזרת מיקרופייבר.

בתור אחד שמשתמש גם באוטם צבע של מנזרנה וגם בווקס אייס של טרטל, חשוב להבהיר שהאוטם צבע אינו ווקס ביעודו אך יכול לשמש גם כווקס באופן קבוע. האוטם צבע (מנזרנה), משאיר שכבה עבה על הצבע לאחר הניגוב, מדהים מה שהחומר הזה עושה ואיך הרכב נראה לאחר מכן. לעומת זאת האייס של טרטל הוא ווקס מדהים, עבודה מאוד קל, מורחים את כל הרכב ומנגבים בקלי קלות ללא שאריות ווקס שמתייבשות וצריכות מאבק בניגוב כמו רוב הווקסים הנוזלים האחרים. האוטם צבע גם עושה טיפלה את הצבע כהה יותר שלדעתי מאוד יפה, הווקס כמובן מבריק את הרכב. שני המוצרים שדיברתי עליהם הם מוצרי קצה של החברות המדוברות ומאוד מומלצים ונוחים לעבודה, עד שלא עבדתי איתם לא ידעתי מזה ווקס ואוטם צבע.

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הגעתי לאתר הבא http://www.best-auto-detailing-tips.com/best-rated-car-wax.html

שם יש גם התייחסות למוצרים ספציפיים

http://www.best-auto-detailing-tips.com/auto-wax-reviews.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיוט להסירו? אני משתמש בו ובסה"כ מרוצה.

כנראה שיש כאלה שמחזיקים יותר זמן או מבריקים יותר. למרות שאני שבע רצון גם מהתכונות האלה.

אבל הוא די קל להסרה. ממש לא זכור לי שנתקלתי בקושי. וזה בניגוד לוקסים עתיקים יותר.

אני חושב שהוא בסה"כ ווליו פור מאני.

תעבור לחומרים יותר איכותיים כמו מגווירס, זה פשוט הבדל של שמים וארץ.

הקארפלן נוראי לעבודה. מה שכן הוא נשאר על הצבע, בניגוד לטרטל שיורד בשטיפה אחת.

בתור אחד שמשתמש גם באוטם צבע של מנזרנה וגם בווקס אייס של טרטל, חשוב להבהיר שהאוטם צבע אינו ווקס ביעודו אך יכול לשמש גם כווקס באופן קבוע. האוטם צבע (מנזרנה), משאיר שכבה עבה על הצבע לאחר הניגוב, מדהים מה שהחומר הזה עושה ואיך הרכב נראה לאחר מכן. לעומת זאת האייס של טרטל הוא ווקס מדהים, עבודה מאוד קל, מורחים את כל הרכב ומנגבים בקלי קלות ללא שאריות ווקס שמתייבשות וצריכות מאבק בניגוב כמו רוב הווקסים הנוזלים האחרים. האוטם צבע גם עושה טיפלה את הצבע כהה יותר שלדעתי מאוד יפה, הווקס כמובן מבריק את הרכב. שני המוצרים שדיברתי עליהם הם מוצרי קצה של החברות המדוברות ומאוד מומלצים ונוחים לעבודה, עד שלא עבדתי איתם לא ידעתי מזה ווקס ואוטם צבע.

אוטם צבע=ווקס.

אין צורך להשתמש ב-PL ובווקס.

מטרתו של ווקס היא להגן על הצבע, יש כאלה שנותנים יותר ברק ויש כאלה שפחות. היתרון של ה-PL שהוא סינטטי ב-100% ולכן עמיד מאד ובאמת מחזיק תקופה ארוכה ע"פ הצבע.

טרטל זה ממש לא ווקס מהשורה הראשונה, מוצרים של מגווירס נותנים תוצאות טובות יותר by far.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לחומרים יותר איכותיים כמו מגווירס, זה פשוט הבדל של שמים וארץ.

הקארפלן נוראי לעבודה. מה שכן הוא נשאר על הצבע, בניגוד לטרטל שיורד בשטיפה אחת.

אני חושב שאתה מגזים.

לא יודע, אולי ניסית אותו והוא היה מקולקל או שהאוטו חם. או שהיית עייף במיוחד.

אצלי העבודה איתו הייתה קלה. וכבר התנסתי עם הרבה וקסים אחרים שהיו קשים לעבודה...

בכל מקרה, בהזדמנות אנסה את המלצתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בווקס משחה של חברת פורמולה1 צהוב אמריקאי עושה את העבודה יופי ממש לאחר עבודה איתו שמתי את הסמרטוט על המכסה מנוע מרוב שהוא הבריק לי את הפח הסמרטוט התגלש לריצפה..

מוכרים אותו פה:

http://www.auto365.co.il/product-302-ווקס_משחה_תוצרת_USA.aspx

תקרא קצת על החברה:

http://www.formula1wax.com/

נ.ב

כמובן תקנה מיקרו פייבר של סנו.

נעשה ונצליח! בעזרת השם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגזים.

לא יודע, אולי ניסית אותו והוא היה מקולקל או שהאוטו חם. או שהיית עייף במיוחד.

אצלי העבודה איתו הייתה קלה. וכבר התנסתי עם הרבה וקסים אחרים שהיו קשים לעבודה...

בכל מקרה, בהזדמנות אנסה את המלצתך.

סיימתי 4-5 מיכלים של "אוטופיניש" עד שהתחלתי להתעניין בדיטיילינג לעומק, מאז כבר התנסתי במוצרים שונים של מגווירס, מנזרנה ואפילו של zymol ו-swissvax.

אני לא אמליץ לך על ווקסים של 2 החברות האחרונות שציינתי שהמחיר שלהם אסטרונומי. אבל מוצרים של מגווירס הם good value ואני משתמש בעיקר בהם. מנזרנה גם מייצרים מוצרים מצויינים, ה-PL שלהם מצויין והיתרון שניתן להשיג אותו בארץ(אומנם במחיר מעט גבוה..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם.

אני משתמש בWULFGANG

אך הכי טוב בעולם ואחראיות לשנה של SWISSWAX

באמת להם אין מתחרים ותוצאה אם לעבוד נכון,שווה כל שקל.

בהצלחה

יעקב אלטר

Picture 035.jpg

Picture 033.jpg

Picture 034.jpg

Picture 031.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני השתמשתי שנים באוטופיניש של קארפלאן, היה מיקירי הפורום כאן לפני 5-6 שנים.

לאחרונה התחלתי להשתמש באוטם צבע של מנזרנה, התוצאה באמת מדהימה.

גם הווקס של סונקס בסדר גמור, נותן תוצאה דומה לקארפלאן +- אבל הוא נוח יותר לעבודה, יורד בקלות ולא משאיר סימנים על פלסטיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...