Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש רשיון רכב באיחור של חצי שנה

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 4351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי רכב ישן ומיושן (בן 20, לא אספנות, אבל יש לי סבלנות)

כבר כמה שנים שאני מטייל איתו תדיר אחת לשישה חודשים למכון הרישוי.

בתאריך של הטסט האחרון נעדרתי מהארץ, האגרה שולמה אך פרקטית - לגשת עם האוטו לטסט לא ניגשתי.

דבר גרר דבר והזמן חלף טסט לרכב לא נעשה.

בספטמבר אמור להיות טסט נוסף, אלא שבמקום לקבל את חידוש רשיון הרכב קיבלתי מכתב שמספר לי שלרכב שלי לא נעשה טסט.

השאלה שלי פשוטה -

כרגע אני בלי טסט, הרכב כמובן לא נוסע. מצד שני, נראה לי מטופש לבזבז יום עבודה ולהעביר אותו טסט רק כדי שבעוד חודש אעשה את זה שוב.

האם יש לי ברירה אחרת? האם ניתן לקבל את הרשיון החדש ולבצע פשוט את אותו הטסט פעמיים? (אין לי בעיה לשלם פעמים למכון הרישוי, רק לא בא לי לבזבז שני ימי עבודה על הדבר הזה)

אשמח לשמוע את דעת המנוסים.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטסט עוד חודש אתה יכול להוציא רשיון חדש עם תוקף לשבעה חודשים לשלם אגרה חצי שנתית ולגשת לטסט פעם אחת בלבד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הטסט עוד חודש אתה יכול להוציא רשיון חדש עם תוקף לשבעה חודשים לשלם אגרה חצי שנתית ולגשת לטסט פעם אחת בלבד.

גם ברשותי רכב בן 25 שנים!!

תעשה כמוני פשוט תקפיא את הרישיון ואז בגיל 30 תשחרר חזרה תשפץ וסע לשלום.

אני אחת לחודשיים מניע עושה סיבוב בשכונה נותן לרכב לעבוד 30 דקות.

חבל על האגרות!

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון, גם עלול להיות חבל עליך במידה שתהיה לך תאונה ו/או סתם יתפסו אותך נוהג בלי רשיון רכב בתוקף ובלי ביטוח.

ניתן לשמור על מיכלולי הרכב מבלי שמסכנים את כל העולם ואישתו...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה בעיה כמו פותח הנושא,רק שלא ידעתי שדבר כזה אפשרי,כשקניתי את ה205 לפני שבוע היא הייתה בלי טסט כמה חודשים,שילמתי למוסך על אישור רכב ישן(גם כן הנפצה...),שילמתי חצי אגרה שנתית והעברתי את הרכב טסט,בעוד פחות מחודש יהיה עליי לשלם שוב(!) למוסך בשביל אישור הרכב הישן,את חצי האגרה שנשארה ולהעביר מחדש את הרכב טסט!

מה עליי לעשות?יש דרך להיחלץ מהסיפור הזה למרות שכבר נעשה הטסט?

האישור רכב ישן בדר״כ לא זול וזה יוצא שהטסט לפני שבוע עלה לי כמעט אלפייה כשבעוד פחות מחודש יהיה עליי לשלם את אותו הסכום מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, לא הצלחתי לקבל תשובה לשאלה ששאלתי:

במקום חידוש רשיון רכב נוסף ותשלום אגרה נוספת קיבלתי מכתב שאומר שלרכב שלי אין רישוי מאז הטסט האחרון (כבר חצי שנה)

איך אני יכול לקבל את רשיון הרכב לחידוש כולל תשלום של האגרה החדשה?

למען הסר ספק - הרכב משמש אותי בסופי שבוע ובימי מסלול, ואך ורק כשיש לו רישוי בתוקף.

לצערי בחצי השנה האחרונה בגלל כל מיני אילוצים לא יצא לי לקחת אותו לטסט ובהתאמה הרכב לא יצא מהאכסנה שלו.

אני מאוד מתנגד לנסיעה ברכב על הכביש בלי רישוי בתוקף.

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הייתי באותה בעיה כמו פותח הנושא,רק שלא ידעתי שדבר כזה אפשרי,כשקניתי את ה205 לפני שבוע היא הייתה בלי טסט כמה חודשים,שילמתי למוסך על אישור רכב ישן(גם כן הנפצה...),שילמתי חצי אגרה שנתית והעברתי את הרכב טסט,בעוד פחות מחודש יהיה עליי לשלם שוב(!) למוסך בשביל אישור הרכב הישן,את חצי האגרה שנשארה ולהעביר מחדש את הרכב טסט!

מה עליי לעשות?יש דרך להיחלץ מהסיפור הזה למרות שכבר נעשה הטסט?

האישור רכב ישן בדר״כ לא זול וזה יוצא שהטסט לפני שבוע עלה לי כמעט אלפייה כשבעוד פחות מחודש יהיה עליי לשלם את אותו הסכום מחדש.

איך יכול להיות ששילמת קרוב לאלפיה על אישור רכב מיושן וטסט?! אם זה בגלל דברים שהיה צריך לסדר, אין סיבה שתשלם אותו סכום בטסט הבא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה במענה הקולי אבל כנראה שתצטרך לגשת למשרד הרישוי כדי להוציא רשיון חדש לתשלום וטסט.

תודה!

oo==00==00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide-580 שקל אגרה חצי שנתית,450 שקל על אישור רכב ישן,והטסט עצמו.

אין דרך להחזיר את הגלגל לאחור ולקבל טסט ל7 חודשים?חבל לי לשלם שוב אפילו את האגרה,לא עבר חודש.

שמעתי שאת האישור רכב ישן אפשר לצלם ולהשתמש בו פעמיים?האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
SlowRide-580 שקל אגרה חצי שנתית,450 שקל על אישור רכב ישן,והטסט עצמו.

אין דרך להחזיר את הגלגל לאחור ולקבל טסט ל7 חודשים?חבל לי לשלם שוב אפילו את האגרה,לא עבר חודש.

שמעתי שאת האישור רכב ישן אפשר לצלם ולהשתמש בו פעמיים?האם זה נכון?

ה450 ש"ח שלקחו לך על האישור - היו צריכים לתקן משהו? כי אם כן זה יכול להיות מוצדק. אם לא תיקנו כלום ורק בדקו זה לא אמור לעלות יותר מ200 ש"ח.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תיקנו,אבל דאגו שהרכב יעבור חלק :roll:

בכל מקרה,

אין לי דרך להאריך את הטסט ל7 חודשים?

אני פשוט מרגיש מטומטם לחלוטין לחזור לעשות טסט ואישור רכב ישן(כי את הקודם הם לקחו לי בטסט)בעוד פחות מחודש שעברתי את כל זה רק לפני שבוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תיקנו,אבל דאגו שהרכב יעבור חלק :roll:

אני פשוט מרגיש מטומטם לחלוטין לחזור לעשות טסט ואישור רכב ישן(כי את הקודם הם לקחו לי בטסט)בעוד פחות מחודש שעברתי את כל זה רק לפני שבוע!

אתה ממש לא צריך להרגיש ככה, אבל אם היית שואל בפורום לפני הטסט היית כבר אז חכם יותר:lol:

לא נורא, מטעויות לומדים...

ולשאלתך - כנראה שאין דרך להאריך את תוקף הטסט לתקופה הבאה. את "אישור הכשירות" קבלת על רשיון שבו מצוין תוקפו. לא נראה לי שאפשר "להעביר" אותו למסמך חדש.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...