Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבנים פגעו ברכב עקב נסיעה בכביש מהיר מה עושים הלאה?

NNN11
שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי בכביש 4 ואז משום מקום עפו לי כמה אבנים על הרכב הרגשתי את המכה

הנזק לפניכם :

ztg02c0myqm1.jpg

שאלה שלי מה עלות הנזק? יש מצב שפחח יעשה לי צביעה של כל הפגוש? הבנתי שיש להם טכניקה לשאוב את המכה החוצה עם מכשיר שדומה לפומפה זה יעיל במקרה הזה ?(המכות נמצאות במקום שקשה למצוא וואקום טוב)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao:+1

השאלה היא מי אחראי על זה, ואיך תצליח להוכיח זאת.

זאת אומרת שאם אתה רוצה שמישהו יייתן דין על האבנים האלה, לדעתי אתה קודם צריך לדעת מאיפה זה הגיע.

בעקבות מה שקרה לך, עלתה בראשי שאלה: יש מקומות בארץ, שכאשר אתה נוסע בהם אתה נתקל בשלט "זהירות-אבנים מתדרדרות". נניח ונפל סלע ענק על הרכב שלי, האם יש מישהו שאחראי על הנזק? הרשות שאחראית על האזור? אמא טבע? מרפי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עדיף, לנסוע בנתיב השמאלי כשכל התנועה עוברת לך מעבר לצד הנוסע? למה לא לשמור את התנועה ממש לידך בצד הנהג?

כמובן שאפשר ורצוי לעבור שמאלה כדי לעקוף סכנה (מבחינתי, חצץ על הכביש - סכנה!) אבל מיד אחר כך - לחזור ימינה!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתם יודעים שלא נסעתי כחוק?

המקרה כזה נסעתי בכביש ארבע ומולי היה רכב מזדה 3 וכנראה היה אבנים קטנות על הכביש והוא "הקפיץ " אותם ע"י הגלגלים האחורים והם עפו על הרכב.

נסעתי בימין כחוק במהירות 80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיפור? לך לכל מוסך פחחות טוב, תוך שעה וחצי ו200-250 ש"ח כולל מע"מ אתה סוגר את העניין.

אם אתה מחפש לגלגל את האחריות על מישהו, רק על אלוקים.

(OO=[iIIIII][iIIIII]=OO)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...