Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס 2011 או קורולה 2011 עם אפס ק"מ מה כדאי?

יוסי ג
שימו לב! השרשור הזה בן 4461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקורולה רכב מצויין. מבין כל רכבי הליסינג לטעמי הוא הכי מהנה לנהיגה ומרגיש הכי איכותי. כשמתיישבים בו, יש תחושה קצת שונה לעומת כל רכב ליסינג אחר.

אבל, וזה אבל גדול מאוד, הוא לא מאובזר כלל. באופן כללי, קורולה זה רכב קצת פחות מאובזר לעומת המתחרים, ובגרסת הליסינג ההבדלים רק גדולים יותר.

הפוקוס רכב חביב, אבזור לא רע, ותחושה סה"כ איכותית. אבל, הרבה פחות מהנה לנהיגה מהטויוטה, ובאופן אישי אני לא סובל את העיצוב של הקונסולה המרכזית שלו.

באותו מחיר, או הפרש קטן, הייתי הולך על הקורולה בלי לחשוב הרבה. בהפרשי מחיר כאלו, כנראה שהפוקוס הוא רכישה חכמה יותר.

יצא לי בחודשיים האחרונים לנהוג כ-10,000 ק"מ עם פחות או יותר כל רכב ליסינג פופולרי, החל ממאזדה 2 ועד לג'טה. אני יכול לכתוב יופי של סקירת השוואה על כולם.

אתה רציני מה שכתבת, "מהנה לנהיגה"

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קורולה בהחלט מהנה לנהיגה.

בהשוואה למקל פוגו וחד אופן.

הבנתי, טעות שליי:lol::lol::lol:

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו לכל המתחכמים, שרובם - הדבר הכי קרוב לזה שנהגו על הקורולה המדוברת, הוא קריאה של ביקורת (וגם זה בספק), ומיעוטם אולי באמת מעדיפים רכב כמו הפוקוס שבו לוחצים על הגז, יוצאים להפסקת קפה וחוזרים בשביל ההאצה..

כן, מהנה לנהיגה לטעמי. ואני לפחות גם יכול לדבר מניסיון. מי שבאמת נהג ולא הסתפק ב"דעת העדר" של האינטרנט או ביקורות הרכב בישראל, לגיטימי שיחווה דעה שונה. כל השאר, מקשקשים.

אני אגיד יותר מזה, מבין כל רכבי הליסינג עד קבוצה 2, יש רק שתי מכוניות שנהניתי מהנהיגה בהן יותר ממנה - הג'טה וה-SX4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שאפו לכל המתחכמים, שרובם - הדבר הכי קרוב לזה שנהגו על הקורולה המדוברת, הוא קריאה של ביקורת (וגם זה בספק), ומיעוטם אולי באמת מעדיפים רכב כמו הפוקוס שבו לוחצים על הגז, יוצאים להפסקת קפה וחוזרים בשביל ההאצה..

כן, מהנה לנהיגה לטעמי. ואני לפחות גם יכול לדבר מניסיון. מי שבאמת נהג ולא הסתפק ב"דעת העדר" של האינטרנט או ביקורות הרכב בישראל, לגיטימי שיחווה דעה שונה. כל השאר, מקשקשים.

אני אגיד יותר מזה, מבין כל רכבי הליסינג עד קבוצה 2, יש רק שתי מכוניות שנהניתי מהנהיגה בהן יותר ממנה - הג'טה וה-SX4.

עשיתי עד היום 42000 ק"מ בקורולה אוטומטית מהעבודה.

בזמנו היתה לי פוקוס 2006 פרטית שעברה אצלי 47000 ק"מ ונמכרה רק עקב חוסר שימוש.

הדבר היחידי שהפריע לי היה הגיר.אך לא ברמה שתוארה כאן.

לעומת זאת הקורולה לדעתי בלתי נסבלת (איכות הרכבה,קופצת ולא נוחה,גיר אוטומט טיפש ומעצבן שדווקא כשהחלטת להרפות כבר מהגז מחליט להעביר הילוך).

אם לא המרחב מאחור.מזמן הייתי חוזר אפילו למאזדה 3 שהיתה לי לפניה. מהנה לנהיגה הרבה יותר.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בניגוד לדעת רוב המשיבים וכנראה שאני שמרן קניתי באלבר טויוטה סאן פלוס הדגם זהה ל 2012 עם 7 כ"א.

הרכב עלה לכביש בסוף דצמבר 2011 והיה עם 2 ק"מ.

המחיר כולל רישוי 110,000 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נסיעת מבחן ארוכה בשתיהן תפטור את העניין?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...