Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו באח שלי ברמזור והנהג סירב להחליף פרטים

שימו לב! השרשור הזה בן 4588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בצהריים נהג מונית נכנס באח שלי כשאח שלי עמד ברמזור , הנהג לא בלם ונכנס עם המרצדס שלו לתוך

הפונטו המסכנה כמובן שנגרם נזק לפונטו ולמרצדס שלום . הנהג סירב להחליף פרטים אח שלי התווכח איתו

והנהג פשוט נכנס לרכב ונסע , לאח שלי יש את המספר רכב מה עושים במקרה כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתלונן במשטרה כדי להוציא את הפרטים של צד ג' ואז להעביר אותם לביטוח , ובשום פנים ואופן לא להסכים להסדר ללא הפעלת ביטוחים !!!! הבן אדם דפק אותך תדפוק אותו פי 2 (כן אנחנו ישראלים אין מה לעשות)

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שזה מגעיל לעשות את זה, לפעמים אין ברירה - במקרה כזה אפשר לשקול הזמנת אמבולנס (כאבים בצוואר או מה שלא תרצה) ומשטרה (הנהג סירב להחליף פרטים - עבירה על החוק).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
היום בצהריים נהג מונית נכנס באח שלי כשאח שלי עמד ברמזור , הנהג לא בלם ונכנס עם המרצדס שלו לתוך

הפונטו המסכנה כמובן שנגרם נזק לפונטו ולמרצדס שלום . הנהג סירב להחליף פרטים אח שלי התווכח איתו

והנהג פשוט נכנס לרכב ונסע , לאח שלי יש את המספר רכב מה עושים במקרה כזה ?

נהג המונית סרב לתת פרטים כוון שההישתתפות עצמית שלו מאוד גבוהה כ- 5000 שח, יש להתלונן במשטרה על פגע וברח זה עינין פלילי לכשעצמו, תאמין לי הוא ירוץ להסתדר איתך, לעינין הפונטו שלך דבר איתי אני מוכן להעריך לך בעלפה את הנזק כדי לדעת לאיזה כיוון לפנות בעינין, ולנסות ליעץ לך בעינין, אל תנסה להוסיף נזק גוף אם לא קים סתם ריצות ללא תועלת. צור איתי קשר,חג שמח.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי עם כל הכבוד אני לא חושב שהיתי נכנס להסדר במקומו מול הנהג מונית .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג המונית סרב לתת פרטים כוון שההישתתפות עצמית שלו מאוד גבוהה כ- 5000 שח, יש להתלונן במשטרה על פגע וברח זה עינין פלילי לכשעצמו, תאמין לי הוא ירוץ להסתדר איתך, לעינין הפונטו שלך דבר איתי אני מוכן להעריך לך בעלפה את הנזק כדי לדעת לאיזה כיוון לפנות בעינין, ולנסות ליעץ לך בעינין, אל תנסה להוסיף נזק גוף אם לא קים סתם ריצות ללא תועלת. צור איתי קשר,חג שמח.

מה הקשר בין גובה ההשתתפות העצמית למסירת פרטים שהיא חובה בחוק , שעל נהג רכב למסור במקרה של תאונה.

קבל את פרטי בעל הרכב מהמשטרה , כדי להתחיל תהליך ביטוחי /משפטי נגדו .

הגש תלונה ( שכנראה לא תטופל ) על אי מסירת פרטים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אספר לך על מקרה דומה שקרה לחבר שלי - וחבר שלי הלך ושילם את ההשתתפות העצמית שלו כי היה לו ביטוח ולא תבע.

בקיצור - שיטת מצליח - הוא יעשה הכל על מנת להקשות עלייך לקבל את מה שמגיע לך - שיילך למיון ואז למשטרה ואז לעו"ד.

בנוסף מומלץ מאוד להתקשר למשרד התחבורה לאגף שמפקח על המוניות ולספר להם על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה מצהירה שהיא איננה חוקרת פגע וברח ללא נפגעים לאחר 48 שעות מקרות הארוע.

אנא הזדרז. (חקירה משמעותה זימון הנהג הפוגע לתשאול, ולא מעבר לכך)

מנסיון, גם פניה בטווח של 48 שעות לא מבטיחה כי תתבצע חקירה כלשהי. נדרש להפעיל לחץ על הגורם המטפל שלא ימסמס את העניין. (הפניה חייבת להיעשות בתוך 48 שעות, אך יתכן והזימון של הנהג הפוגע יעשה לאחר מכן)

במידה ולא תנצל חלון ההזדמנויות ולא יתבצע זימון של הנהג ועימות עימו בתחנת המשטרה - סביר להניח שנהג הפוגע יתכחש לפגיעה באופן מוחלט, ולא תהיה בידך אפשרות להוכיח כי הוא האחראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...