Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה אפסילון הגיעה לישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין לא התברכתי בנהיגה על האפסילון אבל אתה קצת מפתיע אותי מההתרשמות שלך כי כל ביקורת שקראתי עליה עד היום, מארץ ומחו"ל גינו אותה נמרצות על:

*רעש מנוע חזק ולא נעים.

*ויברציות ורזונציה (תהודה) ברכב.

*תיבת הילוכים חד מצמדית לא נעימה שבנוסף לכל הצרות, מסרבת להוריד הילוך אלא בקיק-דאון שמאלץ אותך לעבור עם דוושת התאוצה דרך קיר האש (קצת הגזמתי אבל כולם ציינו לחיצה נמרצת )

*מערכת STOP-GO מפגרת שלא בדיוק מצייתת כשרוצים להתחיל לנסוע.

עם כזאת רשימת ליקויים, ועם תג מחיר של 110K ש"ח, קשה להרשים אותי עם מושבי עור וקרוז קונטרול.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב מאוד זריז ולא צריך קיק, ניתן להוריד הילוך בקלות.

יניב- יום שלישי הרכב נמצא אצלי בחיפה וזמין לנסיעות מבחן.

אם תרצה סיבוב שלח ה"פ.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, לא נהגתי ברכב ובהחלט אשמח להענות להצעתך.

הביקורות נשארות באותו סגנון של הביקורת של אוטו:

המנוע הזה רועש. רועש בחניה, רועש בהאצה קלה או מלאה, ולמעשה כמעט בכל רגע נתון (למעט שיוט במהירות קבועה) הוא מודיע שהוא ער, ושהוא מעדיף איזה אספרסו וסיאסטה על פני לעבוד עבורך. הצליל יוצא דופן לא רק בעוצמתו אלא גם בתדר, בגלל מבנה המנוע, וגרר אסוציאציות של מנוע דיזל ישן, רכב עם חור באגזוז, ריקשה, ומדי פעם מכונית ספורט... לכל מי שפגש את הרכב היה משהו להגיד ולהעיר בנושא. על זה מוסיפה התיבה הרובוטית פשע – היא ממהרת לעלות בהילוכים, ומסרבת להוריד הילוך אם לא רמסתם את הדוושה. התוצאה היא שבהאצות עדינות המנוע נאנס לעבוד בסל"ד נמוך, ומוחה על כך נמרצות בוויברציה שמכניסה את כל הרכב לתהודה

או של NRG מעריב:

בלי בקרת שיוט, תפעול מערכות מההגה, זיהוי פקודות קוליות ובקרת אקלים אלקטרונית. עם מנוע תמוה, צפיפות נוראה, שדה ראייה מוגבל ומחיר בשמים. העיצוב של לנצ'יה אפסילון מיוחד, וזה בערך הדבר הטוב היחיד שאפשר לומר

עליה.....

לאורך עשרות הק"מ הראשונים עם לנצ?יה אפסילון הייתי משוכנע שבכל רגע אני עומד לפגוש את יגאל שילון. התחושה הזאת, שבעוד רגע מישהו יקפוץ עליך ויצעק "חייך, אכלת אותה" לא עזבה אותי גם כשהחזרתי את אפסילון אל אולם התצוגה המרכזי של לנצ'יה בתל אביב......

אחרי שנרגעתי, אני יכול לסכם בוודאות שלנצ'יה אפסילון היא המכונית הסדרתית הגרועה ביותר שנהגתי בה ב-15 השנים האחרונות. כמי שתמיד מחפש את החיובי בכל סיטואציה אני יכול לדווח על תחושת הקלה אמיתית: לנצ'יה אפסילון מחקה לגמרי את הטענה הלא מבוססת שנשמעת בשנים האחרונות ולפיה "בימינו כבר לא מייצרים מכוניות גרועות". מייצרים. בטח שמייצרים. קחו את אפסילון לנסיעת מבחן וגלו שמייצרים.

הביקורת של אביב פרנקל מלילה כלכלי לא הייתה יותר טובה, אולי אפילו יותר גרועה.

מתי אתה זוכר שקראת ביקורות כאלה על רכב חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הביקורת מלילה כלכלי.

http://www.youtube.com/watch?v=9EokFNeqTx0 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך אפשר לקרוא לדבר המכוער הזה יפה.

הפיאט 500 נראית הרבה יותר שווה, ולא רק מבחינת מראה.

נ.ב. מאד אהבתי את הביקורת עליה של לילה כלכלי בלוד. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן טבעי ומובנה, כל מנוע בעל 2 בוכנות תמיד יהיה בעל צליל מטרטר ואופן פעולה לא נעים, וזה נובע מהאין סדר הצתה.:-P

גם למנועי 3 בוכנות יש צליל ואופי פעולה מיוחד, אם כי מרבית היצרנים עברו לסדר הצתה 1-3-2 במקום 1-2-3 שאיפיינו את מנועי ה 3 בוכנות היפניים.

אופן פעולה מאד דומה לזה של מנוע הטווין אייר של פיאט היה למנוע של ה.. N.S.U פרינץ 4.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתינים לגירסה הידנית של המנוע שאמורה להיות זריזה ביותר.

קרה לכם ששמעתם ביקורת ואמרתם לעצמכם שהכותב מגזים לחלוטין?

דעתי משוחדת ולכן לא אוסיף.

יניב- צור קשר בה"פ והעניין סגור.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך יותר מחצי שעת נסיעת מבחן על האוטו הזה כדי להתרגל אל השוני שלו ואז צליל המנוע, "הרעש" שלו, כבר לא מפריע ובסל"ד מסויים אפילו מזכיר דוקאטי !, המנוע רועד בסל"ד נמוך מדי בדומה למה שקורה ברכב עם גיר ידני שנוסעים בהילוך אחד גבוה מדי, הורדת הילוד ונעלמות הרעידות, אולי רועד מעט בסרק אבל זה לא מה שיפריע לרוב האנשים. יש כאן רכב שלא דומה לאף רכב אחר וכנראה שהשלם גדול מסך חלקיו במקרה הזה כי אם בודקים כל פרמטר בנפרד אז אכן מתקבלת תמונה לא הכי חיובית על הרכב אבל כמקשה אחת מדובר ברכב מעניין שאין למה להשוות אותו. הייחודיות עושה את שלה כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הרעש" שלו, כבר לא מפריע ובסל"ד מסויים אפילו מזכיר דוקאטי

אממ, אז אקנה כבר דוקאטי - ולא את הפחון המעוצב הזה.

ואם כבר מעוצב - תנו לי 500. הרבה יותר חיננית ומתוקה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי לבטים ובדיקות שכללו גם נסיעת מבחן ארוכה הזמנתי אפסילון. אני מקווה שעשיתי את הצעד הנכון.

רק אתה תדע אם זה נכון או לא.

זה רכב שקונים עם הלב.

אם אהבת, תהנה וזהו! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי כבר לבלות עם האוטו הזה, ולמרות החסרונות שמזכירים, אני חושב שבכתבות מגזימים לחלוטין.

הרעש, גם בעמידה וגם בשיוט או האצה, הוא לא כזה שמפריע לשיחה בווליום נורמלי ברכב או משהו כזה.

כן, הוא יוצא דופן, אבל פנים הרכב לא רועש ולא נעים.

והרבה יותר מזה, האוטו הזה כיפי. לנסוע על אוטו ולהרגיש אופנוע- המנוע הקטנטן ממהר לזנק לסל"ד גבוה והרכב עף קדימה

עם תיבה ידנית הסיפור הזה יהיה לדעתי מוצלח פי 2.

בזמן המועט שיצא לי לבלות עם הרכב הזה לא ממש הצלחתי לגבש דעה איך הוא יהיה בחיי היומיום, אבל מה שבטוח, כל רגע של נסיעה בו היה לי כיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...