Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבניות החדשות שלי ברכב החדש-תמונות

Eddy
שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מענין אותי לדעת למה בחרת בטוויטר של מורל ומידבאס של הרץ

לגבי השאר אין שום ספק...

לפי מה שאני יודע זה דווקא שילוב טוב, הטוויטרים של הרץ קצת צורמים לפי מיטב הבנתי והמוראל יותר חמים ונעימים.

Clarion CZ500 | Infinity CS6500 | Kicker KX650.4 | JBL GTO 1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי

תתחדש

נראה כמו עבודה נקיה ויפה.

רכיבים פנטסטיים ואין שום סיבה שזה לא ישמע ככה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, תתחדש נראה מעולה,

אבל אני חושב שהמקום של הבחור עם הלאון השחורה כבר תפוס בפורום (אההם אני פה כאילו! :twisted:)

הכל בצחוק נראה באמת עבודה יפה ומקצועית, מפגש הבא אני מגיע בשביל לשמוע. ולהכיר את שאר החברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

יש לי רק בעיה אחת עם הפודים לוופרים.

בבניה של הטוויטרים, עשיתם 2 טבעות כדי שהאלמנט ישב שקוע.

למה לא לעשות את זה גם לוופר? זה הרבה יותר יפה.

ודבר שני, שאלה, איך הפודים של הוופרים מחוברים? האם זה מחובר לדיפון של הדלת? או למרכב הדלת עצמה?

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,רציתי לעשות לפודיומים של הוופרים אבל עקב עניין של נוחות וחוסר גריל הרץ מקורי נאלצתי לוותר,

הבניות הוופרים יהיו מחוברות למרכב הברזל של הדלת וגם למרכב הפלסטיקה שכמובן כול זה יגיע עם איטום מסיבי.

אדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל.

אגב, זה פודים, ולא פודיומים.

פוד מגיע מהמילה POD באנגלית שזה נרתיק או מיכל שיכול להתנתק.

פודאנגלית:‏ POD - תרמיל זרעים)‏ הוא מכל נתיק שניתן לחברו לכלי רכב (בעיקר למטוס, אך גם לכלי רכב יבשתי) לשם נשיאת מטען בעל תכלית מסוימת, כגון פוד תותחים, פוד לוחמה אלקטרונית, פוד ניווט ועוד.

הפוד מחובר לכלי הרכב בהתאם למשימה המוטלת על כלי רכב זה. בהיותו חיצוני, הוא אינו צורך מקום בכלי הרכב עצמו, ונתיקותו מאפשר להסירו כשאין בו צורך, ובכך לחסוך במשקל הכולל של כלי הרכב.

פוד המיועד להתקנה במטוס מעוצב בצורה אווירודינמית, כדי לצמצם ככל האפשר הגרר שהוא יוצר ופוגע במהירות המטוס.

בפודי תותחים נעשה שימוש כבר במהלך מלחמת העולם השנייה. במטוס קרב, פוד תותח יעיל פחות מתותח המותקן בגוף המטוס, אך לעתים נוצר הצורך בפוד לאחר שבתכנון המקורי של המטוס לא נכלל תותח, אך הצורך בתותח התגלה במהלך השימוש המבצעי במטוס.

ופודיום, זה משטח מוגבה לנואמים או בימת מרצה, או כל במה כזאת או אחרת כמו של תחרויות ספורט וכו'.:

פודיוםלטינית: podium, מיוונית: πόδιον, מלשון πούς, "רגל"; בעברית: בימת הרמה) הוא דוכן מוגבה מעט מסביבתו, או במה קטנה, המשמשים נואמים או מנצחיתזמורות.

סוג נוסף של פודיום נפוץ בתחרויות ספורט, ועליו עומדים הזוכים בתחרות בעת שמוענקות להן המדליות. לפודיום מסוג זה צורת קמץ הפוך; הזוכה במדליית הזהב עומד בחלק המרכזי, הגבוה יותר, ומשני צדיו עומדים הזוכים במדליות הכסף והארד. לעתים חלקו של הזוכה במדליית הכסף גבוה מזה של הזוכה במדליית הארד. הפעם הראשונה בה נעשה שימוש בפודיומים בתחרויות ספורט הייתה במשחקי חבר העמים הראשונים שנערכו בהמילטון ב-1930 (בשם "משחקי האימפריה הבריטית"), ולאחר מכן הם אומצו באולימפיאדת לוס אנג'לס (1932).

לכן, זה יהיה פודים, ולא פודיומים..:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין אותי לדעת למה בחרת בטוויטר של מורל ומידבאס של הרץ

לגבי השאר אין שום ספק...

סיבה מאוד פשוט.

לדעתי המידים של מורל לא נותנים מספיק נפח ובאס(בבית הסיפור שונה לגמרי)

לכן אהבתי יותר את המידים של הרץ או את המידים קודמים שלי הUTOPIA BE כי אלו מלאים נפח ומאוד דומיננטים.

לגבי הטוויטר,לדעתי מורל עושים טוויטרים מצויינים ומי שיודע לעבוד איתם אז יוכל להגיע לתוצאות מדהימות במיוחד במידטוייטר כמו סופרימו שבעל נפח סאונד אדיר.

לכן בחרתי את 2החלקים שאני הכי אוהב מיצרנים שונים ועשיתי חומוס-צ'פס-סלט בעל הגברה אקטיבית וקבלתי סאונד מעולה.

אדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי העבודה יפה ונקייה - אין מילים!

לאופיר אכן יש ידי אומן אבל יש לי שאלה אחרת:

בתור בעל ניסיון עם הוופרים של המילה שכולם משבחים אותם, איך הם ביחס לוופרים של האוטופיה?

אני מניח שהאחד לא בליגה של האחר אבל מה אתה מספר על העומק? הפאנצ'יות והעומק שלהם?

איך אתה מתאר כל אחד מהם?

מושיקו.

HU: Clarion HX-D2 F.Comp: Focal K3Power Amp: Genesis Series III Five Channel SubWoofer: Hertz HX250 Front stage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זמני?

זה בניות קבע לתמיד:-D

אדי.

אולי, פשוט אני למשל היתי משנה את הקורה לטוויטר, ריפוד של הדלת לוופר אם כבר כך שזה יהיה משתלב. פשיט את תוספות של הפודים לטוויטרים ולוופרים נראה בולט מדי ולא קשור לעיצוב המקורי של הרכב היפה הזה. לטעמי זה כך.

בתור בעל ניסיון עם הוופרים של המילה שכולם משבחים אותם, איך הם ביחס לוופרים של האוטופיה?

אני מניח שהאחד לא בליגה של האחר אבל מה אתה מספר על העומק? הפאנצ'יות והעומק שלהם?

איך אתה מתאר כל אחד מהם?

מושיקו.

מצטרף לשאלה של Cabasse בקשר לוופרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...