Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש, מערכת חדשה, פרויקט חדש שרשור מתעדכן עם תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 4760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במקרה הזה, אני גם חושב שהוצאה על ההגברה היא לא פרופורציונאלית בהתייחס לתמחור של הרכיבים האחרים. אני מסכים בהחלט עם AUDIOKING שחלוקת התקציב אחרת תתן לו תוצאות טובות בהרבה. אף אחד כאן בפורום לא היה ממליץ לשדך מגבר מסדרת RA לסט ברמה של ELATE 3 WAY אז למה שמדובר ב AUDISON המצב צריך להיות שונה ?

באמת?!?

אני חושב שאתה "קצת" נוטה - להכליל

אני חושב שאתה "קצת" הגזמת והרבה זלזלת באילייט עכשיו.

אנשים

אין שום דבר רע בזה שתציעו את מה שאתם חושבים

אבל זה פשוט לא לעניין הצורה שבה אתם עושים את זה - אתם לא חורצים כאן פסקי דין אתם מציעים הצעות ולא יותר.

אני חושב שיש הרבה מאוד סיבות בגללן פותח השרשיר בחר דווקא במותגים האלו, דווקא בסדרות האלו.

וממתי ELATE זה לא לרמה של RA??? - יש כאן אנשים שמגבירים אילייט על בילטים, על ג'נסיסים DMX ועוד נפלאות כאלו וכאלו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שהאימג'ן לא נשמע פחות טוב מהאילייט

אני חושב שזה רק אומר שהאימג'ן הוא סט נהדר ויש לו את היתרונות שלו על סטים של מוראל לאורך כל הסדרות ויש לו גם את החסרונות שלו לעומת מוראל לאורך כל הסדרות.

אחרי שנים שאני הייתי על רמקולים של מוראל - זה פשוט התחיל לשעמם אותי ובגלל זה אני היום על רמקולים של HAT

זה לא אומר שאחד מהם בהכרח טוב יותר מהשני - זה פשוט אומר שאחד מהם בתקופה הזו קולע יותר לטעם שלי.

אילייט כשהוא מגיע בסט שלושה חלקים הוא פשוט סט נפלא ואין שום סיבה שהגברה כמו סלסטרה RA או אודיסון LRX או VRX לא יהיו הגברה נאותה בשבילו.

כמו שגם לא הייתי מתבייש להגביר על LRX או VRX רמקולים של סיז מסדרת הפרפורמנס אפילו

פותח השרשיר בחר הגברה טובה!

הוא לא הלך גבוה מידי בהגברה והוא לא הלך נמוך מידי בהגברה - הוא הלך על סדרת ביניים וככה גם הרמקולים שלו.

הוא עשה בחירה נכונה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פותח השרשיר בחר הגברה טובה!"

"הוא עשה בחירה נכונה."

העיקר שאנחנו מציעים הצעות ולא קובעים עובדות.. :-P

האילייט הוא סט ברמה גבוהה אבל אני בספק שתוכל להבחין בין סט 3WAY בהגברת FA לבין הגברת RA (באותו סטאפ, התקנה, גיינים וכיוב')

באותה מידה אני בטוח שתוכל להבחין באיזשהו הבדל (לטובה או לרעה..) אם תעשה השוואה דומה עם מגבר כלשהו ותחליף בין סט 3WAY מרמה טובה (VOCE) לבין סט מרמה מעולה (מילה, אורקסטרה, ואף HAT SE).

יצא קצת ארוך.. - בקיצור, אחזור על דבריי ואני חושב שרבים יסכימו איתי - בתקציבים ה"יחסית" סבירים לפורום זה, שדרוג של 10K בהגברה (בהנחה שלא מדובר בזבל סיני..) לא ישתווה לשדרוג של 10K בדרייברים, התקנה ואיטום.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כנראה לעולם לא נסכים

מה שברור זה שלפותח הת'רד יש את הסיבות שלו לבחור בציוד הזה ואני עדיין לא רואה איפה הבעיה כאן היות והוא בחר רכיבים בשרשרשת שהם באותו סדר גודל.

אם הוא בוחר להוציא קצת יותר על הגברה מאשר על רמקולים - כל עוד שמדובר על סדרות ברמה מקבילה - אני לא רואה איפה הבעיה כאן.

שדרוג לרמקולים טובים יותר על הגברה כזו או אחרת - כן, אני גם בעד

אבל אני שוב חוזר ואומר את זה - אתם לא יודעים את כל הסיבות שגורמות לפותח השרשיר לבחור דווקא באופציה הזו

שהיא עדיין - אופציה מאוד מאוזנת ואולי אחד השרשירים הכי טובים של חבר פורום חדש לפתיחת מערכת שראיתי מזה זמן רב.

וחגי

לא רשמתי שפותח השרשיר בחר הגברה X שהיא טובה יותר מהגברה Y

רשמתי שהוא בחר הגברה טובה! -> אתה חושב שזה לא נכון?

קבעתי כאן עובדה שרומסת אפשרות אחרת?

לא התייחסתי בכלל לאופציות האחרות - התייחסתי לכך שהוא בחר טוב והוא בחר בחירה שהיא נכונה בבסיסה.

לא אמרתי שום דבר לגבי אופציות אחרות.

ואם אחרי שלושה עמודים של שרשיר שגם אני וגם פותח השרשיר מכניס אתכם מחדש למסגרת שזו הבחירה שלו ואתם עדיין ממשיכים עם שלכם - אולי פשוט כדאי שתבינו שהוא עשה כבר את הבחירה והכוונה שלו היא לא להתייעץ אתכם על הרכיבים אלא פשוט לשתף אתכם בעוד התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום היי,

אז יש כבר סקיצה שהכנתי לאיך תא המטען הולך להראות

לאחר ההתקנה, ואיך הקירור למגברים יתבצע.

אעלה מחר תמונות ואסביר במפורט.

לילה טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור:

אם אתה לא מעוניין בעתיד הקרוב לשדרג מסיבה כלשהיא את הרדיו דיסק המקורי, אתה יכול להוריד 3-4 רמות בכל הרכיבים שלך כבר עכשיו. הרמקולים/פרוססור/הגברה לא יפצו על מה שהרדיו דיסק "לנובו" הנ"ל לא יוכל לתת..

אחרת? תקנה את כך מה שתכננת ובעתיד הקרוב מאוד, תבין שאין כמו יחידת ראש אמיתית אולי אפילו תתצתרף לצוות ה- CAR PC

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי שבת שלום , אני ניסיתי להרכיב מערכת על המכשיר "המקורי" של סיאט איביזה שם הדגם הוא I03 ולקח לי בדיוק 3 ימים להבין שהוא חייב החלפה במיידית,החלפה למכשיר דיי פשוט של פיוניר עשה שינוי של שמיים וארץ. במידה והמכשיר בלאון דומה בצליל ל-I03 של האיביזה אז תכין מבעוד מועד מכשיר להחלפה . לגבי הביט-1 אני מאד אוהב את המכשיר ולדעתי הוא נוח לתפעול א ב ל הוא לא קוסם הוא ללא ספק משפר את הצליל אבל הוא לא משנה את אופי הצליל (וזה מה שטוב בו) לכן לדעתי לא יהיה מנוס מלהחליף מכשיר .

כאשר אני התקנתי את המערכת אצלי אני גם חשבתי להשאיר את המכשיר המקורי ולהשתמש בביט-1 בכדי לשפר את הסאונד ולעבוד אקטיבי זה ממש לא עבד כמו שצריך,החלפתי למכשיר של קנווד (8024 ולאחר מכן 8026) וזה גם לא היה זה אז החלפתי למכשיר של אלפיין (9855) וממנו ממש אבל ממש התאכזבתי היום מותקן אצלי אקליפס(5000) והוא מהווה שיפור עצום אני מחכה להתקין את ה-P9 ולשמוע איך הוא ינגן. אז אתה מבין שאני למדתי בדרך הקשה שאין תחליף למכשיר איכותי ואני מקווה שאתה לא תחזור על הטעויות שלי. בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה .

דרך אגב הסאב הזה מותקן אצלי (זמנית) והוא מנגן מדהים אז שניים כאלה אמורים להיות חוויה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי הפורום שבת שלום,

לאחר שקרה משהו קצת לא נעים היום במשפחה

לא יצא לי להעלות את סקיצת התכנון לבנייה

כמו שהתכוונתי להעלות.

אני מקווה שמחר כבר אעלה ואשתף אתכם

בתכנון.

שבת שלום ומבורך,

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שהתגובה תגרום להרמת גבה אבל לפי דעתי למכשיר המסוים הזה יש צליל מעט מתכתי והפרדת הצלילים שלו לא ברמה לה ציפיתי, אל תשכח שאצלי המכשיר מחובר כמעין מכשיר "DECK" ואני לא משתמש בשום פיצר שלו אלה כנטו נגן דיסקים. את ההחלפות בצעתי על אותו סטאפ והדבר היחיד שהשתנה זהו המכשיר, לכן אני יודע בוודאות שההבדל בצליל נובע מהמכשיר בלבד. כמו כן ההבדל בין מכשיר בעל 5V למכשיר 8V הוא תהומי, בכל מקרה יכול להיות שזו רק דעתי והיא נכונה רק לאופי צליל הספציפי שאני אוהב ומחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי

האקליפס 5000 הוא מכשיר נחמד ונהדר, במעבר ל7200 MKII - היית מרגיש שיפור.

אבל המעבר לP9 - יגרום לך לקחת את האקליפס ולבעוט בו :-D

אני לא יודע למה זה - אבל לסדרת ה985 בין אם זה 9853 או 55 יש נטיה לאורך כל המערכות ששמעתי בהן את יחידות הראש האלו - לחמם קצת את אופי המערכת - יכול להיות שזה מה שלא אהבת.

הן יחידות ראש טובות מאוד ואני באופן אישי מאוד אוהב אותן (ברכב הישן אני עדיין עם ה9853) אבל הן לא ניטרליות לגבי איך שהן מוציאות את האות - ככה זה מרגיש לפחות.

לגבי ה9887 - אין לי עדיין מספיק נסיון בכדי לגבש דיעה משל עצמי אז אני לא אמליץ לך עליה כאופציה אם כי זו אחת מיחידות הראש הטובות בשוק.

בהחלט מעבר מבורך לP9 - ביחד עם הגמישות של הביט1 והיכולת שלך לחבר מכשירים נוספים בשביל לקבל הרבה יותר נוחות בתמורה לפחות איכות (מה לעשות - הP9 מדהים) זה שילוב קטלני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...