Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה ראנקס 2006 מחפשת נעליים חדשות[צמיגים]

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון

לפני מספר שבועות בקשתי המלצה, באתר זה, לצמיגים עבור טויוטה רנקס ופנצ'ריה שבה ניתן לרכוש צמיגים במחיר זול יחסית.

אחת ההמלצות הייתה צמיגי אנטון, ביפו.

אכן, הגעתי למקום בשעות, שהמקום לא היה עמוס וקבלתי שרות יחסית מהיר והמחיר היה סביר.

אולם, יום למחרת ראיתי שכל הקצוות של הג'נטים בארבעת הגלגלים , משופשפים ומלאים שריטות.

(חשוב לציין : ברכב מורכבים חישוקי מגנזיום וזוהי הפעם הראשונה , שמוחלפים בו צמיגים וכמו כן החישוקים היו ללא שריטות ופגיעות לפני החלפת הצמיגים אצל אנטון ).התקשרתי , למחרת, ל"צמיגי אנטון ", הם הכחישו וטענו שהשפשופים והשריטות היו עוד לפני החלפת הצמיגים.

מברור שעשיתי, בפנצ'ריה אחרת, התברר לי שכאשר מחליפים צמיגים, יש לשיםשתי גומיות הגנה על המתקן להוצאת הצמיג כדי שהג'נטים לא יפגעו. ובמקרה שלי , לא עשו כך.

אז לכל בעלי הרכבים, שצריכים להחליף צמיגים, אם אתם מחפשים שרות טוב ולא רק מחיר זול,זה ודאי לא המקום.

ראו הוזהרתם!!!

אני אישית לא אחזור לצמיגי אנטון ביפו.

מצורפות תמונות המעידות על הנזק שנגרם לחישוקים

DSCF0243.jpg

DSCF0244.jpg

DSCF0245.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות קשות.

מציע לך לפנות אליהם ולהציג את העניין.

כבר פתרו לי בעבר על חשבונם בעיה שבדיעבד מסתבר שהיתה בכלל באשמתי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק תודה על העידכון ועל המידע.

האם ניסית ללכת לשם ולהראות להם את הנזק, הרי רואים בבירור שזה מהמתקן של הוצאת/הכנסת הצמיג לג'אנט?

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות קשות.

מציע לך לפנות אליהם ולהציג את העניין.

כבר פתרו לי בעבר על חשבונם בעיה שבדיעבד מסתבר שהיתה בכלל באשמתי.

מרק תודה על העידכון ועל המידע.

האם ניסית ללכת לשם ולהראות להם את הנזק, הרי רואים בבירור שזה מהמתקן של הוצאת/הכנסת הצמיג לג'אנט?

פנינו אליהם טלפונית יום לאחר החלפת הצמיגים, לצערי קיבלנו תשובה 'אין עם מי לדבר'. ביקשתי את עזרתו של רפי לין שהוא מצידו שמח לעזור לי ופנה אישית אל מנהל המקום וגם שלח לו את התמונות של החישוקים שנפגעו בזמן החלפת הצמיגים וגם במקרה הזה הם התנערו מכול אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל, סימנתי נקודה שחורה ליד השם שלהם.

מצד שני אני חייב להודות שלא ראיתי באף מקום הרכבת מגן על הג'נט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, לאחר המקרה ניגשתי לפאנצ'ר מאכער שאנוכי מכיר מזה מספר שנים והתייעצתי איתו, כיצד ניתן למנוע פגיעה בחישוקים בזמן הסרת הצמיג, הבחור הראה לי שתי גומיות שהוא מתקין על המכשיר שמונעות פגיעה בחישוק בזמן הסרת הצמיג.

כמו כן הוא ציין שלא לכול הפאנצ'ריות יש מכונות חדשות שמגיעות עם הגומיות.

שיטה אחרת להסרת הצמיג היא הפיכת החישוק והסרת הצמיג מצידו השני ככה שהשריטות לא נראות לעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת.

אשמח אם תמליץ לי על הפאנצ'ר מעכר שאתה מכיר, שאדע לגשת אליו במקרה שאצטרך תיקון פנצ'ר או התקנת צמיגים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטה אחרת להסרת הצמיג היא הפיכת החישוק והסרת הצמיג מצידו השני ככה שהשריטות לא נראות לעין.

בשיטה הזאת אתה תקבל שריטות על הצד היפה של הג'אנט (כי אם אתה שם את הצד החלק של הג'אנט על המכונה , הוא מתחכך עם הלוח ), שלא לדבר על ה 2 זרועות שזזות , והן בטוח ישרטו אותו .

צריך לקנות את הצמיגים ולהרכיב במקום שיש לו מכונה עם גומיות .

למה אני צריך דפיקות לב בהתקנה כדי לחסוך כמה שקלים ? אני לא רוצה לגמור עם תמנות קשות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזעזע שמקום כל כך גדול ומפורסם נעדר את הציוד הפשוט הזה (גומיות), או יש לו והוא לא טורח להשתמש בו.

The US manufactured products are 100% USA made

(מתוך האתר של אמריקן איגל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת.

אשמח אם תמליץ לי על הפאנצ'ר מעכר שאתה מכיר, שאדע לגשת אליו במקרה שאצטרך תיקון פנצ'ר או התקנת צמיגים.

הפאנצ'ר מעכר שאני ממליץ עליו נמצא בתחנת הדלק סונול ברמת-גן קרוב לפניה לכפר המכביה.

במקום עובדים שני פאנ'צר מעכרים נחמדים ומקצועיים אבל המחיר יותר גבוה מאשר אצל אנטון ביפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...