Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HU ברמה הגבוהה ביותר - עם USB - קיים דבר כזה?

yuvalfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

אני בשלבי שדרוג המערכת באוטו. הסידור הנוכחי הוא:

Hertz HSK 165 היי אנרג'י

סאב Hertz ES300

מגבר STEG k4.02

Alpine CDA-113BT

השדרוג הוא כרגע בתחום הקומפוננט והאיטום. אני לוקח את ההרץ מילה MLK 165 ועושה איטום דלתות ובגאג'. כנראה שאני גם אשדרג את הסאב, אבל כרגע אני משאיר את הנוכחי לראות אם יהיה צורך (מה גם שסאב חזק יותר כנראה ידרוש הגברה נוספת).

בכל מקרה העניין דורש גם שדרוג של ה HU למשהו ברמה הגבוהה ביותר כאשר הדגש הוא על TIME CORRECTION שמאוד חשוב לי. בנוסף חשוב לי בלוטות' מלא או עם מתאם והכי חשוב - חיבור USB.

הדגם הכי נגיש ומתאים כרגע הוא Alpine 9887R שנמכר באזור ה 3200 ש"ח וכולל את כל האופציות, פונקציות ואיכות סאונד אבל לא כולל USB.

ניסיתי לחפש דגמים אחרים של אלפיין או של חברות אחרות שיש להם גם TIME CORRECTION וגם חיבור USB ופשוט לא מוצאים דבר כזה. מישהו יכול לעזור?

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HU - KENWOOD DDX8026 / component - JBL GTI 608 / Speakers - jbl 696T / Amplifier infinity KAPPA FOUR / amplifier - infinity kappa one / subwoofer - infinity kappa box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

באמת שני הדגמים הנ"ל נראים לי נחמדים מאוד. עם זאת אני שם לב להבדלים הגדולים במחיר. שניהם מתחת לתחום ה 2000 ש"ח, כאשר דווקא הקנווד זול יותר.

האלפיין נמכר באזור ה 3200 ש"ח (9887R) ושמעתי עליו תשבוחות.

השאלה היא האם אני מתפשר על ה SQ אם אני לוקח את אחת המערכות הנ"ל במקום את האלפיין שאמור לספק סאונד נקי נטו, אבל רק עם דיסקים או AUX

MLK165 + HL70 @ Steg K4/02 + Celestra FA2150X | ML3000 @ LRX1.1K | Alpine 9887R | Audison Bit1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בלי תרגום? אולי גם יהיה אפשר להבין משהו.

http://www.kenwood.ca/Car_Entertainment/Digital_Media_Receivers/KIV-700

HU - KENWOOD DDX8026 / component - JBL GTI 608 / Speakers - jbl 696T / Amplifier infinity KAPPA FOUR / amplifier - infinity kappa one / subwoofer - infinity kappa box

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה9887 זה באמת מכשיר היי אנד. אם אתה פתוח ליד 2 יש אופציות מעניינות פה :-D

אז זהו, זאת ה "בעיה". שבמחינת תקציב אין לי בעיה ואני כבר די סגרתי על ה9887R של אלפיין (חדש). פשוט גיליתי לגבי מחסור ב USB וזה הרתיע אותי. אני כרגע שומע בלבד מUSB.

אני לא רוצה לקחת מכשיר ב 2000 ש"ח שמתפשר על איכות סאונד לעומת מכשיר של 3000 ש"ח, במיוחד לאור העובדה שאני משדרג לקומפוננט היי אנד, עושה איטום וכבר יש לי מגבר איכותי מאוד של סטג. חבל ש HU יגרור את המערכת למטה.

עוד תגובות והצעות? אני לא מצליח למצוא מכשיר היי אנד שכולל גם USB. עם כל הכבוד ל EISA ולבחורה האירופאית היפה בוידאו של הפרס, אני חושב שזה נוגע למשתמשים ממוצעים או כאלו עם רמקולים טובים+ אבל לא כאשר עולים לכיוון קומפוננטים של 3K ולמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך לבטל אפשרות של דיסקים ולהשתמש רק בusb או אייפוד/פון יש לאלפיין את דגם הida-x305 אין לי מושג אם הוא נמכר בארץ בחו"ל הוא ממש לא יקר ויש אופציה להוסיף לו עוד מעבד שמוסיף לו את הרבה פיצ'רים לסאונד כמו השהיית הזמנים אקולייזר ברמה גבוהה וגם אפשרות לבצע חיתוכים של קרוס דרך המכשיר עצמו, אני מאוד נהנה ממנו.

http://aboutgadgets.net/2010/09/alpine-ida-x305-digital-player-review/

המעבד הוא pxa- h100

http://www.crutchfield.com/S-vYUDtHRBZdo/p_500PXAH100/Alpine-PXA-H100-IMPRINT-Audio-Processor.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמצאתי לך מכשיר של Alpine עם USB אני רק חושב שהוא קצת פחות טוב:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=769586

או פתרון יקר יותר עם USB:

http://www.zap.co.il/search.aspx?keyword=iDA-X305S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eclipse 7200MKII או Pioneer P99rs

לשנהם USB מובנה.

KIV-BT900 הוא 3WAY כפי שנראה

אופציה נוספת זה מכשיר של ALPINE שעובד אם USB ולקנות לו תוספת של IMPRINT.

או יחידת ראש USB איכותית ולהוסיף פרוססור, BIT1 \ H701 \ MS8 או יחידות אנלוגיות.

זה מה שעשיתי אים 9886 שלי.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Eclipse 7200MKII או Pioneer P99rs

לשנהם USB מובנה.

KIV-BT900 הוא 3WAY כפי שנראה

אופציה נוספת זה מכשיר של ALPINE שעובד אם USB ולקנות לו תוספת של IMPRINT.

או יחידת ראש USB איכותית ולהוסיף פרוססור, BIT1 \ H701 \ MS8 או יחידות אנלוגיות.

זה מה שעשיתי אים 9886 שלי.

WOW, התלהבתי מאוד משניהם, במיוחד מהפיוניר.

יש מושג מה המחיר בארץ?

את האלפיין 9887R הייתי אמור להשיג ב 3500, ככה שאם אחד מהדגמים הנ"ל הם בפחות מ 4500, אני אוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...