Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ icm יצא לדרך (-:

uzi4all
שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לפני מספר חודשים רכשתי icm מודל 1974 (בולמי זעזועים קדמי ואחורי כמקובל בדגם לשנה זו).

זוהי הזדמנות להודות לאריה מגן יבנה שסייע רבות ברכישת הטילון וכן על כך שעמד במילתו ואכן מכר לי כלי נפלא- תודה אריה (-:.

לצורך השמשת הטילון לנסיעה עבר הטילון בדיקת מוסך מורשה ובעצת שרון מוסך "דר לאופנועים",הוחלפו הצמיגים.

הטילון עבר טסט בהצלחה.

תהליך השיפוץ כולל בעיקר צביעת הטילון שכן רכשתי אותו צבוע מברשת טמבור.

היום פירקתי את הטילון למרכיביו הגדולים (אין צורך לפתוח מנוע שכן הוא מתפקד כהלכה ושוב, תודה אריה).

מצ"ב תמונות שלם ומפורק.

בתוכנית:

צביעת שילדה, ניקוי חיצוני של המנוע, ניקוי וצביעת כנפיים, מעט עבודת פחחות, ניקוי אגזוז, החלפת ברגים בכל הטילון, החלפת חוטי חשמל והרכבה.

מצ"ב תמונות

זהו הרכב הדו גלגלי הראשון שאני משפץ ואשמח להיעזר בידע של חברי הפורום בנושא. אם בשלבים המתוארים לעיל שכחתי או השמטתי שלב חשוב (או חשוב פחות) אשמח אם תציינו זאת.

כל עיצה תתקבל בברכה

עוזי

22-01-10_1202.jpg

03-06-10_1357.jpg

03-06-10_1402.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוזי

תתחדש ובהצלחה.

אכן אריה הוא משכמו ומעלה.

הטילון של החובש נמצא אצל אסף. גם יומו יגיע. אצל אסף יש תור ארוך.

לירוי גם לך בהצלחה.

נראה שהתחלת בניקוי מיכל הדלק באופן מאוד יסודי : פתחת פתח לאיסוף החלודה עם היד :-D

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

צמיגים מצאתי אצל בני בייקר בצ'לנוב (שחיפש אצל מספר לא קטן של ספקים עד שמצא).

הפנס הקדמי של הטילון עובד אבל חסר בו כל מנגנון הספידומטר כולל הכבל שמתחבר לגלגל, אם יש למישהו מנגנון או פנס שלם הכולל את הספידומטר אני אשמח לשמוע.

כמו כן, בחלק האחורי של הכנף הקדמית ישנו מגן בוץ מגומי, אצלי מחובר חלק משטיח גומי. אני יודע שיש מגן בוץ עם ראשי התיבות icm, ואשמח לקבל פרטים על מקום הימצא אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזי

תקרא את המודעה המצורפת ותדבר איתו .אפילו שנכתב "נמכר". בהחלט יש לו הבנה (גם) בנושא זה.

בהצלחה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2149022&postcount=153

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון (-:

היום הוצאתי את השילדה שהייתה טבולה במסיר צבע ולאחר גירוד מספר נקודות עקשניות, שפשוף מספר נקודות חלודה במברשת ברזל (שבשריון נקראת מברשת 4 משום שמאוחסנת בתא זיווד מס' 4), שיוף עדין בבד שמיר, נקיון אבק בלחץ אויר ונקיון בטינר להסרת שומנים, נכנסה השילדה אל התנור לאחר שצופתה באבקה בצבע כחול.

מצ"ב מספר תמונות מאירועי היום.

הכידון והסבל לא שמרו על מראה הניקל המקורי, לכן יצבעו לאחר טיפול זהה בצבע כסף.

סה"כ המון עבודת שיוף אבל כשנכנס לתנור הנאה גדולה וציפיה.

מחר בעזהשי"ת תמונות ביציאה מהתנור.

עוזי

נ.ב.

בתמונה מאיר צובע את הטילון (תודה מאיר).

06-06-10_1412.jpg

06-06-10_1413.jpg

06-06-10_1414.jpg

06-06-10_1415.jpg

06-06-10_1429.jpg

06-06-10_1434.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון פוטנציאל, הטילון שלך ישן יותר. אני חושב שאני זוכר אותו מפרסום קודם שלך כאן, זה הטילון עם המגן דוד עליו? שהיה שייך לחובש?

לא

הטילון עם המגן דוד הוא שלי :lol:

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה עם השיפוץ.

נשמח לראות רשמים תמונות והסברים על התהליך.

:-P

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא פירקתי את המזלג. כרגע הוא עובד ולא רציתי להסתבך איתו, הנסיון שלי עם מזלגים ומיסבי צריח או כל מיסב היגוי אחר הוא איום ונורא וידעתי שאם אפתח אותו קיים סיכוי טוב שלא אצליח להרכיבו כהלכה ובכך אצור איזשהו חופש בהיגוי שיצריך התערבות גורם זר(-:

המיתלה האחורי מוחזק ע"י בורג אחד שלא הפריע כלל לתהליך הורדת הצבע ולא כ"כ קריטי היה להוריד אותו לפני הצביעה אז צבעתי איתו מורכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

הטילון עם המגן דוד הוא שלי :lol:

חושב להדביק מגן דוד גם על שלי, אבל הסולידריות תוריד לך את הייחוד (-:

מומלץ לשמר המגן דוד גם לאחר השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי. אני מציע לך, ברשותך, לשטוף היטב היטב את מיסבי המזלג, לייבש ולוודא שאכן יבש ולגרז היטב.

לא טוב מה שעשית. בפעם הבאה מאד כדאי להשקיע עוד קצת ולפרק, לפקוק את האיזור זמנית, לנקות ולצבוע. שאריות ממסיר הצבע עשוי לזלוג החוצה לאחר הצביעה ולהרוס את עבודת הצבע, מה גם שיפרק את הגריז הנחוץ.

לא היית נתקע עם המיסבים - אנחנו היינו עוזרים לך בכל בעיה. הם לא עד כדי כך גרועים...:wink:

בהצלחה ומחכים לעוד תמונות. עד כה ניראה מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי. אני מציע לך, ברשותך, לשטוף היטב היטב את מיסבי המזלג, לייבש ולוודא שאכן יבש ולגרז היטב.

לא טוב מה שעשית. בפעם הבאה מאד כדאי להשקיע עוד קצת ולפרק, לפקוק את האיזור זמנית, לנקות ולצבוע. שאריות ממסיר הצבע עשוי לזלוג החוצה לאחר הצביעה ולהרוס את עבודת הצבע, מה גם שיפרק את הגריז הנחוץ.

לא היית נתקע עם המיסבים - אנחנו היינו עוזרים לך בכל בעיה. הם לא עד כדי כך גרועים...:wink:

בהצלחה ומחכים לעוד תמונות. עד כה ניראה מקסים.

אני חושש שאתה צודק, לא חשבתי על הבעיות האלה, יש לי הרגשה שמחר כשאוציאו מהתנור כל נבואותיך תתגשמנה, אם כך יהיה, ייתכן שאשקול לפרק ולהתחיל מחדש.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...