Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה לבעל מקצוע לשיפוץ לוטוס סופר 7

Ogr
שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

זו היא הודעתי הראשונה בפורום, ובטוחני שאתקבל בברכה. עד כה רק קראתי הודעות, ונראה לי שהבנתי את הראש.

הסיפור שלי הוא כזה: התגלגלה לידי (בעקבות ארוע עצוב) לוטוס סופר 7 יפיפיה. היא אפילו נוסעת, אבל במצב רחוק ממושלם.

אודה ולא אבוש - על אף חיבתי הרבה לכל דבר ממונע, אין לי הבעירה הפנימית (והידע) הנדרשים כדי לקחת על עצמי פרויקט שיפוץ שכזה, ולכן אני זקוק לבעל מקצוע מהשורה הראשונה, שידע לעבוד בזהירות וברגישות הנדרשות בעבודה עם רכב שיש לו גוף מבוגר, אך נפש צעירה. אני נמצא בת"א, לכן מישהו באזור המרכז יהיה עדיף לגביי.

אנא, המליצו רק אם אתם מכירים וסומכים - העניין קרוב לליבי.

תודה רבה מראש,

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

אם מדובר בלוטוס סופר 7 עם שילדת ה S4 שהיא כולה עשויה מפיבר-גלאס, אזי הייתי מפריד את השיפוץ ומטפל בגוף אצל מומחה לפיבר-גלס כדוגמאת נתן פליישר, שלדעתי הוא האיש מס' 1 בישראל לעבודות פיבר-גלאס.

יש לך משהוא נדיר ומיוחד שמור עליו מכל משמר...:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על בני, רק אל תבהל מהתמונות שלו בלי חולצה, עם בגדים הוא ממש נחמד.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על בני, רק אל תבהל מהתמונות שלו בלי חולצה, עם בגדים הוא ממש נחמד.

מה שמזכיר לי, באחד הארועים המשפחתיים פגשנו סבתא ננה ואני דמות ציבורית מוכרת ואהודה.

"תיראי סבתא איך הוא מתלבש יפה" אמרתי לה.

"ומהר" מלמלה סבתא בחיוך מעורפל....

בקיצור אופיר, אני אפילו לא רוצה להתחיל לחשוב, איך אתה מכיר את בני בלי בגדים.....:lol:-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום בכל מה שקשור למרכב והגוף

על קובי שגב,שמחזר המון רכבים קלאסים בחרדת קודש.

וכל מה שקשור למכאני על איציק ראובני מכונאי ברמה מאד גבוהה עם המון ראש וידע.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל - תודה רבה על כל התגובות.

הקולות בפורום די חד משמעיים, וזה בהחלט מעניין.

מה שעוד מעניין, זה שעושה רושם שיש עריכה די אינטנסיבית כאן בפורום. אני בפרוש זוכר שכשבדקתי את השרשור במשך היום היו כמה הודעות שעכשין כבר אינן. חבל שלא רשמתי לי מה היה כתוב בהן.

בכל אופן, שוב אודה לכולם על ההפניות, ורק אבקש להשלימן במספר טלפון, או כתובת מייל, או משהו כזה.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי שיהיו עוד אופציות.אז.. יש את איתן ברחוב בית אלפא (ליד שונצינו בתל אביב) וגם ראיתי סופר 7 שעוברת כרגע פחחות ברמה גבוהה ביפו. אם תרצה עוד פרטים שלח ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזור המנוע והמתלים - כדאי להתייעץ גם עם ניר בן ארי.

אסף.

שחכתי גם את ניר שעושה נפלאות :oops:

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני לא מבין אתם רוצים שאני אלבש את החליפה של האיומים?

מה יש לכם מהסוודר הטבעי שלי וואלה אני סרגתי לבד אחלה פרווה

לגבי הלוטוס צור איתי קשר בפרטי והכול יהיה בסדר.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

זו היא הודעתי הראשונה בפורום, ובטוחני שאתקבל בברכה. עד כה רק קראתי הודעות, ונראה לי שהבנתי את הראש.

הסיפור שלי הוא כזה: התגלגלה לידי (בעקבות ארוע עצוב) לוטוס סופר 7 יפיפיה. היא אפילו נוסעת, אבל במצב רחוק ממושלם.

אודה ולא אבוש - על אף חיבתי הרבה לכל דבר ממונע, אין לי הבעירה הפנימית (והידע) הנדרשים כדי לקחת על עצמי פרויקט שיפוץ שכזה, ולכן אני זקוק לבעל מקצוע מהשורה הראשונה, שידע לעבוד בזהירות וברגישות הנדרשות בעבודה עם רכב שיש לו גוף מבוגר, אך נפש צעירה. אני נמצא בת"א, לכן מישהו באזור המרכז יהיה עדיף לגביי.

אנא, המליצו רק אם אתם מכירים וסומכים - העניין קרוב לליבי.

תודה רבה מראש,

עודד.

זו הלוטוס של מולי ז"ל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...