Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא יודע מה לעשות . . .

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, יש כמה אופציות:

1. שנת 86 אלפא ספרינט מנוע 1.7 8 VALVA צבע שחור צמיגים חדשיים קלץ חדש מנוע מיבוא, פנים יפה מאוד אגזוז לחץ, מחיר 4K ש"ח (אחרי שהורדתי מ-5.5K ש"ח), הרכב ללא טסט, נמכר עקב נסיעה לחו"ל, המכונית מושקעת מאוד . . .

2. פורד קורטינה שנת 75, דור שלישי, מנוע 1600 סמ"ק, הרכב בצבע אדום של איזה זקן שלא יודע בכלל מה יש לו ביד (ולכן מוכר אותו במחיר מצחיק-5K ש"ח, אולי אפשר להוריד עוד קצת), הרכב נראה ממש טוב יחסית לגילו המופלג, מסיפורים ששמעתי הרכב הזה ממש חיה רעה (דור שלישי זה הקורטינה הכי מולצחת, דור ראשון זה הכי קלאסי) . . .

3. אולדסמוביל אומגה שנת 82 מנוע 2400 סמ"ק 4 דלתות, הרכב חצי שנה ללא טסט, במצב כללי טוב, מחיר 2.5K ש"ח . . .

הקרב האמיתי הוא בין האלפא לקורטינה, הקורטינה בקרוב תהפוך לאספנות (תקבל גם ערך אספני וגם ביטוחים יותר זולים), הרכב מאוד אמין, נראה טוב ואני בטוח שרובכם יודעים שיש לי חולשה לקורטינות (במיוחד לשלוש דורות הראשונים) . . .

מצד שני האלפא ספרינט, קודם כל אלפא זה אלפא, לדוד שלי הייתה כזו (ספרתי כבר פעם על הצרות שהיא עשתה לו) ואם אני אקנה אותה הוא ישתגע עליי !!!

לאלפא אין טסט וזה קצת בעיה (אין לי כ"כ הרבה כסף להשקיע בתיקונים אבל מצד שני החליפו כבר את רוב הדברים היקרים), גם האלפא מאוד לא אמינה אבל בניגוד לקורטינה היא רכב ספורט (ועד כמה שהקורטינה נראת טוב האלפא נראת הרבה יותר טוב מהקורטינה) . . .

מה אתם אומרים ???

הדרישות שלי הם כמובן שהרכב יהיה כמה שיותר ספורטיבי ומהנה אבל מצד שני אין לי יותר מדיי כסף להשקיע בתיקונים . . .

ספרו לי קצת על הרכבים מהניסיון שלכם . . .

REDROZE שעוד שניה יוצא מדעתו . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי מתלבט בין האלפא לקורטינה .

אבל , הייתי בוחר באלפא......

יש כזו 1.5 לחבר , והיו הרבה כאלה לחברים / מכרים שלי .

האלפא זה ההתנעה הקשה בבוקר , הגרגור..... , ההרגשה , הנשמה , הסמל......

השאלה היא אם אתה מוכן להיכנס לזה ?

אתה צריך לחיות בפשרה , כי יש לה קריזות... אבל אני תמיד אומר שעם טיפול כמו שצריך לא יקרה כלום !

חוץ מזה אם תקנה , תשאיר לי הודעה ואני אכוון אותך לאנשים המתאימים.... יש לי הרבה...

( למרות שגם היה פעם כאלה לדני G ול X RALLEY.... )

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...