Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ מראה ונוחות הפגאז דייהטסו אפלאוז

שימו לב! השרשור הזה בן 5297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

ברשותי רכב מסוג דייהטסו אפלאוז, זהו הרכב הראשון שלי והשקעתי עליו הרבה גם מבחינה טכנית,קוסמטית וגם מבחינת נוחות והנאה.

משום שאני יודע שיתפנה לי קצת זמן בקרוב החלטתי לעשות שיפוץ קטן בחלק שהכי מפריע לי באוטו - הפגאז.

הפגאז שלי נראה זוועתי, הקרש של הפגאז נשבר, יש לי בפגאז מלא שטויות והסאב וופר לקח לי את המקום הנותר .

התיכנון שלי הוא להעיף את כל ה"זבל" ולמיין אותו, לקנות / לבנות קרש חדש, לקבע את התיבת סאבוופר, ולחבר תאורה שתפתח עם פתיחת הפגאז.

אחרי כמה חיפושים מצאתי קתודות מגניבות שפועלות לפי קצב המוזיקה, משהו שיכול להיות שימושי בהתחשב בעובדה שיש שם סאב וופר ורמקולים. http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=11332&catid=904

בבירור עם החנות מתברר שאין אפשרות להשיג את הקתודות האלה וכאן נתקע לי כל השיפוץ.

מישהו יודע מאיפה אפשר לקנות קרש לפגאז(אני מדבר על הקרש שמפריד בין הגלגל הרזרבי לפגאז) או שעדיף כבר לבנות אחד כזה?

מישהו יודע כיצד אפשר להשיג נורות ניאון או קתודות בסגנון? אפילו חשבתי על סתם פלורסנט כחול קטן עם מפסק שאני אחבר אותו למעגל חשמלי ואדליק כשארצה(כמובן שאסתיר את הבית ואשאיר שיראו רק את הפורסנט.

תודה לעוזרים ומצטער על החפירה :)

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקרש, לך לנגריה כלשהי, הנגר ייקח מידות ואתה תבחר את סוג העץ, ייתן לך הצעת מחיר וזהו.

בקשר לקיבוע הסאב זה תלוי אם הוא נמצא בתיבה או לא, אם לא תקנה אחת שתחזיק אותו, אם כבר יש לו אז יש הרבה פיתרונות והנגר גם יכול לסדר לך קיבוע.

בקשר לאור הכחול, פשוט תחליף את המנורה הקיימת לאחת כחולה, אם אני זוכר נכון באפלאוז האור בבאגז' נדלק אוטומטית בפתיחת הבאגז' לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה זה מכשיר שהוא עובד על פי קצב המוזיקה תראה אם אתה יכול לקמבן שם משהו עם הפלורסנט שלך...

http://dealextreme.com/details.dx/sku.5220

זה אפשרי לקחת את הזה שמזזה את הקצב ולחבר לאולטרה?

אם זה אפשר והצלחת לעשות את זה אשמח אם תעלה סרטון בחושך כשזה פועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

dj_dani באפלאוז האור נדלק ברגע שפותחים את הפגאז אבל יש רק מנורה אחת ואם אני יחליף מנורה האור יהיה חלש בנוסף קשה למצוא נורה בצבע כחול שתוכל להחליף את הנורה ששמו שם.

NoobNet אתה מכיר במקרה מקום בארץ שמוכר את זה? אני לא אוהב לקנות דרך האינטרנט במיוחד לא מאתרים מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפחד לקנות שם. פעם קניתי משם והכל הגיע והם מאוד אמינים. למרות שיש מוצרים שלא הכי טובים אבל זה מזל.

ולמחיר הזה זה שווה.

ועכשיו יש חבילה שהיא בדרך אלי מהאתר הזה בנתיים מאחרת אבל שהיא תגיע אני יגיד לך. כי מלא זמן לא הזמנתי משם ונקווה שהאתר עדיין עובד כרגיל.

ולמה אתה לא רוצה לקנות מאתרים מחו"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש נורה כחולה לתא נוסעים ואני לא מוצא.

אתה יכול ללכת לחנות חומרי בניין לקנות בית פלורסנט ולחפש פלורסנט אולטרא סגול, ללכת עם זה לחשמלאי רכב והוא יתאים לך את זה ויקבע לרכב במקום הנורה החלשה שקיימת, למרות שאני לא יודע אם למצבר יש כוח ללהפעיל פלורסנט אבל גם את זה אפשר לפתור.

בקש המלצה בפורום מאחד המומחים לגבי חשמלאי רכב שיש לו ניסיון בדברים כאלה שנמצא באיזור שלך חפש איזה נגרייה וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...