Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בכתיבת בקשה לביטול דו"ח חניה באדום-לבן בתל אביב

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 5496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות,

מצרף את מה שכתבתי עם עזרתכם הרבה (מבוסס על הפורמט של CBR).

ההתלבטות היא האם לציין את נושא "ביטול 2 דוחות בשנה על מצוקת חנייה".אשמח להערות:

לכבוד עיריית תל אביב 13/4/2009

אגף חנייה

הנדון: דו"ח חניה מספר XXXXXX

א.ג.נ. שלום רב,

אני שולח בזאת בקשה לביטול הודעת תשלום קנס מספר XXXXXX שניתן לרכב מספר XX-XXX-XX וזאת מהסיבות הבאות :

• הנני תושב ת"א , בעלת תו חניה מוסדר של איזור 1.
  • ביום 31.03.09 בשעות הלילה חניתי ברחוב המליץ 2 הנמצא במרחק של כ-150 מטר מביתי ברחוב המלך ג'ורג', זאת לאחר שהסתובבתי באזור כחצי שעה בחיפושים אחר מקום חניה מותר בכחול לבן.
  • ברצוני לציין שאופן החנייה אינו הפריע במאום לא לתנועת כלי רכב ולא לתנועת הולכי הרכב במקום.
  • בבוקר שלמחרת קיבלתי את הקנס האמור בשעת בוקר מוקדמת לפני שהספקתי לצאת ליום עבודה.
  • באזור הנ"ל קיימת מצוקת חניה קשה ולמצוא מקום בסופו של יום עבודה הינה משימה קשה ביותר (ולעיתים אף בלתי אפשרית).
  • חשוב לציין כי אני עובד כל יום מהבוקר ועד הערב המאוחר. כל יום אני משקיע זמן רב בחיפוש חניה. לא קרה עד לבוקר זה שלא הקפדתי להזיז את רכבי בזמן אם קרה וחניתי באדום-לבן. איתרע מזלי ובבוקרו של היום האמור קרתה תקלה מצערת.

בתודה רבה,

XXXXXX

המלך ג'ורג' XX

תל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ברצוני לציין שאופן החנייה אינו הפריע במאום לא לתנועת כלי רכב ולא לתנועת הולכי הרכב במקום.

שנה את הניסוח. יש "לא הפריע" , או "שלא היווה הפרעה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. העירייה לעולם לא תבטל לך דו"ח בהתחשבות בגלל "מצוקת חניה". הבעיה הכי גדולה בתל אביב זה המחסור בחניה, ועל זה העירייה עושה כסף, למה שתבטל דו"ח חניה לכל אחד שיש לו "מצוקת חנייה" = כמעט כל נהג? זו דעתי האישית. אם אתה רוצה לבטל את הדו"ח, עליך לרשום נימוקים אחרים לגמרי.

למה?

כי היא מודעת לעובדה שיש לה תושבים שאין להם חנייה פרטית, וכי החנייה בכחול-לבן מוגבלת ואינה תמיד מספיקה לכל התושבים (ובטח שלא אם אנשים שאינם תושבים ת"א גם חונים בכחול-לבן).

והיא לא רוצה למרמר עליה (יתר על המידה) את התושבים שלא ימצאו חנייה, ולכן מאפשר לאותם תושבי ת"א, שחטאו בחטא הנורא מכל וחנו בכחול לבן באיזור שלא מתאים לתו החנייה שלהם או באדום לבן בצורה שאינה מפריע לתנועה, לקבל מחילה בשל 2 עבירות שכאלה בשנה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף ציין כי אופן החניה לא הפריע לתנועת אף אחד מהמשתמשים בדרך. כלי רכב והולכי רגל זה מאוד פרטני...

מסכים, במיוחד הביטוי "הולכי הרכב".

כשאני קורא את המכתב הזה, אני חושב לעצמי... כמה כיף לא לגור בתל אביב...:lol:

אכן, למי שאין חניה פרטית זה סיוט לא נורמלי. לדוד שלי גררו את הרכב מתחת לבית כשהוא עלה ל-5 דקות להביא משהו.

אגב, יש לי שאלה. קיבלת הסדר של חניון קרוב לבית? זה לא משתלם? יש לך אם אני לא טועה משעה 19:00 עד 7-8 בבוקר חינם, אם אתה בא ב-9 אז אתה משלם על שעה או שתיים, וזה גם ב-50% הנחה, אז זה יכול לצאת משהו כמו 8 שקל.

אולי זה שווה את זה, במקום לחפש חניה שעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...