Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי את האוטו מהכביש, כמה שאלות (ודיון בנושא שיפורי רכב בתחום האפור)

מושיקו.
שימו לב! השרשור הזה בן 5769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אני אגיד לך, רכב שווה ביותר. אבל אתה גם לא מופיע ב"רשימה השחורה" שלי :lol:

אני מתמצא פחות או יותר בתקני צמיגים. מה השאלה?

נשמע כמו מר יודע הכל..תעשה מהר גוגלי על תקן V בצמיגים.:twisted:

Shift happens!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מאמין שהעלת את נושא המחיר....מצחיק..

הרכב שלי אישית שווה יותר מ50 אלף ש"ח בהערכת שמאי והוא בן 19 שנים. ניראה איפה המאזדה שלך תהיה כשתהיה בת 19...

מרשים ביותר:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שהעלת את נושא המחיר....מצחיק..

הרכב שלי אישית שווה יותר מ50 אלף ש"ח בהערכת שמאי והוא בן 19 שנים. ניראה איפה המאזדה שלך תהיה כשתהיה בת 19...

מצטער על האוף טופיק ...

גנאדי הרכב שלך נראה :shock::shock::shock: פיזדץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורזום,

אם יש נקודה אחת שאני לא מבין (למרות שקראתי כל מה שאתה כתבת) היא למה אתה מניח שכל השיפורים של הבחור לא בוצעו ברמה מקצועית? מי מחליט מהי רמה מקצועית? ואם יורידו לי את הרכב למרות שהושקע בו 50,000 ש"ח בשיפורים איכותיים בלבד, מה תגיד אז?

אתה לא מבין שבמוסכים שאתה מכנה אותם "מקצועיים" עושים עבודה יותר חאפרית מיוסוף בכפר קאסם? (אין להסיק מזה שאני מתקן את הרכב בכפר קאסם, זוהי רק הדגמה המבוססת על מקרים אמיתיים), ואני מדבר על מוסכים מורשים ומוסכים מרכזיים.

אתה צודק,

יש סטיגמה שכל ילד עם רכב משופר הוא סכנה, ואתה גם צודק שרובם הגדול הוא באמת סכנה, אבל אם יצא לך להכיר (אישית) אנשים מהפורום הזה אתה תבין שאנשים פה קצת יותר רציניים.

תמיד היו ויהיו ערסים עם רכבים "משוברים" ולא יעזור, אבל בוא נדבר טכל'ס, אתה לא חושב שבוחן תנועה צריך לדעת להבדיל? הבעיה היא שהם לא יודעים כלום ולהם כל דבר שהוא לא מקורי (גם אם יש לך צמיגים שהגיעו מקוריים מהחברה בשנת 96 זה מעולה) הוא מכה ומטרד שחייבים לטפל בו.

נ.ב

לגבי החוקיות במקרה הזה, לגבי ההגה זוהי בעיה מכיוון שאני מכיר מקרים שבם הגה לא איכותי "עף" בזמן נהיגה.

לגבי הצופר אני לא מבין למה, כנ"ל לגבי האגזוז. ולגבי הפוד קורה, צריך להוריד אותו בדיוק כמו שצריך להוריד GPS שמפריע לשדה הראיה (אבל זה באותו משקל, אם מורידים על פוד קורה צריך להוריד גם על GPS!).

קיצר,

מדינה חלמאית, ועד שאור ירוק יפנימו שהבעיה היא לא השיפורים אלא תשתית הכבישים, היא לא המהירות אלא המעבר באור אדום, רק אז נוכל להרים את הראש.

עד אז,

צריך להסתדר או לרדת מהארץ (אני החלטתי להסתדר).

בברכה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מר יודע הכל..תעשה מהר גוגלי על תקן V בצמיגים.:twisted:

נו אז מה, לי יש W

באמת הרשמת אותי.

וזה לא תקן, זה אינדקס (סימון).

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז מה, לי יש W

באמת הרשמת אותי.

וזה לא תקן, זה אינדקס (סימון).

מאה אחוז...סתם בישביל להוכיך שאתה לא מ****ן בשכל איכפת לך לעלות תמונה?פשוט עוד לא ראיתי בארץ דירוג Y,Z,W ולדוד שלי יש פנצ'ריה.שעבדתי בו במשך שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאה אחוז...סתם בישביל להוכיך שאתה לא מ****ן בשכל איכפת לך לעלות תמונה?פשוט עוד לא ראיתי בארץ דירוג Y,Z,W ולדוד שלי יש פנצ'ריה.שעבדתי בו במשך שנתיים.

ואתה קורא לעצמך חובב מוטוריקה?

W.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת כבר יושב עם חיוך על הפנים ולא יכול יותר...התחלתי כבר לצחוק פה. או שאתה באמת בן אדם קשה או שאתה פשוט נהנה מזה שבזכותך הגענו כבר ל11 עמודים בנושא. אתה באמת לא רואה משהו בדברים של אף אחד מאיתנו?....

אני באמת לא מאחל לך לפגוש בוחן כזה ואל תהיה כל כך אטום:-)

אם יהיה לך רכב יותר בולט לעין או ספורטיבי היית מבין על מה אנחנו מדברים.

בכל מיקרה שיהיה לך שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Steel

כיום כבר לא מייצרים צמיגים במידות 205/55/16 ומעלה באינדקס מהירות פחות מ- Y,W

כל ה-H למיניהם זה כבר אתמול.

אני באמת כבר יושב עם חיוך על הפנים ולא יכול יותר...התחלתי כבר לצחוק פה.

תאמין לי גם אני.

או שאתה באמת בן אדם קשה או שאתה פשוט נהנה מזה שבזכותך הגענו כבר ל11 עמודים בנושא.

זה יותר טוב מ"רוקדים עם כוכבים"!

אם יהיה לך רכב יותר בולט לעין .

היו לי דווקה רכבים בולטים לעין. לא ספורטיביים כמובן. הייתה לי פורד אריקה דגם שנת 1990 לבנה כמו שלג יפיפיה, עם חישוקים יפים ומאוד שמורה חיצונית ופנימית. חבל שלא נשארה לי תמונה אפילו..

הגולף III היה גם נחמד... לא ממש בולט, אבל שמור להפליא. מנוע 1800 ידנית, חזק בסל''ד נמוך. הנה:

golf.JPG

golf1.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוזרום ויבגני, לכו להתנדב לאור ירוק ולמשטרת תנועה, ככה תוכלו לדפוק את כולנו, דיבורים לא מספיק צריך מעשים.

ואדון יבגני, המכוניות שאתה קורא עליהם במגזינים הבוחנים לא ממש אוהבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשאר הילדים המתלהמים,כיף לקרוא את התגובות ולנחש מה גיל המגיב מה המאפיינים הסוציואקונומיים שלו ועוד מילים שלא כולכם תבינו. BURZUM , המגיבים האלה הם הנהגים המסוכנים. העצבנות שלהם בפורום חוסר הסבלנות וחוסר הידע וההבנה יבואו לידי ביטוי בכביש ומהם צריך להיזהר. בד"כ לא יהיה להם דבר וחצי דבר עם נהיגה ספורטיבית וכל מה שיעניין אותם יהיה "לתת בראש" עם האוטו של אבא ,כנראה אחרי בילוי עם קצת שתיה. מהם אני מפחד!(בכביש).

אז מספיק עם הפארסה תתחילו להתמודד עם המציאות.

נ.ב

יהיה משעשע לראות תגובות שלך ותגובות נגד בפורום שיפורים.

איזה מזל שהצטרפת לדיון ידידינו המלומד! מזל שאתה פה על תקן האנתרופולוג של הפורום, אל תזלזל

בידע של חברי הפורום רבים פה משכילים לא פחות ממך והידע הכללי שלהם בהתאם!

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד מבין ומכבד את האנשים שיש להם את הכסף ואפשרויות לרכוש TT, טייפ R או לפחות מיאטה. אבל לצעוק לכל כיוון ולזרוק משפטית יפים כאשר יש לכם רכב בשלושים-ארבעים אלף שקל גג זה מצחיק. זה מאוד מצחיק.

היות ואין לי TT, טייפ R או מיאטה - אני מנוע מלהגיב. אני לא רוצה להצחיק את ידידנו בורזום.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock::shock::shock: ואווו.הורדתי כובע

יצאת טונה.

אגב, אחלה פנצ'ריה יש לדוד שלך :lol:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזל שהצטרפת לדיון ידידינו המלומד! מזל שאתה פה על תקן האנתרופולוג של הפורום, אל תזלזל

בידע של חברי הפורום רבים פה משכילים לא פחות ממך והידע הכללי שלהם בהתאם!

אני נתתי 2 אפשרויות (לא כולל בוזרום) אלה שמבינים ואלה שמתלהבים ומתלהמים, אתה זה שבחרת להיכנס לקבוצה אנתרופולוגית מסויימת .

חומר מצויין למחקרים סוציולוגיים.

ואם נרד מעקיצות אישיות -אפילו שזה חלק מכיף של הקריאה (בגבול הטעם הטוב)- לא ראיתי תגובה עניינית למה שכתבתי, למעשה כל מה שכתבתי לגבי הסיבות לפסילת שיפורים ושינויים יכולות להתקיים בתנאי הרכבה לא מקצועיים ובמיקום לא נכון של אביזרים. ( מושיקו -אני לא מדבר על האוטו שלך ספציפית, אבל כולם יודעים על מה אני מדבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...