Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי דיזל- האם תצרוכת הדלק באמת יותר חסכונית?

mishmesh
שימו לב! השרשור הזה בן 5772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא הדיזל יקר אבל לא כל כך.

ברוב הטיפולים אתם מחליפים פילטר שמן+שמן ,פילטר אוויר וזהו.

אם צריך ברקסים זה קצת מייקר את העניין.

האגרה די דומה לבנזין כמו שאמרו.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי לא הבהרתי את הנתונים המדוייקים:

הנסיעה הייתה מאזור עכו לאילת כך שרוב הנסיעה הייתה בינערונית בהילוך חמישי ,אך היו קטעי פקקים קטנים ודרכים עירונית קצרות,ולא המזגן לא פעל כל הדרך אך פעל במרבית הזמן.

בכל זאת 1:20 עם מזגן(רוב הדרך) ועם רכב מלא אפילו בדרך בינערונית זה נתון מצויין.

מה שגם שרק עכשיו ציינת שהאוטו הוא דיזל ידני.

האוטומט בטח מן הסתם אוכל יותר ולפי דעתי מגיע ל 1 ל 14 או באיזור. יש מי שמאשר? ובאופן כללי לגבי תיבות אוטומטיות בכלל במנועי דיזל.?

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדידה שעשיתי עם סקודה אוקטביה (TDI 1.9 ידנית) עם מזגן+רכב מלא, הצריכה המושלבת הייתה 1:20,

וליטר סולר 6.60 ש"ח אז מנוע דיזל אכן חסכוני (יותר עם גיר ידני, כל עוד מנצלים אותו לטובת צריכת דלק) והסולר לא עולה יותר מהבנזין(כל עוד אתה מכיר את התחנה הנכונה:wink:).

אני לא נכנס איתך לוויכוח אך תקרא שוב את השורה הראשונה שבהודעה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטומט בטח מן הסתם אוכל יותר ולפי דעתי מגיע ל 1 ל 14 או באיזור. יש מי שמאשר? ובאופן כללי לגבי תיבות אוטומטיות בכלל במנועי דיזל.?

תיבה אוט' מסוג 01M (לא טיפטרוניק) בנסיעה דומה תעשה משהו כמו 1 ל-16-17. הפגיעה האמיתית באוט' לעומת ידני הוא בנסיעה בתוך העיר, שמה החלפות תדירות (ולפעמים לא הגיונית) ופעולת ממיר המומנט מזמינות צריכת סולר מוגברת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'וני באמת הצריכה שלך 1-20 ? מזמן כבר לא שמעתי על דבר כזה.

למה שתשמע אם אפילו פה בשרשור קשה לך להאמין בדברים.

ממליץ לך לבדוק צריכת דלק של קורדובה TDI ידנית למשל, או של C4 HDI, או של פאביה TDI, ואפילו מגאן DCI 1.5.

בזמנו הייתה לנו גולף SDI שנת 2002 שהייתה עושה בין 4-4.5 ליטר ל-100 ק"מ בנסיעה בינעירונית, כך שזה לא חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GOLF אני תמיד ידעתי הצריכת הסולר של מנועי הבנזין היא נמוכה , פשוט יש כל מיני אנשים שאמרו לי כל מיני שטויות שזה לא הגיוני וכו', ולכן זה בלבל אותי קצת , בלי שום קשר לזה שאני לא רוצה להאמין לשום דבר.

אתה כנראה התבלבלת- אני אמרתי שיהיה קשה לשכנע אותי בעניין הקילומטראז' , לא לגבי הצריכה.

הבנת הנקרא להבא.

ניב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מדובר בצריכת דלק של 1:15 בערך, בנהיגה עירונית רגועה.

מדובר בשיפור של 6 ק"מ לליטר לעומת הליאונה שהייתה לי.

ביחד עם מחיר ביו דיזל שנמוך ממחיר הבנזין, מדובר בהצלה אמיתית בשבילי - חיסכון של אלפי שקלים בשנה.

אני נוסע 15 אלף ק"מ בשנה - ואני נהנה מכל רגע.

שעם ישראל ימשיך לנסוע על רכבי הבנזין המטופשים שלו. כשאני יושב בקסארה, נהנה מהמזגן המקפיא, מנוחות המושבים, מהאמינות המצוינת (תקלה אחת של פיוז מותך במשך שנה של נסיעה) ובכלל מהכוח הזמין (ועוד מדובר בגירסא החלשה ביותר) וכל זה באוטו שכבר עבר 305 אלף ק"מ(!!!) - אז אפשר לגחך על האומללים שיושבים באקסנט אוטומטית ובטוחים שמדובר בפאר היצירה המוטורית.

שימשיכו לשלם על בנזין, מה איכפת לי.

אותם אנשים שמחפשים חברת ביטוח שתהייה זולה ב-50 שקל, לא מוכנים לרכוש רכב דיזל שיכול לחסוך להם אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שלא כל אחד רוצה להחזיק דיזל? חלקים יקרים, אנשים כנראה לו עושים הרבה קילומטראז' כמוך בכל שנה ולכן זה לא משתלם להם, סולר כנראה יקר מדיי, מכוניות שקצת קשה למכור (תלוי איזה , יש כאלה גרזן שלא קונים ) ועוד שלל סיבות.

אתה חסכת בדלק בדיזל אני חסכתי בביטוח לרכב שאני משלם יותר זול מכל אחד שיש לו אוטו דומה.

אני אגיד לך שאני חוסך על ביטוח 1500 שקל ( לא משלם יותר מ 5000 אלף בשנה) שים לב טוב, על ביטוח של נהג חדש + צעיר (שנגמרו לו השנתיים ) + שני מבוגרים שיכולים לנסוע עליו.

איך אני איתך? אתה חוסך דיזל אני חוסך ביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שכן.

אני יודע מה שאני אומר. אני משלם על ביטוח 4800 על מאזדה 3 2005 ( תראה לי מחיר כזה בכל חברת ביטוח שתמצא)

ורשמתי בהודעה הקודמת- 2 נהגים בוגרים + נהג חדש + נהג צעיר, שנהג חדש בכלל מייקר את העסק ומקפיץ את הפוליסה מאוד.

יודע מה ? אפילו אם זה הביטוח היה בלי נהג חדש הייתי משלם אפילו פחות.

אז אל תגיד סתם שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחפש צילומים של הביטוח שאבא שלי שילם על טולדו TDI פחות משנה, אבל זה סתם יוציא אותך לא אמין.

אני לא מתכוון להכנס לויכוח ואל תפגע, אבל שטויות אני ממש לא אומר.

לילה טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שהבאת לדוגמא את הביטוח של מאזדה 3 וכתבת שזה הרכב שחוסך כספים בביטוח מול רכב דיזל,

אין לי שום ספק מי מדבר כאן לא לעניין.

ובזה סיימתי את השתתפותי בדיון הפורה הזה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vladclar זאת שדעתך מנוגדת לדעתי זה טבעי ואתה לא חייב להסכים איתי ואני לא חייב להסכים איתך מן הסתם.

ואם אתה רוצה לרשום את דעתך פה בדיוק - אין בעיה אף אחד לא נפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...