Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מוזר מהגיר בסוזוקי בלנו ידנית

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 5790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את האמת לא זוכר. ניגשתי למקום שממנו אני קונה חלקי חילוף וביקשתי שמן לרכב הנ"ל.

לא נראה לי שהם טעו מכוון שמדובר במקום אמין וותיק.

את ההחלפה עשיתי במוסך, הוא ביקש שאני יקנה לו את השמן כי לא היה לו במלאי.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בהעברת הילוכים? ההילוכים קופצים? למה אני שואל, לבלנו יש מחלה ידועה הנקראת תושבת משקפים, אשר מתעקמת

עקב גזירת הברגים שמחזיקים אותה וגורמת לרעשים, קושי לפעמים בהכנסת הילוכים, וקפיצות הילוכים, לא בעיה לאתר אותה, צריך לפרק גלגל שמאל ויהיה לך מאין חלון שאפשר לפתוח ולראות את מצבה.

היו מגיעים אלינו בזמנו הרבה עם רעשים בגיר ממש לפני שהתושבת התעקמה, ונשברו לגמרי הברגים, כמדומני יש או 6 או 10 ברגים מחזיקים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה בהעברת הילוכים? ההילוכים קופצים? למה אני שואל, לבלנו יש מחלה ידועה הנקראת תושבת משקפים, אשר מתעקמת

עקב גזירת הברגים שמחזיקים אותה וגורמת לרעשים, קושי לפעמים בהכנסת הילוכים, וקפיצות הילוכים, לא בעיה לאתר אותה, צריך לפרק גלגל שמאל ויהיה לך מאין חלון שאפשר לפתוח ולראות את מצבה.

היו מגיעים אלינו בזמנו הרבה עם רעשים בגיר ממש לפני שהתושבת התעקמה, ונשברו לגמרי הברגים, כמדומני יש או 6 או 10 ברגים מחזיקים אותה.

אני חושב שאתה צודק!

היום הייתי במוסך לצורך החלפת שמן גיר. כאשר נפתח הפקק על הפקק היה ראש בורג! ובשמן חלקיקי מתכת.

המכונאי אמר " לך תביא גיר חדש".

היום ניסית קצת לגשש ומצאתי גיר כזה אצל מישהו.

השאלה שלי זה כמה זה אמור לעלות?

האם כדאי לשפץ ?

האם אתם מכירים מישהו שיעשה עבודה טובה במחיר טוב?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ זו שאלה של כסף.

יש לפתוח את הגיר ולראות מה נהרס ולקבל הצעת מחיר לשיפוץ.

במידה ולא משתלם ועלות הגיר המשומש יותר זולה ,אז לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה חברים וחלקם המליצו לי להמשיך לנסוע ככה.

רצוי לציין שההילוכים עוברים חלק ותגובות הגיר הן רגילות לגמרי.

מה יכול להיות אם אני ממשיך לנסוע ככה?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם זה באמת התושבת משקפים כמו שאמרתי, אז החלקים לא יקרים כמדומני התושבת עולה בסביבות עד ה200 שקלים

ועוד הברגים עוד כ50 שקל פלוס מינוס, העבודה זה שטויות, רק צריך להוריד גלגל, אין צורך להוריד גיר, אם זו באמת התקלה, אז מה שעלול להיות שיהיה לך בעיות בלהכניס הילוכים לדוגמא ראשון, הילוכים יקפצו לך, והרעשים יתגברו (זה מנסיון של אוטו של אחד העובדים שנסעתי איתו)

אבל קשה לדעת מלקרוא, עצה שלי אני יכול לשלוח אותך למוסך שבו עבדתי, שהיה מורשה בזמנו סוזוקי, ושם מכירים את הבעיות של הבלאנו בעל פה (95 אחוז מהמכונאים שם נוסעים בבלאנו, וכמה מהן ידניות).

אם תרצה את שם המוסך אוכל לשלוח לך אותו בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם זה באמת התושבת משקפים כמו שאמרתי, אז החלקים לא יקרים כמדומני התושבת עולה בסביבות עד ה200 שקלים

ועוד הברגים עוד כ50 שקל פלוס מינוס, העבודה זה שטויות, רק צריך להוריד גלגל, אין צורך להוריד גיר, אם זו באמת התקלה, אז מה שעלול להיות שיהיה לך בעיות בלהכניס הילוכים לדוגמא ראשון, הילוכים יקפצו לך, והרעשים יתגברו (זה מנסיון של אוטו של אחד העובדים שנסעתי איתו)

אבל קשה לדעת מלקרוא, עצה שלי אני יכול לשלוח אותך למוסך שבו עבדתי, שהיה מורשה בזמנו סוזוקי, ושם מכירים את הבעיות של הבלאנו בעל פה (95 אחוז מהמכונאים שם נוסעים בבלאנו, וכמה מהן ידניות).

אם תרצה את שם המוסך אוכל לשלוח לך אותו בפרטי

כן מאוד הייתי רוצה!!! תשלח לי גם טלפונים וכתובת.

שמתי לב אתמול שהילוך ראשון פתאום יצא בעצמו!

חוץ מזה ההילוכים עוברים חלק ואחרי החלפת שמן גיר הרעש יותר חלש בהילוכים 4 ו5

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע המצב הוא כזה...

הילוכים 3,4,5 אין בעיה . כנראה בגלל החלפת השמן כל הסיבים יצאו ?

בהילוך 1 ו 2 יש רעשים מסויימים. אני בינתיים נוסע ומנסה לחפש גיר טוב במחיר טוב

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון מצב.

טוב אז היום עשיתי סוף לסיפור, נסעתי ל " מאירמאן" מפ"ת ורכשתי ממנו גיר משופץ . התקנתי אותו כולל קלאץ' חדש ומיסב לחץ במוסך " רוסקי " שנמצא ליד מאירמאן. האוטו נוסע מעולה והגיר כמו חדש או יותר נכון " יותר טוב מחדש " כמו שאומר אורי.

המחיר לפי דעתי מציאה 2500 ש"ח על הגיר כולל חצי שנה אחריות ופירוק והרכבה כולל שמן גיר 500 ש"ח.

בקיצור לא נורא, במיוחד כשמדובר בגיר.

רצוי לציין שקיבלתי שרות טוב והוגן גם מאורי וגם מסלבה במוסך , ותודה רבה לכם על כך.

צירפתי כמה תמונות שלא יהיה משעמם.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

0630081130.jpg

0630081044.jpg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...