Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הלאה? (או מה להוסיף \ לעשות במערכת בשביל שתשתפר?)

za-her
שימו לב! השרשור הזה בן 7473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אפילו הרבה אנשים שיעדיפו להעיף את הרמקולים האחוריים

הבעיה היא בדרך כלל כסף, שלאנשים אין מספיק ממנו כדי לקנות רמקולים קדמיים מספיק טובים והגברה מספקת להם אז הם מתפשרים ונשארים עם האחוריים מחוברים.

עכשיו בקשר לדברים האחרים, אתה יכול לשים גם 6 רמקולים מקדימה -השאלה זה איך.

ישנן הרבה מאוד דרכים מקום אוריגנלי לכזה דבר אין לכן אתה צריך להיות יצירתי בהודעה הראשונה בפורום ישנם קישורים להתקנות שונות תסתכל שם אולי תבין על מה אני מדבר.

כשאתה שם מספר אלמנטים מקדימה אתה יכול בעצם לשלוט על הפרדת הצלילים ועל העוצמה בצורה הרבה יותר טובה.

ולשאלה האחרונה - קומפוננט 6X9?

אני לא שמעתי, אבל אולי אין סיבה שלא

ול6X9 אין סיפור מיוחד זה פשוט רמקול אובלי בגודל 6X9 אינץ' שהשימוש בו מאוד נפוץ לכן קיבל סטיגמות שונות.

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה !

חח למרות שאני לא מבין מה יש להתפשר ... נאמר ואני אקנה את הקמרולים הקדמיים הכי מדהימים שיש עם מגבר הכי עוצמתי שיש ועם סופר סאב בבאגז' ... מה יפריע לי גם רמקולים מאחורה ? איפה אני מתפשר פה ? כמו שאמרת .עוד חלוקה של הצליל - עוד עוצמה - עוד איכות ... זאת לא התפשרות זאת פשוט בררת מחדל ... יש מישהו שאשכרה נוסע בלי רמקולים מאחורה והוא העדיף את זה על פני רמקולים ביינונים מאחורה ?

בכל מקרה הנה קומפוננטים 6 על 9 ...

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=TS-A6910&Cat2Cat1ID=44&Cat2ID=61&aff=zap

בקרו גם אתם ב"נוסטלגיה ולתמיד" - בית המשחקים הישנים.

מעל 550 משחקים ישנים שליוו את ימי ילדותנו ! ויחיזרו אותכם אחורה בזמן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את המאמר הבא:

http://www.autosound.co.il/main.asp?url=content/01-07-2002-Theory-Rear-Fill.html

מה שהראת זה לא קומפוננט. אין קופוננט 6X9 (באמת העקרון - אי אפשר לדעת ב100%) משום ש6X9 זו דרך זולה להגיע לבאס קצת יותר נמוך מאשר יש ברמקול קואקסיילי רגיל (כזה כמו בלינק שנתת). קומפוננט אלו בדרך כלל רמקולים יקרים יותר ושהושקע בהם פיתוח רב יותר ולכן הם יכולים בחלקם לתת בס טוב יותר מרמקול 6X9 רגיל שאותו גם יהיה קשה יותר להתקין מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שאילו קומפוננטים ?

אילו רמקולים 6*9 רגילים כמו כל שאר הרמקולים בגודל זה.

אם אתה מתכוון לזה שיש להם טוויטר עליהם אז זה לא הופך אותם לקומפוננט, אלא לרמקול בעל כמה דרייברים שונים על אותה יחידה

רמקולים מאחורה באים כדי לתת סאונד לנוסעים מאחורה (אבל למי אכפת מהם ? בעצם מי שם אנשים מאחורה ?)

תציץ כאן:

http://autosound.co.il/main.asp?url=content/01-07-2002-Theory-Rear-Fill.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה טכנית מה שהוא הראה זה מערכת קומפוננט 3ויי

הרמקול הזה בנוי מוופר של מיד באס - וופר של מיד וטוויטר

כמו שתוכל לשים מערכת קומפוננט מקדימה שבנויה מאותם רכיבים.

מה שגורם לי לתהות - מה בעצם ההבדל?

בגלל שכל האלמנטים יושבים באוטו מקום- הפרדת הצלילים פחות טובה?

אני מתכוון שתוציאו לרגע את מושג ה6X9 של פיוניר ושותפיהם

מה יהיה אם אני אסדר באותה קונפיגרוציה סט קומפננט 3ווי של מורל הייבריד?

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעניינת...

היתכן כי בגלל המיקום של הדרייברים אחד בתוך השני הסאונד מתקלקל ? גלי הקול "פוגעים" אחד בשני ומשנים את הסאונד הכולל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...