Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא ישנה, משתלמת?

ArkadyK
שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב [עד כמה שאפשר]

יש לי מספר שאלות, אוקי.

אז ככה, כרגע אין זה ממש משנה לי, אבל אני מתעניין לעתיד.

האם רכבי של Alfa Romeo משנתונים 1994-1995 הינם אמינים.

האם נהג חדש מומלץ בכלל רכב כזה?

עיצוב הרכב מוצא חן בעייני והמחיר נראה מאוד מעניין, האם הביצועים טובים? האם התיקונים זולים והאם הם אמינות?

[לא דגם ספיציפי, אלא כקבוצה בינתיים]

תודה והמשך יום מהנה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בתקופה הזו דגמים גדולים, קטנים, חזקים, חלשים, מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, בגדול אפשר לומר שאלה לא היו השנים הכי טובות של אלפא בכל הנוגע לנהיגה נטו, אבל היתרון שזו בגדול תקופה טובה לרכישת רכב ראשון (הדגמים הישנים בד"כ מצריכים יותר תחזוקה שוטפת ורגישים יותר, החדשים יותר יקרים לרכישה). אם תוכל לציין דגם מסויים שראית, תקבל מידע נוסף.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמחזיק באחת כזאת, הייתי אומר שכדאיות הרכישה של הדגם לנהג חדש תלויה בעיקר ביכולת הריסון העצמי שלך, אע"פ שלילד שלי לא הייתי קונה כזאת כנהג חדש.

הרכב, גם עם המנוע הקטן יותר, לא איטי בכלל ומפתה מאוד ללחוץ אותו עוד "קצת". העקיצה שתבוא עלולה לסיים את החגיגה בצורה שאף אחד לא היה רוצה בה.

הגיר, ובמיוחד ההילוך השני, דורש תקופת הסתגלות.

כאן תוכל לקרוא בהרחבה אודות הדגם ומה כדאי לבדוק במידה והחלטת לרכוש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאלעד אמר לילד שלי לא הייתי קונה אחת כזאת, אבל לעצמי קניתי משהו דומה (וכן אני נהג חדש).

הבעיה של צעירים לרוב שהם נמשכים לדגמים 1.7 כי חושבים שעם נפח גדול יותר בא כוח רב יותר, במקרה של ה 33 אין הבדל כ''כ משמעותי, לפחות לא בין 1.7 8V ל 1.5.

אם אתה נופל על אקזמפלר שמור מזקן (וכן זה יהיה רק 1.5) אז אין מה לצפות לבעיות מיוחדות! לרכב יש כמה מחלות ויש כמה דברים שהיראלים נוטים להזניח (לדוג' בושינג ובולמים).

סה''כ רכב מהנה מאוד.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 33 רכב מסוכן?

מפתה?

מפתה ללחוץ?

בסדר,אלפא 33 בקושי עומדת עם משפחתיות גיר רגיל מאותו שנתון.

חוץ מהסמל אלפא לא מצאתי בה שומדבר מרגש.

גם אחיזה אין לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום טעם למות בגיל 18 ויש לי מספיק ריסון עצמי, ולא אני לא מתכנן להיות נהג רייסרים ;).

באופן כללי, האם בתקציב הזה [10K-15K] יש רכבים יותר מומלצים? [מבחינת מראה+אמינות+תיקונים זולים+הנאת נהיגה]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות ותיקונים זולים יש הרבה כבים טובים יותר, אבל כיף בהשוואה לסכום שווה את זה.

אם אתה מחפש כיף, מנוע, הגה מתקשר ולהנות אז לדעתי אין משהו יותר מומלץ שיהיה במצב נומלי כמו אלפא 1.5 שניתן למצוא ממש שמורות.

עמית.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

לאלפא יש משהו שאין להרבה מכוניות וזה נשמה...

פעם אחת היתה לי הזדמנות לרכוש אחת כזו אבל לא עשיתי את זה ואני די מצטער על כך...

לא נורא עכשיו אני מתנחם בזרועתיה של ג'ינג'ית מדהימה.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...