Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ לגבי רכישת ג'יף.

adir1989
שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש,בן 17 וחצי ואני כרגע בתקופת המלווה נותר לי עוד חודשיים.

עכשיו התקציב שלי עומד על 15 אלף,ואני רוצה לרכוש ג'יף קטן לא משהו רציני כמו סוזוקי ונטירה משהו כזה,ג'יף שיהיה יפה מבחינה חיצונית ויהיה אוטומטי.

השאלה שלי היא האם במחיר הזה יש ג'יף שניתן לרכוש ?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol:

הרגת אותי גם הג'יף.

ג'יף יש בחינם, חפש במזבלה הקרובה לביתך.

לדעתי כדאי שתכפיל את התקציב שלך כדי שתוכל להתחיל ולדבר על רכב שיעמוד בדרישות שלך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית אין שום ג'יפ אוטומטי במחיר הזה. ידני כן, בלחץ.

תבדוק בלוחות באינטרנט מחירים של ויטרה ותקבל מושג כללי. רמז - החל מ 35- 40 אלף ש"ח לויטרה אוטומטית מהשנים הראשונות לייצור.

מומחים לגיפים לא כותבים הרבה באתר הזה.

כנס ל- www.jeeptrip.com וגם ל- www.jeepolog.com

יש שם בין היתר מדריכים לרכישת ג'יפ ראשון והמון מידע נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה רצית ג'יפ וירדת מזה בשניה.

תחשוב עוד קצת ותוותר גם על אוטומט. אתה בחור צעיר ולא נראה לי שאתה הולך לעמוד כל יום שעות בפקקים. אם מהיום הראשון תתרגל לגיר אוטומטי, כל החיים תסע רק על אוטומטי ויהיה לך פחד מגיר רגיל.

אם תתחיל לנהוג על ידני, אחרי תקופת לימוד של כמה חודשים אתה תהנה מגיר ידני הרבה יותר, וזה יאפשר לך להתקדם עם הכסף שיש לך לרכב קטן מודל 97-98 במקום 93, תוך חיסכון משמעותי גם בעלויות האחזקה ותקלות אפשריות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה רצית ג'יפ וירדת מזה בשניה.

תחשוב עוד קצת ותוותר גם על אוטומט. אתה בחור צעיר ולא נראה לי שאתה הולך לעמוד כל יום שעות בפקקים. אם מהיום הראשון תתרגל לגיר אוטומטי, כל החיים תסע רק על אוטומטי ויהיה לך פחד מגיר רגיל.

אם תתחיל לנהוג על ידני, אחרי תקופת לימוד של כמה חודשים אתה תהנה מגיר ידני הרבה יותר, וזה יאפשר לך להתקדם עם הכסף שיש לך לרכב קטן מודל 97-98 במקום 93, תוך חיסכון משמעותי גם בעלויות האחזקה ותקלות אפשריות .

זה לא קשור לזה,לא בראש שלי כול היום להוריד הילוכים ולעלות,אני מעדיף ידני ישר מעביר ל-D וזהו נוסע,לא בראש שלי לעלות לרדת.

אני רוצה רק אוטומטי זה לא יעזור נשמה שתגידו עדיף את זה וזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין שהתקבעות על גיר אוטומט מצמצמת מאוד את האופציות הזמינות לך, וגרוע מכך, גורמת לך להתפשר בשנתון הרכב בגלל בעיות תקציב.

ההתפשרות הזאת עלולה לעלות לך בהרבה כסף במוסכים ואחזקה של הרכב.

ה323 בסדר גמור. חפש גם טיוטה קורולה מהמודלים המוקדמים (רצוי משנת 94 ומעלה).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי הוא בעיני המתבונן.

ואם כבר במאזדה 323F עסקינן, הייתי ממליץ דווקא על אחותה הפחות "מוחצנת" , דגם הסדאן הרגיל.

גם יותר קל למצוא (בעיקר את אלו שלא עברו התעללות ונשחטו תחת ההרגשה של רכב ספורט),

וגם ללא בעיית הפנסים המתרוממים.

רכב נהדר כרכב ראשון. (הרבה יתרונות, מעט חסרונות ויחס מחיר תמורה טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי הוא בעיני המתבונן.

ואם כבר במאזדה 323F עסקינן, הייתי ממליץ דווקא על אחותה הפחות "מוחצנת" , דגם הסדאן הרגיל.

גם יותר קל למצוא (בעיקר את אלו שלא עברו התעללות ונשחטו תחת ההרגשה של רכב ספורט),

וגם ללא בעיית הפנסים המתרוממים.

רכב נהדר כרכב ראשון. (הרבה יתרונות, מעט חסרונות ויחס מחיר תמורה טוב).

מה זה הסדאן הזה ?

איך הוא נראה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה MULE?

תן לי שם מלא של הרכב והסוג

הנה אחד לדוגמא, העגלה זה תוספת:

funny-pictures-mule-trouble-0WS.jpg

ועוד אחד, בצבע אדום, מדבקה של "אל פחד" מוסיפה 5 קמ"ש:

MVC-017S628Sm.jpg

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...