Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ת'רד שהתחיל בהשוואה בין מגבר LANZAR ל PYLE והתגלגל לתהיות על זבל סיני ברומו של עולם

205 GTi
שימו לב! השרשור הזה בן 6346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מדדתי הספקים, אין צורך, הרכיבים זהים והמתח זהה, לא צריך יותר מיזה כדי להבין שזה אותו מגבר.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מדדתי הספקים, אין צורך, הרכיבים זהים והמתח זהה, לא צריך יותר מיזה כדי להבין שזה אותו מגבר.

תמיר

תמדוד ותדבר, מה השטויות האלו?

קח רכיב רכיב רכיב ותשווה.

בדיוק אחד לאחד.

תבדוק איך בדיוק מחוברים כל הטרנזיטורים.

תבדוק בדיוק את כל הקבלים.

שהחוטים וההלחמות זה אותו חומר ואותם דברים.

תמסור לי רק מה החנות שבה אתה עובד , אני אדאג לא לתקן בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורווין אולי תפסיק עם התגובות האלה?

זה ממש מעצבן, לך תמשיך להמליץ לאנשים על מגברי פרמייר שSG משווקת, ותמשיך לילל לכל העולם שסתם נטפלים אליך.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בהחלט חושב שאתה בנאדם שעומד מאחוריו הרבה ידע, אבל התגובות שלך לפעמים Over the edge...

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אחד לאחד.

ומה בדיוק הוא אמר ? שהוא בדק רכיב רכיב והמתח שווה

תמסור לי רק מה החנות שבה אתה עובד , אני אדאג לא לתקן בה תשמע אתה מטומטם וחוצפן.

תשמע אני בזמנו רציתי לרכוש מגבר מנורות ולא היה לי תקציב , אז בדקתי בירחוני DIY ועם כול הכבוד היו שם סכימות של מגברי אודיו נוט עם הרכיבים ואיזה קבלים הם משתמשים , הם היציעו את אותום רכיבים במחיר קטן יחסית , הם גם היציעו קבלים (לא זוכר את השם) אבל שנחשבו היי אנד ויקרים בטירוף . אז זה לא יצא בסוף אבל מדיבורים ודואר עים אחרים יכולת לקבל מגבר אודיו נוט בכשליש המחיר וזה היה אותו מגבר בדיוק .

אז אתה בא ואומר שאם הוא בדק את הסכימה ואת הרכיבים ומצא שהם זהים הוא צריך למדוו את ההספק כי אחרת לא כדאי לבוא אליו ?!!!!

אתה פשוט חוצפן ומטומטם , זה שSG נותנים לך לדברר זה אומר משהו עליהם .

ודרך אגב אני מכיר את SG מהיום שהתחילו (יש לי היסטוריה בסטריאו מאז שהייתי ילד )

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורווין אולי תפסיק עם התגובות האלה?

זה ממש מעצבן, לך תמשיך להמליץ לאנשים על מגברי פרמייר שSG משווקת, ותמשיך לילל לכל העולם שסתם נטפלים אליך.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בהחלט חושב שאתה בנאדם שעומד מאחוריו הרבה ידע ידע יש לו , אבל גם משום מה אינטרסים לOOGEE יש לפי דעתי יותר ידע והוא לא בא מאינטרסים כנ"ל גם לניר GREEN MONSTER ולתמיר.א ולעוד כמה ששכחתי את שמם, אבל התגובות שלך לפעמים Over the edge...

אמיר

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את הויכוחים

העלו כאן נושא מאוד מעניין

אני בעד שיפתחו תרד דביק שבו מגבר זהה מול התאום שלו בשמות השונים ובהפרש המחיר שלהם

LIFE IS GOOD IF YOU HAVE VW

למכירה סאב http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=139659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את המורל פולס

ואת האוביישן מייצרים באותו מיפעל זה אומר שזה אותו רמקול?

אחד הטיעונים היותר מטומטמים ששמעתי בשביל להוכיח נקודה נאי חייב לאמר חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו את הויכוחים

העלו כאן נושא מאוד מעניין

אני בעד שיפתחו תרד דביק שבו מגבר זהה מול התאום שלו בשמות השונים ובהפרש המחיר שלהם

תומך.זה יחסוך הרבה כסף להרבה אנשים !!!

Mac Audio Z4200=Pulse AudioBA4400 !!! וגם דגמים שונים של בוס הם אותו הגברת בשינוי אדרת!!

אם מישהו לא יבוא ויפריח את הטיעונים החזקים שמראים שהמגברים שווים אני אישית רץ לקנות!

יחזיק קומפ' פוקאל V1 וסאב עד 400RMS ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אחד לאחד.

תמסור לי רק מה החנות שבה אתה עובד , אני אדאג לא לתקן בה.

קרווין,

אולי מספיק לכתוב שטויות ולהעביר ביקורת על אחרים? אם היה לך רק 1% מהידע והניסיון שיש לתמיר באלקטרוניקה, לא היית כותב את מה שכתבת. נכון שתמיר הוכיח שמוצר שמיובא ונמכר ע"י חברת S.G, מיובא תחת שם אחר ונמכר בפחות כסף, אני מבין שבכך תמיר פגע בקודש הקודשים שלך, אבל עם המציאות קשה מאוד להתווכח. את העובדות אי אפשר לשנות.

עריכה: הרכיבים גם של המאק אהודיו וגם של הפולס הם לא רכיבים הכי יקרים, בסהך הכול טרנזיסטורים PNP \ NPN פשוטים של טושיבה, הדרגה הסופית 2sc5200\sa1943

תמיר,

הטרנזיסטורים הנ"ל משמשים כטרנזיסטורים סופיים בהרבה חברות שמייצרות מגברים לשוק המקצועי, כגון: CREST , QSC, CROWN, P.V, PHONIC, SAMSON ועד... הטרנזיסטורים הנ"ל מיוצרים ע"י טושיבה במיוחד לתחום האודיו.

שלו.

ליום יום: יונדאי סונטה 1998 3000 סמ"ק V6

אסקורט MK1 בהמתנה לשיפוץ ?

פיג'ו 504SR אוטומטית 1983.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא קטנה בנוגע לוויכוח "לנזר - פרמייאד וכול מיני ירקות"

http://ampguts.realmofexcursion.com/Lanzar_Vibe_1200D/

Same board as:

. Boss REV3000D

. Concept CC-D1200

. Pyramid PB2400D

. Tsunami GXA1000D

face to face with the man who sold the world

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי זה פשוט קשה לאמין

איך אנחנו משלמים ים כסף על מותגים במחשבה שהם מגברים טובים יותר מאלה שהם לא מותגים

והם זהים להם לחלוטין

פשוט בזבוז מטורף של כסף

LIFE IS GOOD IF YOU HAVE VW

למכירה סאב http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=139659

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק ה"ערך" של מותג. לא סתם חברות משקיעות חלק נכבד מהמחזור שלהם להוצאות שיווק.

לא תמיד יש בסיס מספק ל"ערך" של מותג זה או אחר.

מה אתה אומר על נעלי נייק ב 700 שקל?, רולקס ב5,000$? , עט מון בלאן ב2,000$? ארנק של לואי ויטון ב 500$ ?

כבר כתבתי מספר פעמים שאם תהיה התארגנות רצינית של לפחות כמה עשרות אנשים ניתן יהיה להזמין מבית יצור אסייתי מגבר "היי אנד" במחיר של "זבל סיני".

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1071574#post1071574

אפשר לשים עליו מדבקת "SHIMSHON POWER", לקרוא לו "ציון" או בשביל המהדרין אפשר לתת לו סמל של העץ של גולני.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק ה"ערך" של מותג. לא סתם חברות משקיעות חלק נכבד מהמחזור שלהם להוצאות שיווק.

לא תמיד יש בסיס מספק ל"ערך" של מותג זה או אחר.

מה אתה אומר על נעלי נייק ב 700 שקל?, רולקס ב5,000$? , עט מון בלאן ב2,000$? ארנק של לואי ויטון ב 500$ ?

כבר כתבתי מספר פעמים שאם תהיה התארגנות רצינית של לפחות כמה עשרות אנשים ניתן יהיה להזמין מבית יצור אסייתי מגבר "היי אנד" במחיר של "זבל סיני".

http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1071574#post1071574

אפשר לשים עליו מדבקת "SHIMSHON POWER", לקרוא לו "ציון" או בשביל המהדרין אפשר לתת לו סמל של העץ של גולני.

בואו נתארגן!! אני מעוניין, מי עוד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...