Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידה בהונדה סיוויק במצב עצירה

נורמן
שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ההונדה סיוויק 2006 שלי רועדת במצב עצירה - לעיתים מורגש יותר ולעיתים פחות.

צריכת הדלק טובה מאד ואין שום בעיות בנסיעה רציפה.

לאחר הטיפול האחרון לפני שבועיים במוסך המרכזי המליץ הבוחן להשתמש בK44 על חצי מיכל דלק.כמו כן הוא אמר שבמידה וזה לא יעזור יצטרכו לנקות את האינג'קטורים (עלות גבוהה במוסך המרכזי...)

אכן השתמשתי ב K44 עפ"י עצתו ולא ממש עזר .

תודה מראש על כל עצה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי מדוע המוסכניק שלך המליץ על K44 לבעיה שלא קשורה לאינג'קטורים ולא לנעליים.

יש לרכב בעיה אחרת הינה כמה דברים שאתה צריך לבדוק (ואל תחזור למוסכניק לניקוי אינג'קטורים הוא ינקה לך כמה מאות מהכיס)

-כיוון גלגלים (הפשוט ביותר ויכול להיות שזה מה שיפתור לך את הבעיה) העלות - כ 15-25 שקלים לגלגל

-כיוון פרונט - העלות - כ 100-150 שקלים

אם בדקת את 2 האפשרויות ועדיין הרכב רועד בעצירה

יש לבדוק ברקסים

דיסקיות (יכול מאוד להיות שהדיסקית קיבלה צורה מעוותת מהחום) ורפידות העלות כ 350-600 תלוי בחלקים שאתה מעוניין להזמין

יש סיני ויש טוב יותר

נסיעה טובה וסע בזהירות

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שהוא לא הבין מה זה "מצב עצירה"

אולי אצלו כל פעם שהוא בולם הוא עובר ל"מצב עצירה" אז הוא חושב שכולם ככה.

בכל מקרה רעידות בעצירה יכולות להיות מבית מצערת לא נקי או סל"ד סרק לא מתאים.

נסה לשאול מוסכניק אחר או שתנסה לנקות בעצמך את בית המצערת, זה מחולל פלאים לעיתים (בצע חיפוש בפורום)

נ.ב אם אני לא טועה היה פה אחד עם סויק 2007 שעדיין הייתה תחת אחריות והלך למרכזי על מנת לבדוק את הסיבה (הייתה לו את אותה הבעיה) נסה ליצור איו קשר בה.פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב עצירה - כשהאוטו עומד ברמזור.

בלימה - מה שאתה התכוונת כשהאוטו מאט לפני הרמזור בעזרת לחיצה על דוושת הבלם ואז צריך לבדוק איזונים וכיוונים למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב עצירה - כשהאוטו עומד ברמזור.

בלימה - מה שאתה התכוונת כשהאוטו מאט לפני הרמזור בעזרת לחיצה על דוושת הבלם ואז צריך לבדוק איזונים וכיוונים למיניהם.

אם ככה אז למה לו לרוץ ולעשות ניקוי אינג'קטורים,אם K44 לא עזר אולי הבעיה אחרת?

מה עם חוטי הצתה הרכב 3 שנים על הכביש ולא ידוע לנו מספר הקילומט' מתי הוחלפו לאחרונה?

מה עם פלאגים מפוייחים שכנראה ולא נבדקו.

Edward אין צורך להחדיר סכינים כשלא תוקפים אותך,סה"כ אנחנו מנסים לעזור ואולי לחסוך בעלויות תיקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להיות מומחה, אבל הבנת הנקרא זה בסיס לכל דבר.

אתה לא הבנת נכון את הבעייה, הוצאת את המוסכניק באור רע, ונתת כיוון מוטעה לחלוטין לבעל הרכב.

אתה רוצה לעזור, תוודא שהבנת נכון את מהות הבעייה.

לגבי התשובות שלי שאתה יכול למצוא בגוגל בבקשה אתה מוזמן, אני לא חייב להוכיח לך את הידע שלי בתחום הרכב.

והסיבה לתגובה שלי מוצדקת כי כל פעם מחדש זה חוזר על עצמו, אנשים כמוך מטעים אנשים אחרים וגורמים לזלזול בבעלי מקצוע טובים ומנוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על שינוי הגישה.

סה"כ רציתי להסביר שאין מדובר בבלימה אלא בעצירה שזה משהו שלא הבנת בתגובה הראשונה שלך. בכל מקרה ישנו שרשור דומה מלפני כמה ימים שהקפצתי על מנת לראות אם נמצאו התפתחויות

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=244737

לדעתי כדאי לפותח השרשור לדבר בה.פ פרטית עם פותח השרשור ההוא.

בכל מקרה כדאי שיפרסמו התפתחויות כדי למנוע פתיחת נושאים חדשים בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאתה מדבר עליה היא בעיה מאוד נפוצה בסיויק החדשות,

לאחר שלקחתי את הרכב של אימי למוסך המורשה בחדרה הוסבר לי שעכב שהסיויק החדשה

עומדת על טורים נמוכים מאוד במצב עצירה ( 700 - 800 ) ניווצרים הרעידות האלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני לגבי הרעידות בסיוויק החדשות?

אני מוכר את המאזדה שלי רק בגלל הבעיה הזאת כדי להשתדרג לסיוויק חדשה ואם כך המצב אני אשקול שוב את המצב. לא ייתכן שרכב חדש ירעד בזמן עצירה זה פשוט מציק , אלא אם כן אלו רעידות ממש חלשות?

אגב לדודה שלי יש הונדה סיוויק חדשה 08 ולא הורגש שום רעידות הייתכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בושה מזה הדבר הזה שאוטו חדש מתחיל לרעוד!!

לי יש פיאט שנת 98 בלי שום רעידות

אם הלנסר שלי תתחיל לרעוד(מה שלא כל כך נירא לי) אני פשוט ישתגע לשלם 130 אלף בשביל אוטו שרועד לי בעמידה (הדבר הכי מעצבן במכוניות ישנות)

:x

הגב הטורים בלנסר הם בעמידה על 700 ולא מורגש שום רעידה אפילו הקטנה ביותר!!

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...