Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רמקולים

wiesel
שימו לב! השרשור הזה בן 5646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה,

אני חייב לחפור לכם כי אני צריך את העזרה שלכם די בדחיפות.

יש ברשותי אוטו,סיטרואן ZX שנת 95 שהוא שלי ויש לי בבית רדיו דיסק של סוני מדגם CDXGT210 פשוט ונוח.

עכשיו אין רמקולים באוטו ואין לי רמקולים עדיין

ואני רוצה לקנות רמקולים,חשבתי על סט קומפוננט ב500 שקל (אני לא רוצה מערכת בומבסטית משהו פשוט וטוב)

אבל באפריל כנראה שמחליפים לי את האוטו אז אני לא רוצה לעשות משהו מסובך מדי שאחר כך אני יצטרך להשקיע בפירוק עוד כסף או לקנות מערכות חדשות...

אז אני רוצה לבדוק איתכם פתרונות...

אולי אני יקנה 2 רמקולים וידביק אותם איפשהו

השאלה אם אפשר להדביק אותם ולא להתחיל לקדוח ולעשות דברים מסובכים

(כמובן שאני אתן למישהו לעשות את זה כי אני לא מבין בזה כלום) .

לסיכום אני רוצה טיפים מה לעשות

אם אפשר לקנות קומפוננט ולהתקין אותו זמנית שישמעו טוב ויהיה קל לפירוק והעברה לרכב אחר

או לקנות זוג רמקולים ולהדביק אותם וברגע שאני יחליף אותו אני ישדרג עם עוד רמקולים

מה הפתרונות הכי פשוטים שלכם

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה אני ממליץ על מורל פולס, אחלה קומפוננט ונותן תמורה מצויינת לתמחור שלו, לגבי ההתקנה, תתייעץ עם מתקין, בסופו של דבר כל רמקולים שתתקין תצטרך לפרק אותם אלא אם אתה מחילט להשאיר אותם.

HU: Skoda Kodiaq OEM | Processor: Helix Ultra | AmpTw/Mid: Genesis S3 | AmpWoofer: Rockford Power1050S | AmpSub: Rockford 1501BD | Tw: GoldenEar Reference HVFR | Mid: HAT X3 | Woofer: CDT Audio ES6+ | Sub: IDMAX 12" X2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ בחום על הפולס של מוראל רמקול טוב.

אתה יכול לנסות לקפוץ ליעקוב מהתחנה המרכזית בת"א, יש לו אותם במחיר של 400 ש"ח.

התחנה המרכזית הישנה איפה שיש בסטוט.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אני רוצה משהו שישמעו חזק ויחסית טוב ...

אבל אני צריך בעיקר את העצה של מה לעשות..

מישהו אמר לי שכדאי לי לקנות בינתיים 2 רמקולים ולשים אותם (במידה והאוטו ימכר באפריל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה ממש רוצה לשמוע שירים באוטו ולא רוצה בלאגן תשמע עם אוזניות :-D

סתם..

לפי דעתי להגביר קומפוננט על רדיו דיסק זה לא כדי

לפי דעתי תקנה לך זוג רמקולים איכותים באותו מחיר של הקומפוננט שהרדיו דיסק יוכל להגביר אותם

תלך למתקין תשלם קצת תהנה יותר עד אפריל תחסוך לפירוק..

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שמעתי הרבה רמקולים טוברים שמחוברים לרדיו דיסק מה שכן שמעתי זה JBL שאני מאוד אהבתי והרץ שהוא איכותי

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=595322

טעות זה זה הלינק

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=691787

:evil:SEAT IBIZA CUPRA-R:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...