Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר שחצה קו הפרדה רצוף! ויש לי את המספר

yonatanl
שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל על האלפיה שלך אני מעריך שאתה עובד קשה בשבילה ולכן אני בא לקראתך:

6 נקודות

• אי ציות לתמרור "אין כניסה"
  • נהיגה שלא בכביש (למעט אופנוע)
  • חציית קו הפרדה רצוף
  • הסעת ילד שאינו רתום בהתקן-ריסון ברכב

http://www.mot.gov.il/wps/portal/HOME/HE_RISHUI_INFO/index.jsp?subject=HE_RISHUI_55

יותר מזה לא צריך

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל עבירהסעיף תקנהניקודתאור עבירהסוג עבירה05440ס' 036 ג 06נהיגה משמאל לקו הפרדה רצוף בדרך תנועה בדרך 05951ס' 072 א09 00עצירה בכביש המסומן בקו הפרדה התנהגות בצומת 05998ס' 072 א900העמדה או חנייה ליד קו הפרדה רצוף התנהגות בצומת 06036ס' 072 א09 00עצירה בכביש ליד קו הפרדה בלתי מרוסק התנהגות בצומת 06153ס' 047 ה05 10עקיפה תוך חציית קו הפרדה רצוף. תנועה בדרך 06406ס' 047 ה510עקיפה מסוכנת תוך חצית קו הפרדה רצוף תנועה בדרך

ההצעה בעינה עומדת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 נקודות

• חציית קו הפרדה רצוף

http://www.mot.gov.il/wps/portal/HOME/HE_RISHUI_INFO/index.jsp?subject=HE_RISHUI_55

יותר מזה לא צריך

ההצעה בעינה עומדת, עדיין.

השאלה היא:

?Are you feeling lucky, punk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני נהג חדש ולא יצא לי להתקל במקרים רבים של שוטרים שמנצלים את התפקיד שלהם לרעה.

אני יודע שזה קיים, אני מודע לכך, ואני בטוח שבהמשך יצא לי לראות לא קצת כאלה.

קראתי את האשכול הזה ואת האשכול הקודם ופשוט רציתי להקיא.

יש כאלה שיגידו שאני עדיין לא בשל כדי לשפוט את המצב, אבל כמו לכל אחד יש לי את הזכות להגיד את דעתי.

המשטרה היא הגוף שמפקח בין היתר על עבירות התנועה, וכמו כל גוף שהוא חלק מהחוק בישראל, הוא צריך לשמור עליו קודם כל (לפני שהוא יוצא בטענות כלפי הנהגים האחרים).

אני לא רואה סיבה שאזרח יקבל דוחות אבל שוטר לא יקבל דוח, כמובן ששוטרים מנצלים את המצב הזה לטובתם וצוחקים על כל ה"אזרחים הפשוטים" מלמעלה, כאילו שהכל קטן עליהם, כאילו שהם אלוהים, ומותר להם הכל.

לדעתי זה לא היה מעודד לראות בפורום שוטר שכמו השוטרים האחרים שדיברתם עליהם, מזלזל באזרח שכביכול אין לו כח בידיים. אולי הוא אמר את האמת, שלא יוצא מזה כלום, אבל אני חושב שזה בכל זאת משפיע בצורה כלשהי.

לי אישית כואב יותר כשאני רואה משטרה שמבצעת עבירה (ראיתי בתמונות שפירסמתם וראיתי פעמיים בעיניים שלי), כי אזרח אולי לא מודע לטעות שלו, או שהוא פשוט מקווה לטוב, אבל המשטרה היא זו שצריכה להוות דוגמא לאזרחים, השוטרים הם אלה שצריכים להיות מודעים יותר מכולם לאיסורים ולחוקי התנועה.

לסיכום, התפקיד של השוטרים זה למנוע את עבירות התנועה ולא לתרום להן.

הם צריכים להראות לכולם מה הדבר הנכון לעשות בדיוק מאותה הסיבה שאסור למורה לבוא חשופה לבית הספר או לקלל את התלמידים.

השוטרים הם אלה שמביאים דוחות, זה תפקידם ואני לא מתכוון לעזור להם (למי שטען שאנחנו צריכים להתלונן על רכבים אזרחיים)

לצערי, אין גוף שמסוגל לתת דוח למשטרה ולכן, כדאי לעשות משהו, אפילו אם זה המינימום, אפילו אם זה לא יעזור בשום דבר.

לפחות אני אהיה שקט ואדע שלא ישבתי בחיבוק ידיים והייתי אדיש.

אני אישית מעכשיו מתכוון לצלם כל עבירה כזאת, יש לי טלפון נייד עם מצלמה ואני ישתמש בו בכל הזדמנות שיש לי.

תודה על ההקשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 נקודות

• חציית קו הפרדה רצוף

יותר מזה לא צריך

טוב, כנראה שאתה לא כל כך בטוח בפרשנותך את החוק, משום שלא לקחת את הסיכון, או אולי מישהו כבר הסביר לך מהי טעותך.

בקיצור, מה שמפריד בין היציאה של דרך השלום לנתיב הנסיעה באיילון איננו מוגדר כ-"קו הפרדה " אלא כ-"תמרור ד'14" שהתעלמות ממנו היא עבירה של 250 ש"ח ללא נקודות (אתה יכול לבדוק זאת באתר של משרד הרישוי).

גם אם תיקח את הציטוט הראשון שהבאת ומחקת "עבירה 05440ס' 036 ג 06נהיגה משמאל לקו הפרדה רצוף בדרך" ניתן להבין מכך שמדובר על נהיגה בכביש דו סטרי, אחרת כל מי שנוסע בנתיב הכי ימני באיילון עונה להגדרה...

עם זאת ניתן להוסיף לשוטר העבריין עוד עבירות בשל הסיכון שיצרה נהיגותו לשאר משתמשי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונתן, איפה הכסף...?

יש לי כבר עמותה שאני תכננתי לתרום לה את האלפייה שלך...

:wink:

לך תסמוך על אנשים, החודש היו הרבה עסקאות והיו רווחים אז תרמתי בעצמי.

בדר"כ אני תורם רק בחגים ( נו ישראלי :-P . אה אצל ישראלים זה אחרי החגים)

התמונות של הסובארו שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תסמוך על אנשים, החודש היו הרבה עסקאות והיו רווחים אז תרמתי בעצמי.

בדר"כ אני תורם רק בחגים ( נו ישראלי :-P . אה אצל ישראלים זה אחרי החגים)

שו עיסקאות?

זרוק איזה מידע פנים לחבר'ה.

בכל מקרה, התלוננת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו עיסקאות?

זרוק איזה מידע פנים לחבר'ה.

בכל מקרה, התלוננת?

לא מערבבים עסקים עם משפחה !

התלוננתי ואמרו לי שהנושא יבדק- שיבדק

התמונות של הסובארו שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...