Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי היבואן של BERU

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש חוטי הצתה לאסטרה GSI שלי. בינתיים לא מוצא חוטים מתאימים בשום חנות באיזור הדרום. חיפשתי חברות ידועות כמו champion , bosch אבל לא מוצא חוטים מתאימים. לא מתעסק יותר עם חוטים זולים של BS :? . החוטים המקוריים שבאים עם הרכב הם של חברת BERU הגרמנית ויש לי חוט אחד כזה עם המק"ט עליו.

המנוע הוא C20XE

הזרקה 2.8M

אני רוצה ליצור קשר עם היבואן של BERU. אין אני מוצא אותו?

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום - דרך אתר היצרן - לברר מי מייבא בארץ - אם בכלל.

אם לא - EBAY הוא תמיד מקום נפלא להתחיל בו.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Israel (Asia) Company B.Barankiewicz & M. Londoner Ltd. Name Mr. Benji Adler Address 34-36 Itzhal Sade Street 67212 Tel-Aviv Israel Phone +03 5620359 ...

http://www.beru.com/cgi-bin/htsearch?config=htdig-en&exclude=&words=ISRAEL

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון, באיביי לא מצאתי. אני מבקר באיביי גרמניה ואנגליה יום יום.

יצרתי קשר עם ליברלו חלקים ושם אמרו שהם לא מוכרים ללקוחות פרטיים ולפי מה שהבנתי הם רק מוכרים ל UMI.

ב UMI עולה בסביבות 700 שקלים לפני מע"מ

ל BOSCH אין מה להציע וגם ל CHAMPION אין.

ניסיתי גם לברר בחנויות שיפורים. שם המכירים בכלל נושקים ל 1000 ש"ח.

ביררתי עם אנשים מחו"ל ומסתבר שגם באירופה בסוכנויות אופל המחירים גבוהים כמו ב UMI כ 130 יורו.

מה עושים? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שבידיוק שאלתי את זה לפני זמן מה :)

ניסית אצל הפרסי וכל מיני כאלה חנויות? אני מכיר חנות חלפים ברחובות(צמוד למוסך UMI ברחובות) ששם קניתי לפני כחודש פלאגים של BERO ממש בזול. לא הייתה שום כתובית בעברית על קופסת הפלאגים, אולי הוא מביא אותם בקומבינות לישראל או משהו(ואולי ככה זה אמור להיות), שווה לנסות לבדוק

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים? :|

גם ליברלו וגם B.Barankiewicz & M. Londoner Ltd (אין לי כוח לתרגם לעברית) לא מוכנים למכור ליחידים?

הפרסי המתחרה שליד הפרסי המקורי, "רשב", הציע לי חוטים של Beru לגולף ב-250 ש"ח.

לפני שנה השגתי חוטים של Beru לאלפאסוד שלי ב-120 ש"ח מחנות חלפים בדרום ת"א.

בהצלחה! ותעדכן...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.Barankiewicz & M. Londoner Ltd המספר שלהם לא מחובר.

הבעיה הגדולה אצלי זה המרחק ממרכז הארץ, כשעה נסיעה עד ת"א. אז בבקשה תגידו לי מספרי טלפון או לפחות שם מדוייק של עסק כמו שמופיע בדפי זהב או 144, כדי שלא אסע סתם עם הזללנית השחורה. :wink:

מנוע מוזר, כל המערכות מבית BOSCH ורק החוטים של BERU :roll:

עריכה: אני מבין שכל חנויות הרכב ובעלי המקצוע המתמחים ברכבים נמצאים ברחוב יצחק שדה? אז אני צריך פעם לעשות שם סיבוב. האם יש עוד רחובות "מוטוריים" בתל אביב?

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין לי את מספר הטלפון, זה צמוד למוסך UMI ברחובות, אם בדרך לת"א יצא לך לעבור ברחובות אז תוכל לראות את החנות לפני שאתה ממשיך לת"א. זאת חנות קטנה כזאת שכתוב חלפים לכל סוגי הרכבים וממש צמוד לזה יש להם גם מחסן כזה שהם חורטים רפידות

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. ברנקביץ את מ. לונדנר (לא יכלו לחשוב על שם טיפה יותר קליט?) 03-5371405, יצחק שדה 34/36.

רשב חלקי חילוף בעמ 03-5373418, יצחק שדה 34.

כנס ל-Emap ותקיש המסגר, כל רחוב שיתקבל ברדיוס של ק"מ עונה על השאלה ששאלת.

ד"ש לנינט

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי אצל הפרסי פלאגים(glow plugs למנוע דיזל) של beru שהוזמנו במיוחד בשבילי. אני מאמין שהוא יכול להזמין לך גם את הכבלים בהם אתה חפץ.

המחיר כאמור - היה הרבה יותר זול מהמחיר שדרשו במוסך מורשה שסיפק בדיוק את אותם הפלאגים (שליש מחיר, אותו מק"ט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואני Beru - ליברלו חלקים, רחוב הנפח, א.ת. חולון.

לא ברור לי מה הויכוח והשאלה - הרי כאן מופיעה הכתובת. עיון נוסף בדפי זהב יניב גם מספר טלפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש חוטי הצתה לאסטרה GSI שלי. בינתיים לא מוצא חוטים מתאימים בשום חנות באיזור הדרום. חיפשתי חברות ידועות כמו champion , bosch אבל לא מוצא חוטים מתאימים. לא מתעסק יותר עם חוטים זולים של BS :? . החוטים המקוריים שבאים עם הרכב הם של חברת BERU הגרמנית ויש לי חוט אחד כזה עם המק"ט עליו.

המנוע הוא C20XE

הזרקה 2.8M

אני רוצה ליצור קשר עם היבואן של BERU. אין אני מוצא אותו?

דימה

החוטים ה "זולים " כדבריך שלB.S הרבה יותר טובים מכל השאר שהזכרת .הם תוצרת ארה"ב של החברה המובילה בעולם . לא כל היקר זהב !

אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BS היא לא ממש חברה של חוטי הצתה, בכל חבילה של BS יש חברות שונות. זאת בטח רק החברה שאורזת אותם. על כולם רשום בגאווה MADE IN USA אבל האיכות שלהם על הפנים. הם נסדקים, לא עומדים טוב ביחום ומתפרקים בידיים אחרי כמה חודשים. היה לי נסיון עם שלוש סטים של חוטים כאלה ויצאתי מאוד לא מרוצה ויותר לא מעוניין לשים את כספי בחברה הזאת.

מהחוטים של BERU וגם BOSCH אני מאוד מרוצה. החזיקו יותר מעשר שנים.

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.S זה ביתן ספרק, חנות ויבואני חלקים לרכב המרכיבים בעצמם מע' חוטי הצתה לרכב (לטוב ולרע).

חבל שמצניעים עובדה זאת ולא כותבים במפורש את שמם עם כתובת וטלפון.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...