Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן קסארה

ebari
שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו, שהבנתי שיש ידני (שאני מעדיף) רק בדיזל (שאני ממש לא רוצה).

סך הכול, שנתונים 00-01, באיזה סדר גודל מחיר ריאלי ניתן לרכישה?

אני מצטער שאני קצת נודניק אך איך ההתנהגות של הרכב מבחינת אחיזה?

אגב, יש למישהו מושג לגבי גודל רמקולים מקדימה?

האם ייכנס סט של דוטק 6.5?

ממש לא נכון! אולי בשנתונים שאתה מחפש אין ידני בנזין אבל,

עד 99 יש 1.8 16V ידני עם 112 כ"ס ומומנט עצבני. הרכב גם מכוייל ספורטיבית ובכביש מפותל יכול להשאיר מאחור כל ספורטיבית ממוצעת כולל GTI למינהם וכדומה.

רכב מצויין - אצלי יש כנ"ל מודל 98 כבר 4 שנים (לא למכירה). כמעט ואין תקלות - למעט בעיות חשמל קלות לעיתים כיאה לפז'ו-סיטרואן.

מחירון אפסי - שלי 25K למשל וזה כולל, חלונות חשמל, הגה כוח, מזגן, ABS וכל שאר הפינוקים. ההגה - לפחות אצלי - מאוד מתקשר - אולי ב 1.8 16V הוא שונה... כנראה! שווה בדיקה.

האוטומטיות פחות זריזות אומנם אבל נותנות נוחות משגעת. במחירים שלהם היום - זו מציאה.

לדעתי האישית...

אלון

נ.ב.

תא מטען ענק...

אופניים של הילד, עגלה, תיקים ועוד...

ונוסעים לחמתי... נו... טוב...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה ששינו את הבקליוט בקסרה החדשה, ואולי עוד כמה שינויים קוסמטיים אחרים, יש שינויים אחרים באוטו הזה? מייצרים את הקסרה עד היום? אני לא ממש זוכר..

וממתי העלות של צרפתיה מ98 עם 112 כ"ס כמעט זהה לעלות של יפאנית משנת 93, עם קרבורטור ו75 כ"ס?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, גם תיבת ההילוכים שונה, הקונסולה שלה שונה. לגבי פרטים טכניים אני לא יודע.

מאז ומתמיד, אם תחפש את השירשור שפתחתי כדי לקבל ייעוץ למשפחתיות עד 35K היו כאלה שאמרו אקורד או לגאסי 92-93, בסוף קניתי באותו תקציב מכונית 1.8 וצעירה ב6-7 שנים.

בנוגע לייצור, עכשיו כבר יש מחליפה - C4.

סופ"ש טוב,

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, אני מתחנן, בכמה להערכתכם ניתן יהיה לרכוש רכב כזה משנתון 2001.

אני אמקד יותר ברשותכם, הרכב שנמצא יהיה יד ראשונה (ולא מעל!) ק"מ - לא מעל 70,000 ק"מ.

מנוע : 1.6 או 1.8.

תודה רבה, רבה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאוטומט- עדיף לא אוטומט. כיאה לרכב צרפתי.

בקשר לגיר - קיימות קסארות ידניות, צריך רק לחפש.

בקשר לנוחות - לא מהעולם הזה. למרות שהיא לא כמו אחותה הקסנטיה.

בקשר לנהיגה - הגה מתקשר , נוח, מאוד רך (אולי כי אני צריך להחליף בולם הגה, אבל רך)

הפלסטיקה - הדשבורד עצמו לא מתפרק, ובמצב מצוין, (דשבורד -לוח מחוונים, כריות אויר , פלסטיקה ראשית)

לעומת זאת, הידיות שבדלתות (יותר נכון המכסים) לא סובלות חום, ומתעקמות אם אתה משאיר את הרכב במגע ישיר לחום שמש באקלים הישראלי

מבחינת מנוע - נהגתי רק על הדיזל והטורבו דיזל, שתיהם אמינים להפליא, (לפחות יותר אמינים ממרצדס 220 CDI) הדיזל טיפה עצל, הטורבו דיזל עד שנת 2000 סובל מקצת לאג של הטורבו (מתחילים להרגיש אותו רק מ 2800-3000 והלאה) אבל סוחב לא רע ביחס לק"מ אצלי, ה HDI עדיף מבחינת תאוצה וכוח, אך בעייתי מבחינת אחזקה (יש בעיות עם פולי מנוע) - בקשר לבנזין אתן למומחים יותר לענות.

בקיצר ולעניין- הרכב הזה בכל חייו (כ 500K ק"מ) לעולם לא איכזב אותי, תמיד לקח אותי והחזיר אותי לאן ומאיפה שרציתי, ירושלים , תל אביב, באר שבע ,חדרה ועוד ועוד , אפילו כאשר צצה תקלה לדוגמא הפולי מנוע הלך לפני 180 אלף , הצלחתי להגיע עד המוסך כ 40 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני מחפש את המחיר הריאלי ולא מחירון.

קרי - באיזה מחיר הגיוני לרכוש את הרכב הנ"ל משנתון 2001.

תודה רבה.

בסבירות גבוהה מאוד זה יהיה בדיוק המחיר שתהיה מוכן אתה לשלם והקונה למכור לך עבורו את הרכב הספציפי עליו תנהלו מו"מ...פרקטיקה של החיים. "הגיוני לרכוש"? - הכל תלוי במצבך, מצב המוכר ומעל הכל מצב הרכב הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205cti כתב:

עד 99 יש 1.8 16V ידני עם 112 כ"ס ומומנט עצבני
יש לי אותו מנוע ב406 אוטומטית, ואני שונא את זה שאין לו מספיק מומנט בסל"ד מתחת ל3000. מרגיש קצת אנמי. דווקא בסל"ד גבוה הוא נזכר להתעורר.

מקווה שבידני זה לפחות מרגיש אחרת. (הקסארה גם יותר קלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסבירות גבוהה מאוד זה יהיה בדיוק המחיר שתהיה מוכן אתה לשלם והקונה למכור לך עבורו את הרכב הספציפי עליו תנהלו מו"מ...פרקטיקה של החיים. "הגיוני לרכוש"? - הכל תלוי במצבך, מצב המוכר ומעל הכל מצב הרכב הספציפי.

ידידי, לא אחת מכרתי ורכשתי רכבים מיד שנייה. דברייך ברורים לי ולכל בן אדם אחר.

לא לתשובה כזו כיוונתי.

אם אין לך הערכה לגבי המחיר, אשמח אם מישהו אחר ינדב הערכתו.

ושוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, לא אחת מכרתי ורכשתי רכבים מיד שנייה. דברייך ברורים לי ולכל בן אדם אחר.

לא לתשובה כזו כיוונתי.

אם אין לך הערכה לגבי המחיר, אשמח אם מישהו אחר ינדב הערכתו.

ושוב תודה.

הכל ברוח טובה.

מה שהתכוונתי לרמוז זה שאתה מכוון לדגם "נדיר" במחוזותינו (יעני- משפחתית ידנית), ולכן ממילא המחירון הרשמי לא שווה את העץ ממנו נוצר הנייר שלו ומכאן שגם התייחסות של 10% פחות או יותר לנקוב בו אינה תקפה כ"כ - ממילא מצב האזמפלר שאני מאחל לך שתמצא והנפשות המעורבות במו"מ יקבעו את מחיר העסקה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...