Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות צמיג לגלגל ספייר מוקטן?

Ohad1010

פוסטים מומלצים

כל עוד הצמיג לא נקרע ממש, הגלגל הקטן יכול לשמש עד לתחנת הדלק או הקומפרסור הקרוב.

נכון שעדיף גלגל מלא, ברור, אבל ברכבים רבים היום אין גלגל בכלל!

אפילו ברקסטון רכב שטח של ממש מקבלים ערכת ניפוח ואפילו מקום לגלגל ספייר אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז היום בבוקר בחמש היה לי סיוט מהסרטים. קרה לי פנצר כ 2 ק"מ מהבית. קניתי לפני חצי שנה גאנט משומש ושמתי עליו צמיג. הבעיה שהוא אוכל הרבה מקום מהבגאז מאחורה. לכן הוא היה במחסן בבית. רצה הגורל וקרה לי פנצר. ניסיתי לנפח עם קומפרסור אבל האוויר ירד מהר ברגע שהורדתי את הרכב מהגק. התקשרתי לאחי והוא הביא לי את הגלגל הרזבי שהכנתי מבעוד מועד. 
בשיא טיפשותי כיביתי את המנוע בזמן שהקומפרוסור עבד. מה מסתבר אחרי שהחלפתי גלגל ? הרכב לא מתניע. שוב פעם שלחתי את אחי בכדי שיביא לי את הנוקו שהיה בבית. חיברתי והרכב התניע לפני שחשבתי לומר "הוקוס פוקוס". כמובן, אחרי הכל מדבור בנוקו GBX155. אני משתמש בו לעזור לאנשים בדרכים אבל הפעם השארתי את הבוסטר ואת הגלגל במחסן ובבית. איזה טוב שיש אחים. סוף טוב הכל טוב.
אז שוב פעם, סופית, האם באמת אורך החיים של הצמיג "הדונאט" באמת מוגבל ל 100 ק"מ ואחר כך לפח?

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבייגלה לא מוגבל ל- 100 ק״מ אלא ל-3,000, אבל הוא מוגבל ל-80 קמ״ש וצריך לנפח אותו ל-60psi. ויש לו כל החסרונות של צמיג שונה מהשאר, הוא צריך לחזור לבגאז׳ מהר ככל האפשר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, sperial כתב:

הבייגלה לא מוגבל ל- 100 ק״מ אלא ל-3,000, אבל הוא מוגבל ל-80 קמ״ש וצריך לנפח אותו ל-60psi. ויש לו כל החסרונות של צמיג שונה מהשאר, הוא צריך לחזור לבגאז׳ מהר ככל האפשר.

אוקיי טוב לדעת לגבי אורך החיים
אם היית צריך לבחור בין גלגל דונאט לבין גלגל רגיל באותה מידה של שאר הצמיגים מה היית בוחר בהנחה שהגלגל הרגיל תופס חלק גדול מהבאגז?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעשית גלגל רגיל יבטל את הבגאג׳. לאהמוותר על שימושיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...