Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזור מגורים עבור חניה לא מתעדכן לאחר מעבר דירה

TaylorSammy

פוסטים מומלצים

שלום, מקווה שאני כותב בפורום הנכון.

עברתי דירה מתל אביב לירושלים בספטמבר. עדכנתי את הכתובת שלי במשרד הפנים וקיבלתי ספח.

משום מה, בענייני חניה, אני עדיין רשום כתושב תל אביב, ואני לא מצליח להבין איפה זה נתקע.

בפנגו רשום שאני תושב תל אביב, ואפילו לא ביקשתי תו חניה מהעיריה כי כשקניתי את הרכב הנוכחי שלי כבר גרתי בירושלים (מאיפה פנגו מביאים את המידע?) 

אבל זה לא רק בפנגו - ניסיתי להוציא הנחת חניה בכחול לבן בירושלים, דרך אתר של העירייה. היה רשום שאני לא תושב ירושלים. פניתי לעירייה והם בתגובה כתבו שהכתובת שלי לא מעודכנת ועליי לפנות לרשות האוכלוסין. רשות האוכלוסין ענו לי בתגובה שהכתובת שלי מעודכנת כנדרש ועליי לפנות שוב לעירייה...

האם יש מאגר כלשהו שלא קשור לעירייה, לדוגמה של משרד התחבורה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מזל - יש מאגר בוחרים.

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/

תכניס תעודת זהות ותאריך לידה ותקבל איפה אתה מצביע, שזה בגדול, איפה אתה רשום (נכון לספטמבר 2023).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעודכן ומופיע נכון במאגר זה, אבל לא משוקף בחניה.

לפני 20 שעות, stum כתב:

יש לך מזל - יש מאגר בוחרים.

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/

תכניס תעודת זהות ותאריך לידה ותקבל איפה אתה מצביע, שזה בגדול, איפה אתה רשום (נכון לספטמבר 2023).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.2.2024 בשעה 12:25, TaylorSammy כתב:

שלום, מקווה שאני כותב בפורום הנכון.

עברתי דירה מתל אביב לירושלים בספטמבר. עדכנתי את הכתובת שלי במשרד הפנים וקיבלתי ספח.

משום מה, בענייני חניה, אני עדיין רשום כתושב תל אביב, ואני לא מצליח להבין איפה זה נתקע.

בפנגו רשום שאני תושב תל אביב, ואפילו לא ביקשתי תו חניה מהעיריה כי כשקניתי את הרכב הנוכחי שלי כבר גרתי בירושלים (מאיפה פנגו מביאים את המידע?) 

אבל זה לא רק בפנגו - ניסיתי להוציא הנחת חניה בכחול לבן בירושלים, דרך אתר של העירייה. היה רשום שאני לא תושב ירושלים. פניתי לעירייה והם בתגובה כתבו שהכתובת שלי לא מעודכנת ועליי לפנות לרשות האוכלוסין. רשות האוכלוסין ענו לי בתגובה שהכתובת שלי מעודכנת כנדרש ועליי לפנות שוב לעירייה...

האם יש מאגר כלשהו שלא קשור לעירייה, לדוגמה של משרד התחבורה?

תודה.

אתה משלם ארנונה על שמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.2.2024 בשעה 16:22, chrono כתב:

אתה משלם ארנונה על שמך?

לא, אני גר בדירה מחולקת, והארנונה לא על שמי.

מבחינת קבלת הנחה על חניה בירושלים - זה מתבצע דרך "מועדון ירושלמי" של עיריית ירושלים, והם מקבלים גם חוזה שכירות כהוחכת מגורים, מה שכבר שלחתי להם והם קיבלו (והכניסו אותי למאגר הרכבים). 

הבעיה היא שמה שהם עשו לא נקלט, כי במערכת כלשהי אני עדיין רשום כתושב תל אביב (שילמתי שם את הארנונה, אבל כבר מזמן שזה עבר לחזקת הדיירים החדשים שם ואני כבר לא רשום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפנגו אתה רושם איפה אתה גר בהרשמה.

אני מניח שאתה יכול לפנות לשירות הלקוחות כדי לשנות את זה  אבל אתה יכול פשוט לפתוח חשבון חדש אם אתה מתנתק באפליקציה.

לצערי, זה לא בדיוק עוזר לבעיה הגדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לעזור לך, אבל תדע שיש בירושלים 2 מערכות נפרדות שאפשר להירשם אליהן.

שעת חניה חינם לתושב - אפשר לרשום שם כמה רכבים שיש לך רישיון על שמך.

הנחה באמצעות תו ירושלמי זה אתר אחר. קודם צריך להירשם לתו ולאחר מכן ניתן לצרף רכב בודד. אז עשיתי תו אחד לי ואחד לאשתי וכל אחד רשם רכב אחד. ההנחה הזאת עובדת לא רק בחנית רחוב אלא גם בחניונים עירוניים. רכב שלישי אי אפשר.

חוץ מזה יש רחובות שהמתגוררים בהם זכאים לתו חניה איזורי אבל לא התנסיתי בכזה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...