Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מבין איפה הבעיה לשכפל משחקים של נינטנדו סוויטץ?

eladns

פוסטים מומלצים

גם את הסוויץ' פרצו. את הגרסאות האחרונות קצת קשה, וצריך לפרק ולהתקין עליו איזה צ'יפ למיטב הבנתי. 

את הגרסה הראשונה שלו כמו שיש לי, אפשר לפרוץ פשוט תוכנתית באופן קבוע. בכל מקרה, אני לא מתעסק בזה. אפשר לקנות במבצעים באמאזון, ולהחליף משחקים אחרי שסיימת איתם. 

בפריצה של המכשיר מסתכנים בבאן משירותי האונליין שלהם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא יכול לקבל עדכונים (למערכת הפעלה ולמשחקים) ואין לך משחקי אונליין - זה לגמרי חצי כח.

מה שכן - יצא ממש בשבועות האחרונים כרטיס (שדוחפים אליו מיקרו אס די בצד) שנראה ש״יעשה את העבודה״ (בצורה קצת מסורבלת - אבל בלי בעיות).

הכרטיס עולה יותר ממשחק ממוצע + יש קורא מיוחד שעולה כמו עוד משחק וחצי כדי ״לשכפל״ משחקים וכל העסק לא חברותי במיוחד.

(כמובן - יש סיכוי שמחר בבוקר נינטנדו חוסמים את זה בעדכון תוכנה כן?) 

מאז שיש קונסולות מחוברות לאינטרנט - ממליץ להימנע.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.1.2024 בשעה 10:05, natco כתב:

ובסנטר, בכניסה הראשונה מדיזינגוף, היתה חנות שקופה, והיה שם בחור צעיר שאשכרה היה מוכר משחקים פיראטיים...

אח... האייטיז😁

בתאריך 19.1.2024 בשעה 11:18, ezuf כתב:

הזכרת נשכחות,היה לנו בעיר איזה חנות צילום מנוהלת ע"י איזה עולה ברית המועצות,משום מה היה מוכר רק לאנשים "ספציפיים" דיסקים פיראטים עם מיטב התוכנות\משחקים

בחיפה, "הימאים" (רחוב העצמאות). דוכנים עמוסים כל טוב, כולל דיסקים פיראטיים למכירה במחיר מצחיק, קונסולות פוליסטיישן (תקראו את זה שוב) דור ראשון, ועוד הרבה שטויות. 

אח, הניינטיז... :lol:

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא - הנסיך הפרסי, משחק חדש, ביקורות טובות.

נינטנדו יפן בערך 165 שח, נינטנדו ארהב 50 דולר שזה 182 שח. יש גם קצת נקודות שמקבלים, שווה כמה אגורות.

ארץ הקודש, החל מ230 שח, יש גם ב280 שח.

יש כאלה שמוכרים ב200 שח, לא ברור אם זה מהדורה דיגיטלית או פיזית.

אם זה מהדורה דיגיטלית, זה למעשה שולח נותן לך קוד ושולח אותך להוריד מאיזה אתר רשמי לא ברור רק של איזה ארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, KipodYam כתב:

דוגמא - הנסיך הפרסי, משחק חדש, ביקורות טובות.

אההה... השנה היא 2024, חבר :lol:

I feel old : r/gaming

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...