Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משומש תקציב 18K

lori

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני מחפש רכב משומש , הרכב יהיה מיועד לבית עבודה ומידי פעם בשבוע לנסיעות מהמרכז לצפון  , מחפש לקנות רכב שהוא יגיע לי בערך ל270 אלף קילומטר עם ראש שקט יחסית שיהיה מאוד אמין ושאני אעשה רק טיפולים תקופתיים , אוטומט,  שיגיע לי ל270 אלף קילומטר בראש שקט בלי נזקים ורק לטיפול תקופתי  , התקציב שלי זה בערך 18 אלף ,אני רואה שרב הרכבים בתקציב שלי זה החל מ150 אלף קילומטר שנמכרים אז אני מחפש רכב אמין שיעשה לי בערך את ה120 אלף קיחומטר בנוסף בראש שקט,לרב רק אני אנהג בו אז ככה שהגודל לא כל כך משנה וגם החיסכון בדלק לא כל כך משנה הכי חשוב לי שיהיה אמין ,  תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים האלו - זה פחות משנה איזה רכב אלא יותר חשוב איך הוא טופל.
ולקחת בחשבון שתיקונים יהיו, אין מה לעשות. 

אני קניתי לפני 4 שנים פיג'ו 208 ידנית מאישה מבוגרת עם ק"מ ברצפה (11 אלף שנת 2014).
המחיר היה סביב 20K - לא רחוק מהתקציב שלך.

הייתה תקלה אחת של ממיר קטליטי שזו מחלה בפיג'ו הזו.

חוצמיזה לא היו בעיות.

היתרון בה שקונים אותה ממש בזול  כי השוק שלה חלש, והיא יחסית אמינה ועושה את העבודה. החיסרון זה הבעיה של הממיר (ובמנועי הטורבו - הרצועה של הטיימינג)

והשוק שלה שהוא חלש וכניראה יהיה קשה למכור. 

הייתי מחפש גם פולו/פאביה/איביזה עם מנוע 1600 או 1400 ותיבה ידנית, מחליף טיימינג באופן יזום ונוסע לשלום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק על דעת הרוב ואמליץ דווקא כיון הפוך ואסביר למה..

הייתי הולך על רכבים עם פוטנציאל תקלות נמוך/רכב עם כמה שפחות מחלות/ רכב עם המכלולים האמינים ביותר.

מאזדה 3/מאזדה 6

סובארו בי 4

מיצובישי לנסר

למה אני ממליץ דווקא ככה:

אני כל חיי רוכש רכבים עד תקציב של 40 אלף שח

בתחילת דרכי היו לי רכבים בתקציב של 8-15 אלף מתוצרת יפן שנרכשו עם הרבה שיעורי בית על מכלולי הרכב.

היום אני כבר לא ילד ומבין דבר או שתיים בכלכלה ומבין טיפה במכונאות.

בשנים האחרונות אני רוכש רכבי פרמיום ישנים(בני 15 בממוצע) במחיר נמוך מאוד.

והתחזוקה? כן דורשת קצת יותר תשומת לב, כן יש תקלות מדי פעם.

אך בחשבון פשוט של תחזוקה שנתית לעומת פחת/ירידת ערך של רכב חדש אני ברווח עצום.

סעיף הבטיחות- לא משנה כמה הרכב חדש יותר, רכב מנהלים/משפחתי ישן בכמה שנים יהיה בטיחותי יותר מכל סופר מיני מודרנית

לפותח השרשור- הייתי מתמקד ברכבים יפניים כמו מאזדה 3/6 סובארו בי 4,הונדה סיוויק סדאן או האצבק, שנתונים 2009-2012

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על שברלוט קרוז , או פורד פיאסטה 1.4 או אופל קורסה , אבל לא יודע איך הם יחזיקו מעמד עד 250 אלף קילומטר בראש שקט 

בגלל אני חושב שהיפניות יעשו את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב מתקלקל, גם יפאניות. מספיק שיתקלקלו 4 בולמים או שפתאום המדחס של המזגן הפסיק לעבוד, וכבר הגעת לעלות לא מבוטלת. 
אומר לך כאחד שהחזיק גם יפאניות, גם אירופאיות וקוריאנית אחת.

אתה יכול להיכנס לאתר Thecar.co.il ולראות שיש לא מעט תקלות ותביעות ייצוגיות גם כנגד מכוניות יפאניות.

מצטרף להמלמה על הונדה סיויק 1800 
אמנם קשה למצוא אחת שמורה
אבל זה אחלה אוטו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, שחר 1 כתב:

פיאסטה 1.4 יכולה להחזיק הרבה מאוד בתחזוקה נכונה.

זה רכב מאוד זול ביחס לתמורה שהוא נותן.

בתחזוקה  של טיפול פעם בשנה הוא יכול להגיע ל 270 אלף קילומטר משהו כזה ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, lori כתב:

בתחזוקה  של טיפול פעם בשנה הוא יכול להגיע ל 270 אלף קילומטר משהו כזה ? 

יהיה בלאי בעקבות הגיל והקילומטראז', כמובן (יש גבול לחיים של חלקי מתלה, גומי זה דבר מתבלה. וזה נכון לכל רכב בכזה גיל). אבל זה רכב שיכול להגיע גם ליותר מ270k, בתחזוקה נכונה ועם תשומת לב למערכת הקירור.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יונדאי I20

מאזדה 2

אופל ושברולט פחות מומלץ לדעתי בסכומים כאלו.

כשקונים רכב במחיר כזה (כל רכב) , סבירות גבוהה מאד שהרבה החלפות חלקים יקרות יהיו "במשמרת שלך"

זה יכול להיות: תושבות מנוע , גומיות מוט מייצב , ציריות, משולשים ועוד, שזה יכול להיות לעיתים קצת הוצאות "כואבות".

אבל זה עדיין יוצא הרבה יותר זול מלקנות רכב במחיר של 50 אלף או 80 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...