Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד לשימוש בסיסי עד 1200 שח של אסוס

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר לצילום? 

כל מה שכתבת תקבל למק במאה שקל

נ. ב. יש לי פאוצ' צילום מודולרי שם קרמפלר. אטום למים, קליל (ניילון) מרופד, נפתח לתיק גב. 70 שקל. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Peak design זה התיק היחיד אצלי ששרד יותר משנה בלי להיקרע. וניסיתי כל מיני "פירמות" לא זולות בעליל. האמת שהוא שורד כבר 5 שנים ויותר, בשימוש יומיומי וטיולים ומה לא.

אבל ספציפית לנושא השרשור - ואני מניח שפותח השרשור לא מקפץ עם טרקטורון בג'בלאות - overkill. 

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, hans כתב:

Peak design זה התיק היחיד אצלי ששרד יותר משנה בלי להיקרע. וניסיתי כל מיני "פירמות" לא זולות בעליל. האמת שהוא שורד כבר 5 שנים ויותר, בשימוש יומיומי וטיולים ומה לא.

אבל ספציפית לנושא השרשור - ואני מניח שפותח השרשור לא מקפץ עם טרקטורון בג'בלאות - overkill. 

אכן לא סך הכול אני שם אותו בתיק גב ויושב ועובד מבתי קפה ומדי פעם בפארקים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כמובן שאני מקבל הרבה פרסומים על טופלופים, וזה קפץ לי, והזכיר לי את השרשור הזה:

https://www.smartechma.co.il/products/931034/Lenovo-IP-1-15ALC7---82R4001YIV-AMD-Ryzen-3-5300U

הוא לא ממש מתאים לפות״ש, כי גדול, איכות הבנייה בטוח לא משהו אבל:

מסך IPS מט FHD (עם בהירות שאי אפשר לעבוד איתה בחוץ אבל מספיקה לבית וצבעים די מתים).

8GB עם אפשרות הרחבה ל-16

מעבד טוב.

בתור מחשב אופיס/אינטרנט למי שלא רוצה להסתובב איתו הרבה, זה מחיר ממש טוב.

את מערכת ההפעלה צריך לשנורר לעצמך...

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הפוסט הוקפץ אז חזרתי מהנסיעה המחשב הכול עבר בסדר רק היה  לי בעיה עם הכבל באירופה

הייתי צריך לשבור את הראש לחפש מתאם כי שכחתי שהשקע שונה בבולגריה. והמסך פתאום הרגיש לי קטן לעבודה מרובה

כנראה אצטרך מסך נוסף

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...