Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוטו כאן - פורד פוקוס מתוחת פנים עם...גיר רובוטי

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, nev כתב:

למה שמישהו יקנה את זה (חוץ מהמחסור)?

ליסינג

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, mottis כתב:

הסדאן בנזין היתה עם מנוע בנפח ליטר אחד

היתה עם מנוע 1 ליטר ו-125 כ"ס וגם מהר נעלמה מההיצע של דלק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שטיפלו בנקודות המעצבנות,

לצערי קניתי אחת חדשה שהיתה לי למשך שנה,

הרכב מלא באגים מעצבנים, ואיכות הרכבה מאכזבת.

לדעתי טוב שלא מביאים את ה1.5 שוב, מנוע זללן דלק לא נורמלי, ומעצבן ברעידות שלו בנסיעות בינעירוניות,

למרות הגיר הרובוטי, אולי עכשיו הנסיעה תהיה חלקה ונעימה יותר.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לפחות משאירים את הגרסה הספורטיבית ST LINE עם המנוע החזק (שזכתה ברכב השנה של אוטו גם השנה) ללקוחות הפרטיים, שאר הדגמים יופנו לקהל הליסינג.

אם היה לי תקציב לרכב חדש שני בבית הייתי רוכש את הST LINE 182.

שאר דגמי הליטר אמנם מוציאים הספק מאוד גבוה אבל השילוב עם הגיר הרובוטי קצת מטריד. בליסינג אולי זה ילך טוב למי שסולד מהיברידיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי רכב עם 155 כ"ס נחשב "חלש"?
מנועי הליטר של הואגיות מוצאים 110 כ"ס והאוקטביה נוסעת סבבה לגמרי,

אכן הגיר הרובוטי יצטרך להוגיח את עצמו מחדש - נקווה שפורד למדו את הלקח והציאו משהו אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדגם הקודם שהיה עם גיר פלנטרי ומנוע חזק יותר לא ממש נמכר פה (עוד לפני בעיות המלאי) אז לא נראה לי שאפשר רשמית לקבור את הפוקוס פה, בטח כשהיא רובוטית. אולי מביני עניין שלא זוכרים רק את הפאוורשיפט אלא מסתכלים קדימה יקנו, אבל כמה כאלה כבר יש? מתגעגע לפעמים לפוקוס 2.0 GHIA האצ׳בק שהיתה לי. אמנם היתה די מכוערת (2007) אבל נסעה מעולה, היתה מאובזרת מאוד והרגישה פרימיום. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, PriceDevil כתב:

הפורד פוקוס עברה מתיחת פנים, ומגיעה לכאן בשלב ראשון עם שלושה דגמים:

ST-LINE הצ'בק  מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  134900 ש"ח

ACTIVE TOURE סטיישן מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  140900 ש"ח

ST-LINE X הצ'בק מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  146900 ש"ח

* 7 הילוכים.

רובוטי 8 הילוכים זה פורשה ופרארי.

ה-1 ליטר אקובוסט הזה צבר רקורד אמינות גרוע אפילו יותר ממנועי 1.6 ו-1.5 טורבו ארבעה צילינדר שנמכרו כאן בקוגות ובפוקוסים מקווה שלפחות שיפרו את זה.

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, llaavvii כתב:

ממתי רכב עם 155 כ"ס נחשב "חלש"?
מנועי הליטר של הואגיות מוצאים 110 כ"ס והאוקטביה נוסעת סבבה לגמרי,

אכן הגיר הרובוטי יצטרך להוגיח את עצמו מחדש - נקווה שפורד למדו את הלקח והציאו משהו אמין.

מערכת המיקרו היבריד אמורה לסייע רבות לאמינות הגיר, עם זאת לא הייתי שם את הכסף שלי על זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, PriceDevil כתב:

הפורד פוקוס עברה מתיחת פנים, ומגיעה לכאן בשלב ראשון עם שלושה דגמים:

ST-LINE הצ'בק  מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  134900 ש"ח

ACTIVE TOURE סטיישן מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  140900 ש"ח

ST-LINE X הצ'בק מנוע 999 סמ"ק 155 כ"ס מערכת הברידית קלה, גיר רובוטי 8 הילוכים  146900 ש"ח

בטוח שזה גיר רובוטי?

כי אם זה גיר 8F24 (זה מה שפורד שמים בדגם 1.0) זה אמור להיות גיר 8 הילוכים פלנטרי שפותח יחד עם GM.

https://www.transmissiondigest.com/ford-motor-company-and-the-hat-trick/

לפני כשעה, gt3rs כתב:

* 7 הילוכים.

רובוטי 8 הילוכים זה פורשה ופרארי.

דווקא למנוע קטן יותר עדיף לשים גיר עם יותר יחסי העברה (או בכלל רציף), כדי לקבל יותר גמישות בביצועים ושיפור בצריכת דלק.

מעניין למה יצרניות אירופאיות לא משתמשות בתיבות רציפות, היה פותר להן הרבה צרות עם התיבות הילוכים שלהן. אם זה טוב לטויוטה והונדה, למה זה לא טוב לסטלנטיס או וואג?

ואל תגידו CVT זה לא כיף לנהיגה. לא חסר econoboxes תוצרת אירופה שהנאה זה מהם והלאה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, vadim6385 כתב:

בטוח שזה גיר רובוטי?

כי אם זה גיר 8F24 (זה מה שפורד שמים בדגם 1.0) זה אמור להיות גיר 8 הילוכים פלנטרי שפותח יחד עם GM.

https://www.transmissiondigest.com/ford-motor-company-and-the-hat-trick/

דווקא למנוע קטן יותר עדיף לשים גיר עם יותר יחסי העברה (או בכלל רציף), כדי לקבל יותר גמישות בביצועים ושיפור בצריכת דלק.

מעניין למה יצרניות אירופאיות לא משתמשות בתיבות רציפות, היה פותר להן הרבה צרות עם התיבות הילוכים שלהן. אם זה טוב לטויוטה והונדה, למה זה לא טוב לסטלנטיס או וואג?

ואל תגידו CVT זה לא כיף לנהיגה. לא חסר econoboxes תוצרת אירופה שהנאה זה מהם והלאה.

אכן רובוטי, פאוורשיפט 7 הילוכים. רק לדיזל שידכו את האוטומטי. 

https://www.ford.co.uk/content/dam/guxeu/uk/documents/price-list/cars/PL-New_Focus.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2022 בשעה 11:25, dr6633 כתב:

אכן רובוטי, פאוורשיפט 7 הילוכים. רק לדיזל שידכו את האוטומטי. 

https://www.ford.co.uk/content/dam/guxeu/uk/documents/price-list/cars/PL-New_Focus.pdf

אפילו את שם המותג של הגיר הם לא שינו? באמת? אני מבין שאין מה לחכות למלאי במאי... חזרה לחיפושים של רכב ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאר בכלל רכב חזק ומהנה עם תיבה פלנטרית בארץ (לא כולל רכבי ספורט)? רק מאזדה 3 וזהו לידיעתי. כל היצרנים עוברים לדו-מצמדי, והמעט שלא הם עם גיר רציף.

עריכה: גם פיג'ו/אופל

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...